PriceBye
liked
liked
♡
+ Add New Ad
for Free

Get service, then Pay

Retusz Zdjęć w Stylu Beauty & Fashion • Edycja Zdjęć

70 PLN55 PLN21% OFF
Retusz Zdjęć dla branży mody i urody!

Potrafimy profesjonalnie edytować zdjęcia do profesjonalnego portfolio, publikacji w magazynie modowym lub firmie reklamowej.

Fotografia Beauty & Fashion to jeden z najpopularniejszych gatunków w świecie nowoczesnej mody, który kusi nas swoim pięknem i elegancją.

Gatunek Beauty z reguły kładzie nacisk na barwność i ideowe bogactwo nadruku, a nie na unikatowe cechy i indywidualność samego modelu. To „piękno” czystej wody, w której fotograf i retuszer starają się przekazać zewnętrzną, ostentacyjną atrakcyjność, wdzięk rysy i krzywizny, precyzję i piękno linii makijażu, kompletność obrazu.

Fotografia mody jest fotograficznym ucieleśnieniem współczesnych ideałów mody, epoki blasku i przepychu, która rozpoczęła się w wyniku prawdziwego boomu w dziedzinie mody w powojennych Włoszech z niekończącymi się pokazami mody, popularyzacją reklamy i rozkwit rzemiosła fotograficznego. To elegancja, uwodzicielstwo, błyskotliwość, a czasem nawet śmiałość obrazu…

Branża Fashion została stworzona po to, aby eksponować i podkreślić piękno stylu, odzieży i dodatków, a także nie koncentruje się na przekazywaniu wewnętrznego stanu modelki.

Oczywiście, aby stworzyć wysokiej jakości zdjęcia w obu stylach, fotograf wykonuje tytaniczną pracę w wyborze lokalizacji, które ujawnią i będą działać, aby uzupełnić ideę fotografowania, wybierając ogólny styl makijażu, fryzurę, odzież i akcesoria. Poprzez ustawienie profesjonalnego oświetlenia w harmonii z obrazem, dobranie kąta i udane uchwycenie aparatem w odpowiednim momencie, fotograf tworzy podstawę. W efekcie stworzenie idealnego wizerunku modela, który w subtelny sposób odda istotę i ideę całej produkcji ...

Ale przetwarzanie końcowe na odpowiednim poziomie jest nie mniej ważne. To jest jak ostatni punkt w całym tym gigantycznym procesie.

Obróbka zdjęcia z zachowaniem tekstury to jedno z najbardziej żmudnych zadań. Jest to szczególnie ważne w portretach w stylu Beauty.

Kolejną ważną kwestią jest plastik „z umiarem”, który utrwala i podkreśla prawidłowe rysy twarzy. Czasami konieczne jest również prawidłowe wycięcie niepotrzebnych obiektów ze zdjęcia, usunięcie wystających włosów z fryzury, aby wyglądała schludnie i harmonijnie.

Profesjonalni retuszerzy poradzą sobie z tym wszystkim z przytupem.

Wypracowanie dobrego zdjęcia, zwłaszcza w stylu Beauty & Fashion, to kwestia kilku sekund. Potrzeba godzin żmudnej pracy w utalentowanych rękach, aby było to idealne.

Jesteśmy gotowi zapewnić Ci profesjonalną usługę retuszowania za bardzo symboliczną opłatę!

Uwielbiamy, aby nasze zdjęcia były doskonałe. Gładka skóra, jasne oczy i soczyste usta. Dla nas retusz to nie tylko techniczna obróbka zdjęć, ale sztuka!

Warto też zrozumieć, że zaoszczędzenie na wysokiej jakości wizażu i fryzjerze, czy stylistce w Fashion Shooting spowoduje, że honorarium retuszera będzie równe kosztowi dwóch lub tych wieczorowych makijaży / fryzur. Zapomnij o oszczędzaniu pieniędzy, przygotowując się do zdjęcia.

Ponadto najlepsze wyniki edycji uzyskuje się, gdy oryginalne zdjęcie jest ostre i wyświetlane w pełnej rozdzielczości.

Oferujemy:
• Portret wysokiej jakości: skóra, oczy, włosy itp.
• Retusz twarzy
• Przycinanie, zmiana rozmiaru
• Usunięcie trzepoczących włosów
• Korekcja koloru / tonu / kontrastu
• kształtujące sylwetkę
• Korekcja postawy

Jeśli Twoje zdjęcie wymaga więcej niż jednej głębokiej lub strukturalnej edycji, nie może być „podstawowe” ani „standardowe”.

Rabat dotyczy tylko zamówień hurtowych.

Prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.
     Warszawa eMail Get Coupon
Home PL Warszawa Art & Design Back
Post Comment:
21% OFF • Retusz Zdjęć w Stylu Beauty & Fashion • Edycja ZdjęćFacebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved