PriceBye
liked
liked
♡

Додати Нове

безкоштовноЗаняття великим тенісом в мережі тенісних клубів


650 UAH325 UAH°  –50%

Заняття великим тенісом для одного або двох (одночасно)
«Чорноморська академія тенісу».

Для успішної тенісної кар’єри потрібно те ж саме, що і для успіху в будь-якій іншій дисципліні індивідуальних видів спорту, таких як біг, плавання, фехтування. Результат в кінцевому рахунку залежить не від удачі або генія, а від того, щоб не здаватися, коли справи йдуть кепсько. На уроках по великому тенісу потрібно невпинно зміцнювати своє тіло і дух долаючи свої слабкості. Гра в теніс багато чому вас навчить: розкрити резерви вашої внутрішньої сили, навчить дисципліні, володінню емоціями і завзятості. Все зводиться до того, наскільки старанно ви готові працювати, щоб поліпшити себе і перемагати. Ось кілька уроків які ми можемо витягти з занять з тенісу:

1. Відповідальність за результат

Теніс - це індивідуальний вид спорту, значить ви повністю контролюєте якість своєї гри. Немає винних в команді, відповідальність за результат несете ви, так як в житті. Не можна дозволяти таким речам, як погода або емоції, відволікати вашу увагу від поточної задачі: виграшу наступного очка, сету, матчу. Найкраще, що ви можете зробити - це змусити вашого суперника грати в відмінний теніс, щоб виграти.

2. Стати великим тенісистом - це те ж саме, що стати відмінним професіоналом

Ви постійно аналізуєте свої слабкі і сильні сторони і коригуєте свою гру в залежності від поверхні, на якій ви граєте, погоди, свого противника. Все, від хватки до роботи ніг, вичерпно працює до такої міри, що через роки і роки логіка стає інстинктом. Під час матчів кожен намагається замаскувати свої слабкі сторони, а на тренуваннях невпинно працює, щоб зробити їх сильними. Ви також повинні добре усвідомлювати свої емоції і настрій, розпізнавати те, що вас турбує, і вчитися контролювати це в даний момент.

3. Вважайте, що ви часто терпите невдачі.

Спорт побудований на мільйон маленьких і великих перемог і невдач. Ви можете програти: сети, матчі та турніри. Матч не закінчується, поки гравець не виграє дві (у жінок) або три (у чоловіків) партії. Ви втратите сотні очок, десятки ігор і, можливо, пару сетів протягом матчу. Якщо ви не виграєте тенісний турнір, ви його програєте. Звикання до невдач і вміння з ними справлятися - ось на чому будується успіх. Кращі чемпіони втратили набагато більше, ніж досягли, але ми тремтимо перед їхніми успіхами.

4. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому.

Якщо ви виграли першу жменьку очок або ігор - ви молодець, але матч не закінчиться, поки ви не виграєте два або три сети. Як тільки вашу увага знизиться і ви почнете відволікатися, ваш противник зможе змінити свою гру і скористатися можливісттю. Ви повинні залишатися активними в своєму виступі незалежно від того, як далеко ви перебуваєте, бо ви ніколи не знаєте, коли обставини зміняться.

5. Великий теніс - в основному психічний двобій

На відміну від багатьох видів спорту, якщо ви найсильніший, найшвидший і спортивний тенісист, це не означає, що ви кращий тенісист. Це допомагає, але не так, як виграти чемпіонат. Йдеться про атлетизм, використанні слабкостей ваших суперників, підкреслення ваших сильних сторін і повний контроль над своїм психічним станом. Ваша впевненість не може змінюватися в залежності від примх кожного програного очка, гейму або сету. Знання того, як зберігати спокій, не засмучуватися або розчаровуватися під час матчу, може мати вирішальне значення.

6. Не виходьте, коли фішки опущені

Бути великим тенісистом в якомусь сенсі - все одно що бути великим в чому-небудь, це не означає бути вундеркіндом, генієм або унікальним спортсменом в широкому сенсі похідні, це означає не припиняти боротьбу, коли трапляються невдалі серії. Ви повинні відчувати себе комфортно в позиціях, де шанси проти вас низькі. Є ще одна точка, інша гра, інша команда, ще одна гра, яку потрібно виграти. Дотримання курсу і відмова послабити пильність перетворили програні ігри в нищівні перемоги - це частина того, що робить теніс таким захоплюючим, коли люди знову набувають впевненості в собі.

    Одеса Call Link
Головна UA Одеса Спорт та Відпочинок Назад

Київ • Знижка % • Під час консультації я відповім на ваші питання і допоможу вирішити ваші проблеми. Завдяки зверненню до психолога, ви зможете: <Ul> <li> Улагодити конфлікти в стосунк

Індивідуальна онлайн-консультація від психолога Анастасії Глухової

50 UAH
Дніпро • Знижка -53% • Відчуйте себе впевненіше під час публічних виступів і дізнайтеся, як легко і швидко адаптувати свою промову до конкретного типу аудиторії. Не всі природжені оратори, але будь-хто може н

Ораторська майстерність - 3 індивідуальних заняття

1500 UAH700 UAH°  –53%
Київ • Знижка -40% • Місяць відвідування тренувань в спортивному залі Мережа сучасних спортивних клубів «GymFit» пропонує від 1 до 3 місяців ранкового безлімітного відвідування спортивного тренажерного залу

Місяць відвідування тренувань в спортивному залі

600 UAH360 UAH°  –40%
Дніпро • Знижка -21% • Школа-студия Dance studio Gold pole Студия «Gold pole dance studio» предлагает индивидуальные и групповые уроки Pole Dance, пилона и стретчинга как для новичков, так и для опытных.

Уроки Пол Дэнс, Фитнес и Стретчинг для начинающих

190 UAH150 UAH°  –21%
Одеса • Знижка -33% • VR-проект - це портал в віртуальну реальність. Vrata - сучасний VR-салон, розташований в самому центрі Одеси. Тільки у нас ви відчуєте, як CYBERMAGIA проникає в вас завдяки передовим технологіям прямо

1 година гри для 1 людини в клубі віртуальної реальності

300 UAH200 UAH°  –33%
Київ • Знижка -72% • Пройдіть УЗД-діагностику всього організму в мережі клінік «Viva». Пропозиція актуальна тільки для нових клієнтів. Ультразвукове дослідження (також відоме як УЗД) можна повторювати багат

УЗД-діагностика всього організму

1400 UAH379 UAH°  –72%


Facebook Twitter Instagram
Інформація Зв`яжіться з нами Підтримка
Конфіденційність Угода Блог
PriceBye © 2020
pricebye.com
Rights reserved
F
F