PriceBye
liked
liked
♡
+ Add New Ad
for Free

Get service, then Pay

Stworzenie Oryginalnej Koncepcji Postaci

270 PLN250 PLN7% OFF
Brzmi banalnie, ale grafika koncepcyjna jest bardzo ważnym etapem w prawie każdej grze. To wizualna reprezentacja twojego pomysłu i bezpośrednie instrukcje tworzenia grafiki w grze.
Mając wyobrażenie o tym, jak powinien wyglądać projekt, możesz ułożyć nowy "moodboard" z "references", które jak najdokładniej oddają wizję i złożyć to wszystko w całość.

Dobrym pomysłem jest znalezienie artysty koncepcyjnego i modelarza w jednym. Wtedy rozbieżność między koncepcją a ostateczną grafiką będzie minimalna. Problem w tym, że bardzo trudno jest znaleźć taką osobę. Zwłaszcza jeśli potrzebujesz go, aby równie dobrze i szybko rysował i modelował. Jeśli treści jest dużo, żaden artysta-modelarz nie poradzi sobie z tym - po prostu nie może rysować i modelować dziesiątek obrazów jednocześnie.

Otrzymasz oryginalną koncepcję nowej postaci. Tylko grafika liniowa.

Najczęstszą sytuacją jest sytuacja, gdy modelarz i artysta to różne osoby. Wszystko zależy od umiejętności obojga, a w większym stopniu od umiejętności modelarza. Modelarzowi 3D z umiejętnościami rysowania i artystycznym gustem wystarczy trzy czwarte poza, szczególnie w przypadku małych projektów mobilnych.
Im bardziej szczegółowo napisana jest postać (skrzynia, armata, budynek), tym mniej modelarz będzie musiał szukać odniesień i zastanawiać się, jak kawałek zbroi trzyma się na ramieniu i nie spada. Jest to nie mniej ważne podczas teksturowania, ponieważ lwią część szczegółów (zwłaszcza w projektach mobilnych) przekazują tekstury.

Aby zaoszczędzić czas, możesz zamówić dobrze rozwiniętą koncepcję postaci w pozie „bojowej” - rzucanie magii lub strzelanie z pistoletu plazmowego. Ma to na celu zarysowanie animacji i efektów. Może być wypełniony kolorem.

Narysuję oryginalną postać koncepcyjną lub pojazd według Twojego pomysłu czarno-białym szkicem lub kolorem i zaprezentuję wszystkie materiały w formie cyfrowej.

Nie ma jednolitych cen za usługi artystów, więc musisz opierać się na tym, ile czasu zajmie praca. Wtedy wszystko zależy od próśb klienta i możliwości negocjacji z nim. Droższy nie zawsze znaczy lepszy, więc oceń wynik ceny do jakości.

Cena jest wskazana za opracowanie podstawowej koncepcji postaci lub pojazdu i za jego narysowanie zostanie naliczona dodatkowa opłata za dodatkową postać lub pojazd lub potrzebne jest tło. Ponadto termin jego zakończenia rozpocznie się po uzgodnieniu, co należy wyciągnąć, a wszystkie niezbędne informacje są jasne i przekazane. Szukając artysty koncepcyjnego do małego projektu, ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, czy jego styl pasuje do otoczenia Twojej gry, czy nie. Prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia
     Warszawa eMail Get Coupon
Home PL Warszawa Art & Design Back
Post Comment:
7% OFF • Stworzenie Oryginalnej Koncepcji PostaciFacebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved