PriceBye
liked
liked
♡
+ Add New Ad
for Free

Get service, then Pay

PORTRET • Pop-Artowa Transformacja Zdjęć

145 PLN130 PLN10% OFF
Basic Pop — Pakiet zawiera projekt pop-art z jedną wersją i wysokiej rozdzielczości JPEG lub PNG.

1 rysunek Pliki JPG i PNG, 300 DPI, pełny kolor, tło.

Styl Pop - Art przybył do nas z Zachodu i stał się bardzo popularny na całym świecie. Portrety w stylu pop art wyróżniają się jasnością, bogactwem kolorów i radością. Oczywiście współcześni młodzi ludzie preferują obrazy pop art.

Portret w stylu pop-art będzie niezapomnianym, jasnym prezentem dla młodych i stylowych osób.

Malowanie w stylu pop-art można wykonać w różnych technikach: francuskim pop-artu, amerykańskim pop-artu, street art.

Taki portret idealnie nadaje się na prezent dla dziewczyny lub chłopaka. Będzie wyglądać stylowo w każdym wnętrzu domowym lub biurowym.

Dlaczego polecamy kupowanie obrazów w stylu pop-art dla nowoczesnej osoby?

• Po pierwsze, jest świeży. W przeciwieństwie do nudnych już kolaży na różnych obrazach stosowana jest zupełnie inna nowoczesna technika obróbki fotografii.
• Po drugie, możesz wybierać zarówno ze standardowego portretu w stylu pop art, jak i ekskluzywnych stylizacji stworzonych przez naszych projektantów, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Dlaczego jesteśmy najlepsi w wykonywaniu tego rodzaju pracy?

• Wraz ze standardowymi technikami stosujemy autorskie, opracowane przez naszych projektantów.
• Do projektowania używamy odcieni, które nie blakną i pozwalają na przechowywanie obrazu przez wiele lat.
• Nie wpłacasz zaliczki, ponieważ wiemy, że wynik bardzo Ci się spodoba.
• Uczestniczysz w procesie tworzenia portretu w stylu pop-art i otrzymujesz zdjęcie tak szybko, jak to możliwe.

Portret w stylu pop-art to ...

Styl pop-art narodził się w latach 50. ubiegłego wieku i natychmiast stał się niezwykle popularny w sztukach wizualnych, a także w przemyśle fotograficznym. W drugiej połowie ubiegłego wieku popularność stylu umocniła się i wzrosła. Dziś pop-art to prawdziwy trend, więc będzie doskonałym prezentem dla płci pięknej.

Kto bardziej niż dziewczyny uwielbia śledzić trendy w modzie? Twoja przyjaciółka, siostra lub po prostu znajomy prawdopodobnie wie o tym stylu, a nawet przeglądał tematyczne zdjęcia lub obrazki. Zdecydowanie niejednokrotnie wyobrażała sobie, jak będzie wyglądać na płótnie w popularnym projekcie. Daj jej możliwość spełnienia marzeń i zdobycia oryginalnego obrazu lub portretu, który nasi artyści narysują z jej zdjęcia. Sprawdź dyskretnie ze swoją przyjaciółką, jaka technika najbardziej ją pociąga, a my z przyjemnością wykonamy zdjęcie w następujących kierunkach:
• francuski pop-art;
• amerykański pop-art;
• Sztuka uliczna (street-art).

Twoja bratnia dusza lub siostra, jak każda młoda dama, oczywiście stara się być spektakularna i wyjątkowa. Obraz zaczerpnięty z jej fotografii nie tylko będzie dla niej niespodzianką, ale będzie jasną ozdobą jej pokoju. Pomyśl tylko o tym, że za każdym razem, gdy spojrzy na swój portret w stylu pop-art, pomyśli o tobie. Kuszący? Następnie pospiesz się, aby powiedzieć nam, jakie preferencje ma młoda dama — a my wykonamy odpowiedni portret tak szybko, jak to możliwe!

Prezent dla fanów stylu pop-art

Skontaktuj się z nami — sprawimy, że portret będzie nie tylko żywy, ale i epicki. Faktem jest, że styl pop-art ma kilka gałęzi, z których młodzi przedstawiciele silniejszej płci zwykle są po prostu zachwyceni, są to:
• komiksy;
• wydarzenie;
• sztuka śmieciowa.

Portret wykonany w dowolnym z tych stylów będzie idealnym wyborem na prezent urodzinowy.

Która współczesna młodzież nie lubi komiksów? Prawie każdy je czyta i regularnie śledzi swoich ulubionych superbohaterów, którzy pojawiają się w filmach Marvela i DC. Nasi artyści zrobią zdjęcie od Twojego przyjaciela w wyznaczonym czasie:
• silny Hulk;
• odważny Superman;
• szlachetny Batman.
• szybki Spiderman.

Jeśli nie możesz zdecydować się na wybór postaci, prześlij nam zdjęcie - a my pomożemy Ci wybrać odpowiedni wizerunek dla faceta. Jeśli jest fanem niestandardowych rozwiązań i abstrakcjonizmu, to z pewnością doceni taki kierunek popkultury jak junk art. Obraz lub portret, wykonany z uwzględnieniem wszystkich cech stylu, przedstawia chaotycznie wymieszane przedmioty. Takie dzieło sztuki, stworzone z fotografii, z pewnością zrobi na młodym człowieku odpowiednie wrażenie i stanie się organicznym dodatkiem do jego pokoju lub innego miejsca w domu. Co najlepsze, taki portret, zrobiony ze zdjęcia, będzie wyglądał we wnętrzu stylów:
• awangarda;
• boho;
• fuzja.

Główna cecha: portret ze zdjęcia można umieścić nie tylko w domu. Facet chętnie powiesi go na ścianie swojego gabinetu lub biura, gdzie znajdują się już inne obrazy i zdjęcia. Portret w stylu pop art zachwyci Cię emocjami i sprawi, że z wdzięcznością uściśniesz rękę za tak niestandardowy prezent.

Wiele obrazów w stylu pop-artu stało się bardzo rozpoznawalnych, a artyści zdobyli światową sławę i bajeczne pieniądze. Więc ten rodzaj sztuki nie jest prezentem dla wszystkich, ale jeśli jesteś zakochany w prostych liniach, jasnych kolorach, wyraźnych granicach, to portret w stylu pop na zamówienie będzie bardzo fajnym nabytkiem. Obraz w stylu pop-artu pozytywnie wyróżni Twój prezent i sprawi, że przy każdej okazji zachwyci! Wybierz swój niepowtarzalny styl i zaskocz wszystkich!

Zdobądź własne imponujące arcydzieło pop-artu od profesjonalnego artysty!

Jeśli szukasz artystów do tworzenia cyfrowych dzieł sztuki w stylu pop-art, znajdziesz tutaj odpowiedniego artystę !!!

Aby uzyskać więcej informacji, możesz się skontaktować.
     Warszawa eMail Get Coupon
Home PL Warszawa Art & Design Back
Post Comment:
10% OFF • PORTRET • Pop-Artowa Transformacja ZdjęćFacebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved