PriceBye
liked
liked
♡
+ Add New Ad
for Free

Get service, then Pay

Kolorowanie Starych Czarno-Białych Zdjęć

35 PLN0 PLN100% OFF
Wszyscy w archiwach rodzinnych mają stare czarno-białe fotografie krewnych. Patrząc na nie czasem trudno sobie wyobrazić, jak to wszystko wyglądało w tamtym momencie w rzeczywistości: jakie były farby, kolory, odcienie…

Wizerunki naszych dziadków przechowujemy najczęściej w postaci pożółkłych i popękanych czarno-białych fotografii. Przekazują środowisko i ducha tamtych czasów, ale wyraźnie brakuje mu kolorów. Szczegóły zawsze odgrywały ważną rolę, ale ówczesny fotograf fizycznie nie był w stanie ich nam przekazać.

Nie ma już możliwości dokładnego odwzorowania warunków, w jakich wykonano zdjęcie. Możesz tylko spróbować ręcznie wybrać kolor na zdjęciu i spróbować wyobrazić sobie, co w tym momencie widział autor zdjęcia. Przypomina to prawdziwą magię i podróże w czasie.

Ręczna koloryzacja zdjęcia to bardzo czasochłonny proces. Specjalista musi najpierw szczegółowo przestudiować kontekst historyczny, kulturowy i geograficzny pracy i dobrać odpowiednie wymagane kolory. Następnie czarno-białe zdjęcie jest ręcznie kolorowane za pomocą oprogramowania. Najczęściej używają zwykłego Photoshopa.

Technik musi zidentyfikować przedmioty na czarno-białym tle i określić dla nich akceptowalny kolor, biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia. Następnie następuje barwienie.
Bogate doświadczenie w edycji obrazu pozwala na kolorowanie dowolnych czarno-białych zdjęć przez zaledwie kilka godzin, tchnąc nowe życie w stare zdjęcia. Opierając się na wieloletniej praktyce i rozległej wiedzy, mistrz potrafi precyzyjnie dobrać kolor dla każdego fragmentu fotografii, zachowując jednocześnie klimat i styl fotografii minionej epoki.

Etap barwienia wymaga znacznej mocy obliczeniowej i trwa około 3-7 godzin.
Otrzymane obrazy wyglądają wiarygodnie, jeśli zawierają obiekty, które są obecne na oryginalnym obrazie w dobrej jakości. Dzięki temu mistrzowi łatwiej jest je poprawnie zidentyfikować i pokolorować we właściwy sposób.

Ale jeśli zdjęcie zawiera niewyraźne kontury, nierozpoznawalne obiekty lub ma wiele uszkodzeń, może to poważnie zakłócić kolorystykę starych czarno-białych zdjęć. W widzeniu komputerowym jest to istotny problem związany z trudnościami w identyfikacji i pokolorowaniu obiektów częściowo ukazanych lub silnie rozmytych. Nikt nie może zagwarantować, że nowa fotografia dokładnie odda rzeczywisty stan rzeczy na starożytnej fotografii.

Stare fotografie czarno-białe możemy wykonać w kolorze. Ale warto zrozumieć, że im lepsze oryginalne zdjęcie, tym lepszy efekt końcowy. Ręczny proces jest dość żmudny, wymaga pewnej ilości czasu i umiejętności, ale efekt zawsze jest satysfakcjonujący.

Już teraz możesz spróbować! W tym celu wystarczy przesłać stare zdjęcie zdigitalizowane na skanerze.

Darmowe kolorowanie jednego czarno-białego zdjęcia w dobrej jakości (z wysokimi szczegółami) przy użyciu wyłącznie kolorowania automatycznego (programowego).

Niesamowity wynik nie zawiedzie Cię!

Przyszłe pokolenia będą patrzeć na swoich przodków dzięki kolorowym zdjęciom o wysokiej rozdzielczości.
Każdy może zamówić ubarwienie zdjęć historycznych lub np. albumów ze zdjęciami swoich dzieci lub rodziców.
     Warsaw eMail Get Coupon
Home PL Warsaw Art & Design Back
Post Comment:
100% OFF • Kolorowanie Starych Czarno-Białych ZdjęćFacebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved