PriceBye
liked
liked
♡

Додати Нове

безкоштовноСеанс неінвазивної карбоксітерапіі


450 UAH149 UAH°  –66%

Сеанс неінвазивної карбоксітерапіі в салоні краси на Пушкінській.

• для освітлення шкіри
• для шкіри з акне і постакне
• для в’янучої шкіри

Процедура карбоксітерапіі абсолютно безпечна і безболісна. Процедура може застосовуватися при будь-якому типі шкіри, в будь-якому віці і інші особливості. Не залишає слідів роздратування, сухості і почервоніння. Неінвазивна карбоксітерапіі є процедурою-релаксом, пацієнт у цей час відпочиває, а шкіра отримує потужний омолоджуючий і оздоровчий вплив з миттєвим результатом.

При звичайній процедурі неінвазивної карбоксітерапіі:


Відбувається посилення мікроциркуляції шкіри.
Поліпшується трофіка тканин.
Зміцнюється шкірний імунітет.
Прохидить освітлення пігментних плям.

Для шкіри з акне і постакне неінвазивна карбоксітерапія:

надає додаткове насичення, завдяки масці на основі екстракту слизу равликів для корекції проблем, властивих жирній шкірі: збірки, акне, постакне. Муцин-захищає шкіру від впливу зовнішнього агресивних чинників, знімає запалення, сприяє регенерації тканин. Біологічно активний косметичний комплекс на основі кори дуба, календули, в поєднанні з саліциловою кислотою має бактерицидну, заспокійливу, протизапальну, тонізуючу дію на шкіру. У свою чергу кисневий гель на основі спеціально підібраних і збалансованих кислот (яблучної, молочної та лимонної) нормалізує відтік шкірного секрету (жиру), зменшує розмір пор і щільність камедонів, має в’яжучу і очищаючу дію на шкіру.

Для старіючої шкіри неінвазивна карбоксітерапіі:

насичує і запускає каскад реакцій для виділення вуглекислого газу з тканин і активує насичення тканин шкіри вовим киснем.
Підсилює мікроциркуляцію шкіри і надає необхідне для корекції проблем терапевтичну дію. Неінвазивна карбоксітерапія для в’янучої шкіри сприяє активізації сприйняття активних речовин, покращує тонус, гладкість і еластичність шкіри.

Всі процедури неінвазивної карбоксітерапіі - всесезонні, не вимагають перед і постпроцедурного догляду. Характеризуються повною відсутністю будь-яких небажаних побічних ефектів, як почервоніння і лущення. Рекомендовано при куперозі.

Маска - це натуральний зволожуючий фактор, посилений впливом гіалуронової кислоти, забезпечує відновлення і захист аодно-ліпідної системи шкіри, запобігає лущення шкіри.

Результат неінвазивної карбоксітерапіі:
стійкий ліфтинг-ефект.
Усуває розтягнутість і в’ялість шкіри, скорочує і згладжує мімічні зморшки.
Глибоке очищення і звуження пор, позбавлення від камедонів і гіперкератозу, очищення гирл сальних каналів.
Зволоження і живлення шкіри, зменшення набряклості.
Активне оновлення клітин і вирівнювання кольору шкіри.
Усунення ознак фотостаріння, гіперпігментації.
Профілактика постакне і купероза.

У список послуг, що надаються салоном входить чистка обличчя, мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика і епіляція. Кваліфіковані фахівці, доступні ціни.

    Одеса Call Link
Головна UA Одеса Краса та СПА Назад

Київ • Знижка % • Під час консультації я відповім на ваші питання і допоможу вирішити ваші проблеми. Завдяки зверненню до психолога, ви зможете: <Ul> <li> Улагодити конфлікти в стосунк

Індивідуальна онлайн-консультація від психолога Анастасії Глухової

50 UAH
Дніпро • Знижка -53% • Відчуйте себе впевненіше під час публічних виступів і дізнайтеся, як легко і швидко адаптувати свою промову до конкретного типу аудиторії. Не всі природжені оратори, але будь-хто може н

Ораторська майстерність - 3 індивідуальних заняття

1500 UAH700 UAH°  –53%
Київ • Знижка -40% • Місяць відвідування тренувань в спортивному залі Мережа сучасних спортивних клубів «GymFit» пропонує від 1 до 3 місяців ранкового безлімітного відвідування спортивного тренажерного залу

Місяць відвідування тренувань в спортивному залі

600 UAH360 UAH°  –40%
Дніпро • Знижка -21% • Школа-студия Dance studio Gold pole Студия «Gold pole dance studio» предлагает индивидуальные и групповые уроки Pole Dance, пилона и стретчинга как для новичков, так и для опытных.

Уроки Пол Дэнс, Фитнес и Стретчинг для начинающих

190 UAH150 UAH°  –21%
Одеса • Знижка -33% • VR-проект - це портал в віртуальну реальність. Vrata - сучасний VR-салон, розташований в самому центрі Одеси. Тільки у нас ви відчуєте, як CYBERMAGIA проникає в вас завдяки передовим технологіям прямо

1 година гри для 1 людини в клубі віртуальної реальності

300 UAH200 UAH°  –33%
Київ • Знижка -72% • Пройдіть УЗД-діагностику всього організму в мережі клінік «Viva». Пропозиція актуальна тільки для нових клієнтів. Ультразвукове дослідження (також відоме як УЗД) можна повторювати багат

УЗД-діагностика всього організму

1400 UAH379 UAH°  –72%


Facebook Twitter Instagram
Інформація Зв`яжіться з нами Підтримка
Конфіденційність Угода Блог
PriceBye © 2020
pricebye.com
Rights reserved
F
F