PriceBye.com
liked
liked
♡

Add New

for FreeRomantika, wellness relaxace v Teepee & Spa


15000 CZK13000 CZK°  –13%

Přijďte se hýčkat v lesní chatě. Odpočiňte si v přírodních lázních s cedrovou saunou a vířivkou a luxusně zařízené lesní pokoje. Serivis zahrnuje také dobře připravená jídla. Gril Master dorazí v dohodnutém čase se všemi ingrediencemi podle vašich přání.

Teepee & Spa se nachází v nejmalebnějším místě Posazavi. V docházkové vzdálenosti se nachází Národní park Ve Studeného, ​​kde vás překvapí dochované staré stromy a trosky.
Náš komplex nabízí velmi pohodlné lesní pokoje s ručně vyráběným dřevěným nábytkem.

Na rozdíl od jiných míst odpočinku v lese máte zde sprchu, toaletu, lednici, sporák s plně automatickou pohodlnou prací. Kromě pohodlí života můžete využít i venkovní plochy v tepee a rohy wellness centra.
Horká vana a sauna jsou vyrobeny z cedrového dřeva, které má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti, může uklidnit a uvolnit celý nervový systém a výrazně posílit imunitní systém.

Luxusní dovolená zahrnuje také dobře připravené jídlo. Gril Master dorazí v dohodnutém čase se všemi ingrediencemi podle vašich přání, roztaví gril Taranis a podává vám lahodné pochoutky přesně podle vašich představ.

    Prague Call
Home CZ Prague Tourism & Travel BackFacebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Feedback
PriceBye © 2020
pricebye.com
Rights reserved
F
F