PriceBye.com
liked
liked
♡

Add New

for FreeGurmánská noc na vrcholcích stromů poblíž Sázavy


8000 CZK7000 CZK°  –12%

Kvalitní francouzské víno, steaky na farmě, grilovaný kuchař a vydatná snídaně po dobrém nočním spánku? Zní to jako luxusní hotel, ale naopak. Jednu nezapomenutelnou noc strávíte se všemi výše uvedenými na vrcholcích stromů poblíž Sázavy.

Pokud je váš denní rytmus určen televizí, internetem nebo elektronikou obecně, nemůžete nikdy přestat vypínat a chodit na místa, kde ani na chvilku nepřemýšlíte o zapnutí tabletu. Jedním z těchto míst je Stromhouse u Sázavy, kde budou všechny úspěchy naší doby nahrazeny svíčkami, lucernami, stolními hrami a vašimi vlastními nápady. Zážitek dokonale doplní gurmánská večeře, kde bude hrát klíčovou roli šéfkuchař a jeho gril.

Co vás v noci čeká na Stromhouse? Hlavním bodem programu bude určitě zkušená večeře:

1x láhev kvalitního červeného francouzského vína, hovězí steaky (2 kusy 200 g, většinou svíčková), pečivo, hořčice, 2 druhy steakových omáček, grilované steaky z ryb nebo kuřecí stehna lze grilovat - grilované velmi jemné, maso z farmářského chovu, pečivo, hořčice, 2 druhy steaků), pečivo
Gastronomie Profesionální služby
Spíte v bavlně na vrcholcích stromů sedm metrů nad zemí. Místo počítače a televize získáte karty, domino nebo šachy a po dlouhé době se o zábavu postará například vzájemná konverzace. A můžete se také sprchovat, trochu přirozeněji v lese. Toalety najdete také uvnitř.
Ráno se v kmeni stromu zázračně objeví bohatá snídaně, ale musíte ji vytáhnout nahoru. A pokud se chcete projít po části Posázaví, můžete jít na Krkavčí skály nebo si vzít s sebou kola.

    Prague Call
Home CZ Prague Tourism & Travel Back


Facebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Feedback
PriceBye © 2020
pricebye.com
Rights reserved
F
F