PriceBye
liked
liked
♡
+ Add New Ad
for Free

Get service, then Pay

Indywidualny Projekt Tatuażu

280 PLN200 PLN28% OFF
Mały rozmiar tatuażu / Prosty projekt z 1-2 elementami / Podstawowa podszewka bez koloru.

Dla wielu tatuaż jest odzwierciedleniem własnej indywidualności i odzwierciedleniem ich wewnętrznego świata. Nic dziwnego, że istnieje pragnienie, aby rysunek był wyjątkowy i niepowtarzalny. Oczywiście nie da się osiągnąć wyjątkowości wybierając wzór z katalogu w Internecie lub w pracowni, zawsze istnieje ryzyko, że spotkasz kogoś, kto ma dokładnie takie samo body painting. Mistrzowie salonu tatuażu nie zawsze oferują wykonanie szkicu na zamówienie. Tutaj możesz zamówić rozwój indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie Twoje życzenia i wymagania.

Wszystkie projekty są indywidualne i niepowtarzalne, wykonane cyfrowo na iPadzie za pomocą Procreate, Photoshopa, Illustratora i ołówka. Są to całkowicie ręcznie rysowane projekty, są całkowicie indywidualne, więc nie będzie drugiego takiego projektu jak Twój.

Procedura opracowania projektu tatuażuAby profesjonalnie narysować tatuaż, artysta musi otrzymać od Ciebie następujące informacje:

1. Znajdujesz zdjęcie, które Ci się podoba, powiedzmy w Internecie. Wskaż miejsce zastosowania, format, preferowaną gamę kolorów, kontrast i wszystkie niuanse niezbędne do wykonania wysokiej jakości szkicu.

2. Artysta z kolei wyjaśnia i podkreśla cechy Twojej anatomii, czy przyszły szkic będzie dobrze wyglądał na tej konkretnej części ciała, czy warto zmienić lub uzupełnić sam szkic, zmniejszając lub powiększając format.

3. Wielu mistrzów nadal woli sprzedawać standardowe szkice, które zostały już wykonane ponad sto razy. Jeśli wiesz, że mistrz pracuje albo tylko według własnych szkiców, albo jest artystą, który może przekazać i wyrazić twoje pragnienia na rysunku i opracować szkic od podstaw, masz niesamowite szczęście. Twoim zadaniem jest pełne wyjaśnienie swoich pragnień mistrzowi i poczekanie, aż narysuje twój szkic. Oczywiście rysunek można poprawić, uzupełnić lub zmienić w niektórych szczegółach.

4. Opracowanie szkicu do zatuszowania lub korekty starego tatuażu jest najbardziej odpowiedzialną i trudną opcją opracowania szkicu, w którym należy uwzględnić wszystkie niuanse i szczegóły. Tutaj nie może być żadnych błędów, ponieważ jeśli szkic zostanie wybrany niepoprawnie, stary tatuaż może zostać zniekształcony przez nowy. Lepiej powierzyć tę pracę i opracowanie szkicu doświadczonemu rzemieślnikowi, który specjalizuje się właśnie w takich przypadkach.

5. Warto zauważyć, że nie wszyscy mistrzowie w zasadzie podejmują korektę starych tatuaży lub ich korektę — Zbyt wiele niuansów i pułapek jest obarczonych korektą. Ponownie, ograniczony zakres kreatywności sprawia, że ​​dla wielu artystów takie prace są nieatrakcyjne. Wysokiej jakości korekta i opracowywanie szkiców dla CoverUP to najlepsza akrobacja artysty i tatuatora.

6. Najtrudniejszy i zarazem najprostszy przypadek — kiedy nie wiesz, czego tak naprawdę chcesz i gdzie. Najważniejsze jest pragnienie. Omówimy możliwe wątki, porozmawiamy o indywidualności tatuażu, napijemy się herbaty lub kawy, zanurzysz się w atmosferze kreatywności i dokładnie określisz swoje pragnienia.

Wymiary. Pamiętaj, że cena nie zależy od rozmiaru, więc nie musisz próbować oszczędzać, mierząc szkic linijką. Koszt pobierany jest za czas pracy, wszystkie profesjonalne pracownie stosują się do tej zasady.

Otrzymasz plik PNG lub JPG o wysokiej rozdzielczości 300 dpi, który zawiera projekt i przykład, jak będzie wyglądał na skórze.

Możemy dostarczyć wszelkiego rodzaju tatuaże, takie jak jednowierszowe, minimalistyczne, portretowe, kwiatowe, zwierzęce, geometryczne i inne.

Gdy wzór jest gotowy, kreator poprosi o ocenę go w celu wprowadzenia poprawek i poprawek w celu uzyskania idealnego rezultatu. Gdy praca zostanie zatwierdzona, możesz zacząć przenosić ją bezpośrednio na skórę!

Stworzymy niepowtarzalny, niestandardowy projekt tatuażu oraz tatuaż rękawa. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto szybko urozmaici Twoją wyobraźnię TATTOO DESIGN, to zapewniam, że dobrze trafiłeś. Gwarantujemy pełną satysfakcję z komunikacji i finalnego projektu.

Pakiet zawiera:
• Oryginalny projekt jako plik JPEG.
• Wszystkie tatuaże są rysowane ręcznie.
• Tylko szkic czarno-biały.
• Dodatkowe dodatki obejmują zmiany, cieniowanie i wiele więcej!

Prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia w celu ustalenia ostatecznego kosztu koncertu oraz upewnienia się, że jesteśmy gotowi do realizacji Państwa indywidualnego projektu.
     Warszawa eMail Get Coupon
Home PL Warszawa Art & Design Back
Post Comment:
28% OFF • Indywidualny Projekt TatuażuFacebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved