PriceBye
liked
liked
♡

Додати Нове

безкоштовноМісяць відвідування тренувань в спортивному залі


600 UAH360 UAH°  –40%

Місяць відвідування тренувань в спортивному залі

Мережа сучасних спортивних клубів «GymFit» пропонує від 1 до 3 місяців ранкового безлімітного відвідування спортивного тренажерного залу в спортивному клубі «GymFit» на Шулявці.

Пропозиція актуальна тільки для
- нових клієнтів
- клієнтів які не займалися більше 1 року

«Gym Fit» - це мережа ультрасучасних спортивних клубів. Для вас доступні зали Києву: Спортивні комплекси на Оболоні, Відрадному, Троєщині та Борщагівському масиві.

Наш пріоритет - це не тільки тренажери, але перш за все дизайн, атмосфера і люди, які складають наші клуби. Ми прагнемо надати членам нашого клубу високий рівень обслуговування клієнтів, а також найефективніші фітнес-класи, професійних інструкторів і тренерів, а також повне професійне обладнання. Нашим пріоритетом є створення спільноти «Gym Fit», яке сприятиме розвитку пристрасті до спорту і активного способу життя. Головним достоїнством мережі клубів «Gym Fit» є максимально комфортні умови для клієнтів. Інструктори мають спеціалізовану освіту і величезний досвід.

В клубі проводяться тематичні заняття під керівництвом професійних інструкторів і особистих тренерів. Майстри регулярно виступають на всеукраїнських змаганнях з фітнесу, бодібілдингу та різним бойовим мистецтвам.

«Gym Fit» - це динамічна мережа спортивних об’єктів столиці.
Зручний графік роботи клубів дозволить тренуватися в найбільш підходяще для вас час. Клієнти також зможуть скористатися різними програмами тренувань.

    Київ Отримай Послугу - Потім Плати Call eMail Link
Головна UA Київ Здоров`я та Фітнес Назад

Київ • Знижка % • Під час консультації я відповім на ваші питання і допоможу вирішити ваші проблеми. Завдяки зверненню до психолога, ви зможете: <Ul> <li> Улагодити конфлікти в стосунк

Індивідуальна онлайн-консультація від психолога Анастасії Глухової

50 UAH
Дніпро • Знижка -53% • Відчуйте себе впевненіше під час публічних виступів і дізнайтеся, як легко і швидко адаптувати свою промову до конкретного типу аудиторії. Не всі природжені оратори, але будь-хто може н

Ораторська майстерність - 3 індивідуальних заняття

1500 UAH700 UAH°  –53%
Дніпро • Знижка -21% • Школа-студия Dance studio Gold pole Студия «Gold pole dance studio» предлагает индивидуальные и групповые уроки Pole Dance, пилона и стретчинга как для новичков, так и для опытных.

Уроки Пол Дэнс, Фитнес и Стретчинг для начинающих

190 UAH150 UAH°  –21%
Одеса • Знижка -33% • VR-проект - це портал в віртуальну реальність. Vrata - сучасний VR-салон, розташований в самому центрі Одеси. Тільки у нас ви відчуєте, як CYBERMAGIA проникає в вас завдяки передовим технологіям прямо

1 година гри для 1 людини в клубі віртуальної реальності

300 UAH200 UAH°  –33%
Київ • Знижка -72% • Пройдіть УЗД-діагностику всього організму в мережі клінік «Viva». Пропозиція актуальна тільки для нових клієнтів. Ультразвукове дослідження (також відоме як УЗД) можна повторювати багат

УЗД-діагностика всього організму

1400 UAH379 UAH°  –72%
Київ • Знижка -50% • Навчання вокалу і грі на фортепіано в професійної музичної академії «Art Mus». Навчання грі на фортепіано для початківців - з чого почати? З чого почати навчання грі на піаніно?

Уроки вокалу і гри на фортепіано в музичній академії

950 UAH469 UAH°  –50%


Facebook Twitter Instagram
Інформація Зв`яжіться з нами Підтримка
Конфіденційність Угода Блог
PriceBye © 2020
pricebye.com
Rights reserved
F
F