PriceBye.com
liked
liked
♡

Add New

for FreeVyhlídkový let balónem. Nezapomenutelná jízda horkovzdušným balónem


3590 CZK2990 CZK°  –16%

Dejte pohádku sobě a svým blízkým.

Je čas vylézt na vrchol a začít se dívat na obvyklý shon shora. Cestování po obloze, které se sotva dotýká vrcholů stromů, je okouzlující, což je přesně ten pocit svobody, který na vás čeká při letu balónem z FlyBalloonu.

Balón se ve vaší přítomnosti nafoukne. Celý proces nebude trvat déle než 20 minut a je velmi zajímavé sledovat tento proces. Tým nejprve nainstaluje plynové hořáky na koš a poté připojí košík. Chladný vzduch je dodáván ventilátory. Těsně před vzletem je vzduch zahříván hořáky. To je jediný způsob, jak může být balón zvednut do vzduchu. Jakmile poslední cestující vyleze do koše, balón během několika sekund stoupne na oblohu.

Kdykoli můžete zažít vzrušení z létání se skupinou, rodinou nebo blízkými přáteli a dalšími nadšenci, kteří rádi tento výlet s vámi stráví. Milující páry a rodiny, přátelé a kolegové, žáci a studenti. Každý, kdo chce létat v horkovzdušném balónu, může splnit své přání.
Vy a váš významný další máte oslavu nebo výročí nebo chcete tento den učinit zvláštním.
Nabízíme neobvyklé návrhy balónů pro romantické lety a svatby. Let může být soukromý i gruppovym do 12 osob.

Dopřejte si romantický let horkovzdušným balónem!

Doba letu je 1 hodina (vzlet, let, přistání, návrat do vzletu trvá 3 hodiny). Přistání se bude konat za slavnostního cinkání sklenic šampaňského.

- Brno
- Pálava
- Boskovice
- Radešín
- Vysočina
- Třebíč
- Jihlava
- Olomouc

Lety probíhají s marta po oktyabr’ i v sootvetstvii s tekushchimi pogodnymi usloviyami. Vo vremya progulki vozdukhoplavateli ispytyvayut tol’ko polozhitel’nyye emotsii: vostorg, voskhishcheniye, radost’.
Oblečte se vhodně podle počasí: teplota v nadmořské výšce je o 1-2 stupně nižší. Vítr se prakticky necítí. Potřebujete kameru!


Let na letecké dovolené je skvělý dárek.
Aktivita je velmi příjemná a nevyžaduje žádnou přípravu.
Zveme ty, kteří jsou starší 6 let a nebojí se výšek.
Dítě od 6 do 10 let obdrží dětskou jízdenku, každý starší 10 let je považován za dospělého. Děti do 18 let mohou létat pouze v doprovodu dospělého. Těhotné ženy se budou muset zdržet leteckého cestování.

    Brno Call
Home CZ Brno Tourism & Travel BackFacebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Feedback
PriceBye © 2020
pricebye.com
Rights reserved
F
F