PriceBye
liked
liked
♡
+ Add New Ad
for Free

Get service, then Pay

Edycja Obrazu z Manipulacją i Retuszem

110 PLN60 PLN45% OFF
Hej, tutaj sugerujemy, aby Twoje zdjęcie było dokładnie takie, jak chcesz. Szukasz ulepszeń, retuszu portretów, zmian tła lub bardziej złożonych i kreatywnych kompozycji z magią?

Skontaktuj się z nami i daj mi znać, co chcesz zrobić lub jeśli masz jakieś pytania.

Oto co oferujemy:

1. Pakiet podstawowy — proste nakładki, poprawki, korekty kolorystyczne i podstawowy retusz wykonamy szybko i z rabatem.

2. Pakiet standardowy — wtedy trzeba wykonać bardziej złożoną lub szczegółową pracę, zmienić gradację kolorów tła i dopracować szczegółowo obraz, dodać/usunąć obiekty (do 3) i podobne zadania wymagające trochę więcej umiejętności.

3. Niestandardowy projekt — polega na stworzeniu surrealistycznego środowiska, skomplikowanych kompozycji i magicznych stworzeń, przekształceniu cię w superbohatera / złoczyńcę lub stworzeniu okładki albumu. Wiele zmian z dbałością o szczegóły, aby upewnić się, że otrzymasz dokładnie to, czego chcesz! Ty reprezentujesz, a my to robimy!

Na konsultację lepiej po prostu napisać wiadomość i powiedzieć, co musisz zrobić, a wtedy pomożemy określić, ile czasu i wysiłku trzeba będzie zainwestować w realizację Twojego planu. Po konsultacji i ocenie projektu będziemy w stanie zaoferować uczciwą cenę za pracę i obiektywne terminy.

Zawsze cieszymy się z Twoich niezwykłych pomysłów.
     Warsaw Expired
Home PL Warsaw Art & Design Back
Post Comment:
45% OFF • Edycja Obrazu z Manipulacją i RetuszemFacebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved