PriceBye.com
liked
liked
♡

Add New

for FreeMuzeum smyslů. Jedinečného Muzea fantastických iluzí Praha


175 CZK150 CZK°  –14%

Existují muzea starověku, kde se můžete dozvědět spoustu zajímavých informací souvisejících s minulostí. Po návštěvě takových muzeí budete mít hlavu, která vypadá jako Google. Na zdech jsou muzea s mnoha obrazy nebo fotografiemi, ale pokud nejste zběhlý v umění, nebudou pro vás zajímavé. Tyto nekonečné, nudné chodby s haraburdí, které už dávno ztratily svůj význam.

Existují muzea, kde je nemožné skrýt úsměv na tváři. Například Muzeum fantastických iluzí v Praze. Muzeum úžasných iluzí Pavla Kozhishky je jedním z nich.

Úžasné a neobvyklé místo, kde jsou návštěvníci vyzváni, aby využili své představivosti a doplnili navrhovaný obrázek. Hosté muzea expozici nejen pasivně prohlédnou, ale hrají aktivní roli. Návštěvníci tak mohou fotografovat na každém místě, čímž získají nejen mnoho pozitivních dojmů, ale také kreativní fotografie do paměti. Obrazy jsou prezentovány v široké škále témat, díky nimž bude exkurze vzrušující pro lidi téměř jakéhokoli věku, pohlaví a zájmů. Místo, kde sami vytváříte umělecká díla.

Zábavná zábava pro děti i dospělé, kde nebudete věřit svým očím! Nevěřte tomu, co vidí vaše oči. 3D obrazy jsou tak realistické, že vytvářejí iluzi úplné přítomnosti. Hosté se snadno stanou součástí jakýchkoli obrazů.Láska, radost a síla, strach a něha - organizátoři použili k vytvoření výstavy populární příběhy. Jeho design je zcela jedinečný a liší se od všeho, co bylo dosud vidět.

Prostor vytvořil pohádku pro děti a zábavnou atrakci pro dospělé. Hlavním atributem návštěvníků je kamera, nezapomeňte si ji vzít s sebou.

Muzeum je připraveno přijmout diváky jakéhokoli věku - každý z návštěvníků najde expozici podle svých představ. Pozitivní emoce a velkolepé fotografie, které vás potěší po dlouhou dobu, zůstanou v paměti. Muzeum iluzí Praha je skvělou volbou pro originální rande, zábavnou procházku s přáteli a nezapomenutelný víkend s rodinou pro děti a jejich rodiče.

Cena od 150 Kč

muzeum fantasticke iluzi, muzeum fantasticke iluzi, muzeum fantasticke iluzivní, muzeum fantasticke iluzia, muzeum smyslů, muzeum iluzí praha, muzeum smyslu praha, muzeum fantastických iluzí

    Prague Call
Home CZ Prague Entertainment BackFacebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Feedback
PriceBye © 2020
pricebye.com
Rights reserved
F
F