PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


5 сеансів сімейних або індивідуальних онлайн-консультацій


250 UAH199 UAH20% OFF

Якщо вам потрібна психологічна допомога, ми запрошуємо вас відвідати наш Центр Психологічної Допомоги на Фучика.

Наш Центр - це місце, де ви зможете отримати кваліфіковану допомогу і знайти вирішення найскладнішої життєвої ситуації. Більш того, представлена пропозиція також включає фармацевтичну консультацію і онлайн-психотерапію, що дозволяє нам працювати з пацієнтами з інших міст. Основними напрямками, в яких працюють фахівці Центру Психологічної Допомоги на Фучика, є проблеми в стосунках, пошук сенсу життя, проблеми в родині, невпевненість в собі, страхи тривоги і занепокоєння. Ми допомагаємо зрозуміти походження проблеми, а потім розробити відповідні методи, які дозволять нам більш ефективно прагнути до її усунення.

Завдяки групі підтримки пацієнт не відчуває себе відчуженим від своїх труднощів, тому що він контактує з іншими людьми, які перебувають в аналогічній ситуації. Ці зустрічі часто організовуються для професійних груп (наприклад, вчителів), підлітків, людей з розладами.

Ми консультуємо людей, що потрапили у важку життєву ситуацію, включаючи батьків, цілі родини, підлітків, пари, а також представників різних професійних груп, особливо тих, хто пов’язаний з підвищеним рівнем стресу.

Через Інтернет або в офісі, психотерапія являє собою серію регулярних бесід з фахівцем для того, щоб наполегливо працювати з існуючими проблемами. Ми запрошуємо, наприклад, пари та подружні пари, дітей та молодь, а також дорослих. Ми рекомендуємо вам підписатися на особисті відвідування і зв’язатися з нами через Інтернет.

У будь-яких відносинах бувають кращі і гірші моменти, але коли конфлікти починають переважати, має сенс звернутися за професійною допомогою. Ми працюємо з подружжям або просто партнерами, що складаються в гетеросексуальних або гомосексуальних відносинах.

Дніпро, Івана Акінфієва вулиця, 18Г, офіс 308

    Дніпро Minął
Rabaty UA Дніпро Medycyna Wstecz


Facebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F