PriceBye
liked
liked
♡

Додати Нове

безкоштовноМайстер-клас звуковий медитації «Soundhealing»


570 UAH299 UAH°  –47%

У студії «Lovehealing Ceremonies» ви отримуєте унікальну можливість взяти участь в індивідуальному чи груповому майстер-класі по звуковий медитації.

Soundhealing - з англійської «зцілення звуком». Звуки які можуть поліпшити ваше здоров’я, позбавити від багатьох хвороб і поліпшити ваше повсякденне самопочуття.
Це звукова медитація, щоб заспокоїти розум і тіло.

Коли ви перебуваєте в стані напівсну, майстер створює в приміщенні особливі вібрації за допомогою спеціальних музичних інструментів. В результаті звукова терапія дозволить вам свідомо мінімізувати стрес, зняти біль, розслабитися або заснути.

Зцілення звуком - це всесвітньо відома практика глибокої релаксації і гармонізації психічного, емоційного і фізичного стану. За допомогою вібрацій різних музичних інструментів ви занурюєтеся в світ безпеки і спокою, де більше немає місця страхам і стресу. Використовувати музичну терапію на практиці дуже корисно, а результаті, ваша життєва енергія вивільняється і починає вільно текти по всіх каналах. Це дозволить вам зрозуміти методи використання звуку для зцілення і внутрішньої трансформації. Завдяки цим музичним практикам Soundhealing ви знайдете і збалансоване стан спокою та зосередженості.

Участь в групах понад 5 осіб або індивідуальному майстер-класі - 855 грн / людини.

    Київ Отримай Послугу - Потім Плати Call Link
Головна UA Київ Спорт та Відпочинок Назад

Київ • Знижка % • Під час консультації я відповім на ваші питання і допоможу вирішити ваші проблеми. Завдяки зверненню до психолога, ви зможете: <Ul> <li> Улагодити конфлікти в стосунк

Індивідуальна онлайн-консультація від психолога Анастасії Глухової

50 UAH
Дніпро • Знижка -53% • Відчуйте себе впевненіше під час публічних виступів і дізнайтеся, як легко і швидко адаптувати свою промову до конкретного типу аудиторії. Не всі природжені оратори, але будь-хто може н

Ораторська майстерність - 3 індивідуальних заняття

1500 UAH700 UAH°  –53%
Дніпро • Знижка -21% • Школа-студия Dance studio Gold pole Студия «Gold pole dance studio» предлагает индивидуальные и групповые уроки Pole Dance, пилона и стретчинга как для новичков, так и для опытных.

Уроки Пол Дэнс, Фитнес и Стретчинг для начинающих

190 UAH150 UAH°  –21%
Одеса • Знижка -33% • VR-проект - це портал в віртуальну реальність. Vrata - сучасний VR-салон, розташований в самому центрі Одеси. Тільки у нас ви відчуєте, як CYBERMAGIA проникає в вас завдяки передовим технологіям прямо

1 година гри для 1 людини в клубі віртуальної реальності

300 UAH200 UAH°  –33%
Київ • Знижка -72% • Пройдіть УЗД-діагностику всього організму в мережі клінік «Viva». Пропозиція актуальна тільки для нових клієнтів. Ультразвукове дослідження (також відоме як УЗД) можна повторювати багат

УЗД-діагностика всього організму

1400 UAH379 UAH°  –72%
Київ • Знижка -50% • Навчання вокалу і грі на фортепіано в професійної музичної академії «Art Mus». Навчання грі на фортепіано для початківців - з чого почати? З чого почати навчання грі на піаніно?

Уроки вокалу і гри на фортепіано в музичній академії

950 UAH469 UAH°  –50%


Facebook Twitter Instagram
Інформація Зв`яжіться з нами Підтримка
Конфіденційність Угода Блог
PriceBye © 2020
pricebye.com
Rights reserved
F
F