PriceBye
liked
liked
♡

Add New

for Free


Місяць занять в школі Англійської Мови


2650 UAH1325 UAH°  –50%

Давно відомо, що вчити мову найбільш ефективно в тому середовищі, де нею безпосередньо розмовляють. Англійську, відповідно, краще вчити в школі де відтворена англомовне середовище.

"Bee Talker" - це школа нового формату з вивчення англійської мови яка надає безліч можливостей не просто вчитися, а пізнавати дива англомової частини світу.

Щоб вивчити або підвищити рівень володіння англійською мовою і отримати нові враження, необхідно скористатися послугами нашої спеціалізованої мовної школи англійської мови, перш ніж поїхати в Америку на місяць-два, щоб закріпити свої навички і відчути впевненість в своїх силах.

Навчання в мовній школі передбачає отримання наступних переваг:

 • повне занурення в англомовне середовище з самого першого дня - це і використання виключно англійської мови під час уроків, спілкування тільки на англійській мові під час обідніх перерв з іншими студентами, з усіх питань з адміністрацією школи;
 • грамотне складання речень англійською мовою з викладачами і студентами, адже останні вчаться і намагаються розмовляти правильно що є головним показником рівня володіння мовою;
 • доступ до навчальних матеріалів. Знайомство з лексикою яку використовують викладачі та студенти в англомовних вищих навчальних закладів і мовних тестах;
 • навчання в середовищі - відображає атмосферу отримання освіти в американських вищих навчальних закладах;
 • можливість добре підготуватися до тестів TOEFL, IELTS, GRE, GMAT, Кембриджських і ін. Тестам;
 • можливість вивчити культуру країни і різних штатів.
 • всі викладачі нашої школи англійської мови мають відмінну репутацію, акредитацію і є дипломованими викладачами; вони все вже багато років працюють в освіті і мають великий досвід викладацької роботи.

  Наша школа англійської мови - невелика самостійна приватна школа де ви можете відвідувати заняття в будь-який зручний для вас час. Ви можете скласти свій власний зручний розклад і міняти свої заняття згідно вашим планам. Ми пропонуємо безліч програм для навчання, матеріали для додаткових уроків по загальній або спеціалізованій програмі вивчення англійської мови.

  Bee Talker пропонують зимові та літні програми навчання для дітей і підлітків, мовні табори, інші вчать тільки дорослих студентів. Вивчаючи англійську ви весело і користю проведете час в компанії однодумців і просто цікавих людей. Такі заняття не складе вам дискомфорту і труднощів. Все, що від вас вимагається - бажання і зосередженість і терпіння протягом усього курсу! Будьте впевнені результат буде неймовірним!

  Регулярно проводяться спеціальні курси для вчителів англійської мови, щоб підняти їх рівень володіння мовою ще вище.

  На кожному занятті вас чекає не тільки теоретичне вивчення правил і прикладів, а й відпрацювання навичок і "перевірка боєм". Саме практика найважливіша щабель навчання. Тим часом для всіх класів і програм навчання, незалежно від їх рівня і тривалості, потреби кожного окремого студента завжди стоять на першому місці. Це закон яким ми керуємося.

  Завдання школи англійської мови - правильно підібрати ту програму, курс і викладачів які будуть максимально відповідати вашим запитам, очікуванням і можливостям. Хоча заняття і проходять в маленьких групах, ви точно не залишитеся без уваги викладача.

  • повний аналіз потреб і цілей клієнта;
  • підбір класу і програми навчання;
  • комунікація з навчальним центром, оперативне з’ясування всіх питань;
  • повна підтримка (при необхідності): консультації з перекладу документів, допомога в заповненні форм;
  • повна підготовка до поїздки в англомовну країну, допомога і підтримка під час навчання закордоном.

   У мовній школі з вивчення англійської мови "Bee Talker" вам будуть раді в будь-який час!
   Зв’яжіться з нами прямо зараз і ми відповімо на всі ваші запитання.


    Харків Call
Home UA Харків Education & Learning BackFacebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Blog
PriceBye © 2020
pricebye.com
Rights reserved
F
F