PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


Друк зображень на полотні від портретної майстерні


68 UAH20 UAH70% OFF

Для основи кожної картини використовується натуральне полотно і якісні фарби. Лляне полотно, до складу якого входять в рівних частинах бавовна і поліестер, що забезпечує максимальну натуральну фактуру і схожість з рукотворною картиною. На інших полотнах зображення виходять не такими насиченими і матовими, що краще підходять для портретів. На наших лляних полотнах зображення виходять більш яскравими і теплими, натуральними. Дизайнери нашої майстерні «Present4u» із задоволенням допоможуть вам вибрати кращий матеріал для друку.

Хочете перетворити ваше фото в справжній витвір іскусства. Закажіть фото картину або фотопортрет на натуральному полотні, з підрамником з натурального або штучного дерева, або без, фото колаж милої серцю події. Фахівці портретної майстерні «Present4u» в Чернівцях проконсультують вас з будь-яких питань.

Компанія спеціалізується на друку картин по фото і картин в різних стилях: Simpsons, Love Is, Polaroid, Instagram, авто портретів і багато інших. При виготовленні використовуються тільки оригінальні фірмові фарби та витратні матеріали, професійне 8-12 барвисте обладнання Epson. У нас в «Present4u» можливе виготовлення та відправлення картин в один день.

    Чернівці Minął
Rabaty UA Чернівці Teksty i Druk Wstecz


Facebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F