PriceBye.com
liked
liked
♡

Add New

for FreeParašutismus. Tandemový seskok z nebes. Seskok


4499 CZK3599 CZK°  –20%

Chcete vědět, jak se ptáci cítí v oblacích? Překonejte strach a udělejte svůj největší krok - vstoupíte do prázdnoty oblohy ... Takže se pokuste udělat krok do nebe! Pouze jeden krok vás oddělí od nejúžasnějšího dobrodružství vašeho života! Padák je dar, o kterém každý tajně sní, ale ne každý si dovoluje takové extrémní jednání podniknout. Instruktor přivede studenta na okraj kabiny a dává povolení ke skoku. V příštích několika sekundách zažijete potěšení z volného pádu z výšky 4 km rychlostí asi 200 km / h. Představte si, jak už letíte ve volném pádu, prořezáváte vzduchem, křičíte potěšením a náporem adrenalinu. Věř mi, nikdy jsi takový pocit nezažil!

Splnit největší a nejdivočejší sen svého života?
Jste připraveni dát svému příteli dokonalý zážitek?
Tandemový seskok z nebes - co potřebujete!

50 sekund volného pádu a 7 minut letu. Během svého sestupu budete mít možnost podívat se na Zemi z úplně jedinečné perspektivy.

Pro odvážné začátečníky nebo ty, kteří již skočili s padákem, doporučujeme zvolit samostatný skok.

Skákání se provádí za dobrého a klidného počasí (vítr menší než 6 m / s, oblačnost nejvýše 800 metrů). Hmotnost osoby při skoku v tandemu by neměla přesáhnout 85 kg, s nezávislým skokem - 90 kg.
Před každým skokem se provádí povinná lékařská prohlídka.

Všechny důležité úkoly a školení se budou konat pod vedením zkušeného instruktora, který bude během letu vaším partnerem.
Krátká, ale důkladná instruktáž 20 minut, během níž tandemový pilot vysvětlí vše, co je pro vás důležité. Pak si obléknete kombinézu. Krátký let a seskok padákem.

Co potřebujete vědět?
Skákací sezóna: duben-říjen
Registrace na skok trvá asi měsíc.

    Most Call
Home CZ Most Sports & Leisure Back


Facebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Feedback
PriceBye © 2020
pricebye.com
Rights reserved
F
F