PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


Stworzenie Oryginalnej Koncepcji Postaci


270 PLN250 PLN7% OFF

Brzmi banalnie, ale grafika koncepcyjna jest bardzo ważnym etapem w prawie każdej grze. To wizualna reprezentacja twojego pomysłu i bezpośrednie instrukcje tworzenia grafiki w grze.
Mając wyobrażenie o tym, jak powinien wyglądać projekt, możesz ułożyć nowy "moodboard" z "references", które jak najdokładniej oddają wizję i złożyć to wszystko w całość.

Dobrym pomysłem jest znalezienie artysty koncepcyjnego i modelarza w jednym. Wtedy rozbieżność między koncepcją a ostateczną grafiką będzie minimalna. Problem w tym, że bardzo trudno jest znaleźć taką osobę. Zwłaszcza jeśli potrzebujesz go, aby równie dobrze i szybko rysował i modelował. Jeśli treści jest dużo, żaden artysta-modelarz nie poradzi sobie z tym - po prostu nie może rysować i modelować dziesiątek obrazów jednocześnie.

Otrzymasz oryginalną koncepcję nowej postaci. Tylko grafika liniowa.

Najczęstszą sytuacją jest sytuacja, gdy modelarz i artysta to różne osoby. Wszystko zależy od umiejętności obojga, a w większym stopniu od umiejętności modelarza. Modelarzowi 3D z umiejętnościami rysowania i artystycznym gustem wystarczy trzy czwarte poza, szczególnie w przypadku małych projektów mobilnych.
Im bardziej szczegółowo napisana jest postać (skrzynia, armata, budynek), tym mniej modelarz będzie musiał szukać odniesień i zastanawiać się, jak kawałek zbroi trzyma się na ramieniu i nie spada. Jest to nie mniej ważne podczas teksturowania, ponieważ lwią część szczegółów (zwłaszcza w projektach mobilnych) przekazują tekstury.

Aby zaoszczędzić czas, możesz zamówić dobrze rozwiniętą koncepcję postaci w pozie „bojowej” - rzucanie magii lub strzelanie z pistoletu plazmowego. Ma to na celu zarysowanie animacji i efektów. Może być wypełniony kolorem.

Narysuję oryginalną postać koncepcyjną lub pojazd według Twojego pomysłu czarno-białym szkicem lub kolorem i zaprezentuję wszystkie materiały w formie cyfrowej.

Nie ma jednolitych cen za usługi artystów, więc musisz opierać się na tym, ile czasu zajmie praca. Wtedy wszystko zależy od próśb klienta i możliwości negocjacji z nim. Droższy nie zawsze znaczy lepszy, więc oceń wynik ceny do jakości.

Cena jest wskazana za opracowanie podstawowej koncepcji postaci lub pojazdu i za jego narysowanie zostanie naliczona dodatkowa opłata za dodatkową postać lub pojazd lub potrzebne jest tło. Ponadto termin jego zakończenia rozpocznie się po uzgodnieniu, co należy wyciągnąć, a wszystkie niezbędne informacje są jasne i przekazane. Szukając artysty koncepcyjnego do małego projektu, ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, czy jego styl pasuje do otoczenia Twojej gry, czy nie. Prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia

    Warszawa eMail
Rabaty PL Warszawa Sztuka i Projektować Wstecz

Warszawa • rabat -22% • Paula - Iternational Point zaprasza na profesjonalne i przyjemne zajęcia z rosyjskiego :) Jesteśmy prowadzone przez profesjonalnych nauczycieli z dużym doświadczeniem. Wszystkie zajęcia odbywaj Szkoła języka rosyjskiego International Point - Paula
Szkoła języka rosyjskiego International Point - Paula
90 PLN70 PLN22% OFF
Kraków • rabat -25% • Magister biologii molekularnej zapewni lekcje biologii online w szkole podstawowej i średniej. Przygotowanie do egzaminu. Mogę pomóc poprawić swoją ocenę na koniec roku lub przygotować się do k Nauczyciel Biologii na Skype (online)
Nauczyciel Biologii na Skype (online)
100 PLN75 PLN25% OFF
Warszawa • rabat -20% • Właściwie zorganizowane wychowanie i edukacja dziecka przed szkołą jest kluczem do rozwoju jego myślenia, pamięci, uwagi, wyobraźni, mowy i zdrowia fizycznego. Bez tych podstawowych cech nie będzie mo Edukacja przedszkolna - Indywidualna praca z dzieckiem w dom
Edukacja przedszkolna - Indywidualna praca z dzieckiem w domu
100 PLN80 PLN20% OFF
Kraków • rabat -16% • Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych nauczycieli oraz wieloletniej analizie wyników naszych uczniów, w MATUROLIZA stworzyliśmy autorskie programy nauczania. Nasze szkolenia obejmują cały materiał pot Programy Edukacyjne z Biologii i Chemii
Programy Edukacyjne z Biologii i Chemii
90 PLN75 PLN16% OFF
Kraków • rabat -28% • Pierwszą rzeczą, którą musisz sam zdecydować, jaki jest twój cel edukacyjny: chcesz grać w grupie czy dla siebie, zrelaksować się, nauczyć czegoś nowego lub rozwinąć poczucie rytmu? Następnie wybieram Lekcje gry na perkusji dla początkujących i zaawansowanych
Lekcje gry na perkusji dla początkujących i zaawansowanych
70 PLN50 PLN28% OFF
Kraków • rabat -25% • Dzień dobry! Ja, Agnieszka Soćko, prowadzę lekcje informatyki i programowania oraz robotyki dla uczniów gimnazjum. Wprowadzenie programowania do kursu szkoły podstawowej jest zgodne z duchem czasu. Ab Lekcje programowania dla dzieci ze szkół podstawowych
Lekcje programowania dla dzieci ze szkół podstawowych
80 PLN60 PLN25% OFF


Facebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F