PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


Kolorowanie Starych Czarno-Białych Zdjęć


35 PLN0 PLN100% OFF

Wszyscy w archiwach rodzinnych mają stare czarno-białe fotografie krewnych. Patrząc na nie czasem trudno sobie wyobrazić, jak to wszystko wyglądało w tamtym momencie w rzeczywistości: jakie były farby, kolory, odcienie…

Wizerunki naszych dziadków przechowujemy najczęściej w postaci pożółkłych i popękanych czarno-białych fotografii. Przekazują środowisko i ducha tamtych czasów, ale wyraźnie brakuje mu kolorów. Szczegóły zawsze odgrywały ważną rolę, ale ówczesny fotograf fizycznie nie był w stanie ich nam przekazać.

Nie ma już możliwości dokładnego odwzorowania warunków, w jakich wykonano zdjęcie. Możesz tylko spróbować ręcznie wybrać kolor na zdjęciu i spróbować wyobrazić sobie, co w tym momencie widział autor zdjęcia. Przypomina to prawdziwą magię i podróże w czasie.

Ręczna koloryzacja zdjęcia to bardzo czasochłonny proces. Specjalista musi najpierw szczegółowo przestudiować kontekst historyczny, kulturowy i geograficzny pracy i dobrać odpowiednie wymagane kolory. Następnie czarno-białe zdjęcie jest ręcznie kolorowane za pomocą oprogramowania. Najczęściej używają zwykłego Photoshopa.

Technik musi zidentyfikować przedmioty na czarno-białym tle i określić dla nich akceptowalny kolor, biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia. Następnie następuje barwienie.
Bogate doświadczenie w edycji obrazu pozwala na kolorowanie dowolnych czarno-białych zdjęć przez zaledwie kilka godzin, tchnąc nowe życie w stare zdjęcia. Opierając się na wieloletniej praktyce i rozległej wiedzy, mistrz potrafi precyzyjnie dobrać kolor dla każdego fragmentu fotografii, zachowując jednocześnie klimat i styl fotografii minionej epoki.

Etap barwienia wymaga znacznej mocy obliczeniowej i trwa około 3-7 godzin.
Otrzymane obrazy wyglądają wiarygodnie, jeśli zawierają obiekty, które są obecne na oryginalnym obrazie w dobrej jakości. Dzięki temu mistrzowi łatwiej jest je poprawnie zidentyfikować i pokolorować we właściwy sposób.

Ale jeśli zdjęcie zawiera niewyraźne kontury, nierozpoznawalne obiekty lub ma wiele uszkodzeń, może to poważnie zakłócić kolorystykę starych czarno-białych zdjęć. W widzeniu komputerowym jest to istotny problem związany z trudnościami w identyfikacji i pokolorowaniu obiektów częściowo ukazanych lub silnie rozmytych. Nikt nie może zagwarantować, że nowa fotografia dokładnie odda rzeczywisty stan rzeczy na starożytnej fotografii.

Stare fotografie czarno-białe możemy wykonać w kolorze. Ale warto zrozumieć, że im lepsze oryginalne zdjęcie, tym lepszy efekt końcowy. Ręczny proces jest dość żmudny, wymaga pewnej ilości czasu i umiejętności, ale efekt zawsze jest satysfakcjonujący.

Już teraz możesz spróbować! W tym celu wystarczy przesłać stare zdjęcie zdigitalizowane na skanerze.

Darmowe kolorowanie jednego czarno-białego zdjęcia w dobrej jakości (z wysokimi szczegółami) przy użyciu wyłącznie kolorowania automatycznego (programowego).

Niesamowity wynik nie zawiedzie Cię!

Przyszłe pokolenia będą patrzeć na swoich przodków dzięki kolorowym zdjęciom o wysokiej rozdzielczości.
Każdy może zamówić ubarwienie zdjęć historycznych lub np. albumów ze zdjęciami swoich dzieci lub rodziców.

    Warsaw eMail
Rabaty PL Warsaw Sztuka i Projektować Wstecz

Warszawa • rabat -22% • Paula - Iternational Point zaprasza na profesjonalne i przyjemne zajęcia z rosyjskiego :) Jesteśmy prowadzone przez profesjonalnych nauczycieli z dużym doświadczeniem. Wszystkie zajęcia odbywaj Szkoła języka rosyjskiego International Point - Paula
Szkoła języka rosyjskiego International Point - Paula
90 PLN70 PLN22% OFF
Kraków • rabat -25% • Magister biologii molekularnej zapewni lekcje biologii online w szkole podstawowej i średniej. Przygotowanie do egzaminu. Mogę pomóc poprawić swoją ocenę na koniec roku lub przygotować się do k Nauczyciel Biologii na Skype (online)
Nauczyciel Biologii na Skype (online)
100 PLN75 PLN25% OFF
Warszawa • rabat -20% • Właściwie zorganizowane wychowanie i edukacja dziecka przed szkołą jest kluczem do rozwoju jego myślenia, pamięci, uwagi, wyobraźni, mowy i zdrowia fizycznego. Bez tych podstawowych cech nie będzie mo Edukacja przedszkolna - Indywidualna praca z dzieckiem w dom
Edukacja przedszkolna - Indywidualna praca z dzieckiem w domu
100 PLN80 PLN20% OFF
Kraków • rabat -16% • Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych nauczycieli oraz wieloletniej analizie wyników naszych uczniów, w MATUROLIZA stworzyliśmy autorskie programy nauczania. Nasze szkolenia obejmują cały materiał pot Programy Edukacyjne z Biologii i Chemii
Programy Edukacyjne z Biologii i Chemii
90 PLN75 PLN16% OFF
Kraków • rabat -28% • Pierwszą rzeczą, którą musisz sam zdecydować, jaki jest twój cel edukacyjny: chcesz grać w grupie czy dla siebie, zrelaksować się, nauczyć czegoś nowego lub rozwinąć poczucie rytmu? Następnie wybieram Lekcje gry na perkusji dla początkujących i zaawansowanych
Lekcje gry na perkusji dla początkujących i zaawansowanych
70 PLN50 PLN28% OFF
Kraków • rabat -25% • Dzień dobry! Ja, Agnieszka Soćko, prowadzę lekcje informatyki i programowania oraz robotyki dla uczniów gimnazjum. Wprowadzenie programowania do kursu szkoły podstawowej jest zgodne z duchem czasu. Ab Lekcje programowania dla dzieci ze szkół podstawowych
Lekcje programowania dla dzieci ze szkół podstawowych
80 PLN60 PLN25% OFF


Facebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F