PriceBye
liked
liked
♡

Додати Нове

безкоштовноГодинна прогулянка на конях по острову Хортиця. Уроки верхової езди.


89 UAH49 UAH°  –44%

Інструктаж і знакомство з конем, уроки верхової езди.
Прогулянка шагова, навички верхової езди не обов’язкові.
Кінна прогулянка по острову Хортиця.

Прогулянка на конях для двох підходить для як для досвідчених відвідувачів, так і для новичків. Прогулка на лошаді прекрасна можливість доторкоснутися до історії, дослідити Хортицу та її околиці.

Ваш тур почнеться з інструкцій з контролю та управління вашим конем, перш ніж відправитися в супроводі груп приблизно за 30 хвилин (до першої перевірки). Після інструктажу ви зможете відрегулювати самостійну прогулку по трасам у зручному для вас часі або на прогулку в складі груп.

Самостійна конна прогулка підходить для тих, хто є досвідченим наїздом, впевненим у своїх діях. Безпечність має першостепенне значення, тому звертайте увагу, що остаточне рішення щодо здібностей наїзника залишається за гідом, відповідальним за вашу групу.

Вперше задумались про те, щоб бути на коні? Це може бути пугаючою перспективою, але незначна підготовка може гарантувати, що ви отримаєте задоволення, яке може змінити ваше життя. Можна бути, просто полюбити коней або хотіти відзначити, щось із списку бажань. Щоб це ні було, вітаємо на початки незабутньої подорожі!

Якщо ви забронювали свій перший урок верховної езди і чекаєте в нервовому стані:

  • По-перше, надягніть м’які брюки. Зокрема, багато чоловіків здійснюють помилку, катаючись у джинсах. Не робіть цього. Шви натискають на внутрішню частину ваших ніг і не забезпечують хорошу свободу руху.Замість цього виберіть спортивні штани.

  • Ваше взуття теж важливе. Якщо можливо, надягніть туфлі на підборах. Якщо у вас немає пари чоботів, виберіть пару з не зовсім плоських кросівок. Це необхідно для запобігання ковзанню ваших ніг в стременах.

  • Ви знайомитесь зі своїм конем. Не хвилюйтесь, цих коней обирають спеціально для починаючих наїздників. Вони передбачувані.

  • Не хвилюйтесь, якщо ви трохи нервуєте. Пока ви стоїте, інструктор покаже вам основи, наприклади, як зберегти поводи. Після цього ви навчитесьь м’яко і ефективно просити коня рузатись. Ви навчитеся використовувати свої ноги та руки, щоб м’яко керувати твариною.Часова прогулянка на конях для однієї дитини або взрослого: 49 грн.
Часова конна прогулянка на конях для двох: 99 грн.

    Запоріжжя Call Link
Головна UA Запоріжжя Розваги Назад

Київ • Знижка % • Під час консультації я відповім на ваші питання і допоможу вирішити ваші проблеми. Завдяки зверненню до психолога, ви зможете: <Ul> <li> Улагодити конфлікти в стосунк

Індивідуальна онлайн-консультація від психолога Анастасії Глухової

50 UAH
Дніпро • Знижка -53% • Відчуйте себе впевненіше під час публічних виступів і дізнайтеся, як легко і швидко адаптувати свою промову до конкретного типу аудиторії. Не всі природжені оратори, але будь-хто може н

Ораторська майстерність - 3 індивідуальних заняття

1500 UAH700 UAH°  –53%
Київ • Знижка -40% • Місяць відвідування тренувань в спортивному залі Мережа сучасних спортивних клубів «GymFit» пропонує від 1 до 3 місяців ранкового безлімітного відвідування спортивного тренажерного залу

Місяць відвідування тренувань в спортивному залі

600 UAH360 UAH°  –40%
Дніпро • Знижка -21% • Школа-студия Dance studio Gold pole Студия «Gold pole dance studio» предлагает индивидуальные и групповые уроки Pole Dance, пилона и стретчинга как для новичков, так и для опытных.

Уроки Пол Дэнс, Фитнес и Стретчинг для начинающих

190 UAH150 UAH°  –21%
Одеса • Знижка -33% • VR-проект - це портал в віртуальну реальність. Vrata - сучасний VR-салон, розташований в самому центрі Одеси. Тільки у нас ви відчуєте, як CYBERMAGIA проникає в вас завдяки передовим технологіям прямо

1 година гри для 1 людини в клубі віртуальної реальності

300 UAH200 UAH°  –33%
Київ • Знижка -72% • Пройдіть УЗД-діагностику всього організму в мережі клінік «Viva». Пропозиція актуальна тільки для нових клієнтів. Ультразвукове дослідження (також відоме як УЗД) можна повторювати багат

УЗД-діагностика всього організму

1400 UAH379 UAH°  –72%


Facebook Twitter Instagram
Інформація Зв`яжіться з нами Підтримка
Конфіденційність Угода Блог
PriceBye © 2020
pricebye.com
Rights reserved
F
F