PriceBye
liked
liked
♡

Додати Нове

безкоштовно4 занять Тверк в студії «KV2»


600 UAH339 UAH°  –43%

4 занять від Booty dance / Twerk-інструктора Jane Tochenaia в танцювальній студії «KV2».

Тверк - новий напрямок в сучасному танці для сміливих дівчат і жінок або для тих, хто хоче такими стати.
Танець став однією з найпопулярніших технік серед сучасної молоді. У ньому поєднуються красиві рухи стегнами і сідницями, що додають особливу експресивність і різкість рухів. Буквально за короткий час термін був включений в онлайн-версію Великого Оксфордського словника. З англійської мови назва цього танцювального напрямку називається «танець попи».

Безумовно першоджерелом напрямки є африканська манера танцю, яка також отримала широку популярність в Латинській Америці. Жінка, не залежно від кольору шкіри і положення в суспільстві, не повинна соромиться себе виразити навіть за допомогою природних достоїнств. Одна з його офіційних інтерпретацій - це провокаційний танець, що супроводжується досить активними рухами стегон в глибокому присіданні.

На перший погляд техніка досить проста, але це не так. Незважаючи на те, що є деякі базові рухи, іноді не кожен може їх вивчити і виконати правильно. Тому багато дівчат відвідують танцювальні колективи, щоб повністю оволодіти мистецтвом тремтіння сідниць.

Технічно Booty Dance і Тwerk є два види рухів:
Rump Shaking - супровід ритму сідницями, Це всілякі рухи розслабленими стегнами які підкреслюють ритмічність музики.
Hip Roll - це елегантна пластика стегон і попереку: обертання, підкручування, акценти стегнами, поперекові хвилі. Це просто базовий рух, існує безліч різних технік виконання тверка. Наприклад, ви можете танцювати його біля стіни.

Спочатку публіка відреагувала на цей стиль прохолодно, навіть несхвально, але пройшло кілька місяців, перш ніж класи фітнесу та танцювальні школи почали набирати групи для його вивчення. Найдивовижніше, що є ще досить багато людей, які хочуть швидко навчитися цій техніці.

Ви можете займатися в: шортах, лосинах, майках, топах,
Взуття: кросівки або подібне спортивне взуття.
Також рекомендовано використовувати наколінники.

    Київ Отримай Послугу - Потім Плати Call Link
Головна UA Київ Спорт та Відпочинок Назад

Київ • Знижка % • Під час консультації я відповім на ваші питання і допоможу вирішити ваші проблеми. Завдяки зверненню до психолога, ви зможете: <Ul> <li> Улагодити конфлікти в стосунк

Індивідуальна онлайн-консультація від психолога Анастасії Глухової

50 UAH
Дніпро • Знижка -53% • Відчуйте себе впевненіше під час публічних виступів і дізнайтеся, як легко і швидко адаптувати свою промову до конкретного типу аудиторії. Не всі природжені оратори, але будь-хто може н

Ораторська майстерність - 3 індивідуальних заняття

1500 UAH700 UAH°  –53%
Дніпро • Знижка -21% • Школа-студия Dance studio Gold pole Студия «Gold pole dance studio» предлагает индивидуальные и групповые уроки Pole Dance, пилона и стретчинга как для новичков, так и для опытных.

Уроки Пол Дэнс, Фитнес и Стретчинг для начинающих

190 UAH150 UAH°  –21%
Одеса • Знижка -33% • VR-проект - це портал в віртуальну реальність. Vrata - сучасний VR-салон, розташований в самому центрі Одеси. Тільки у нас ви відчуєте, як CYBERMAGIA проникає в вас завдяки передовим технологіям прямо

1 година гри для 1 людини в клубі віртуальної реальності

300 UAH200 UAH°  –33%
Київ • Знижка -72% • Пройдіть УЗД-діагностику всього організму в мережі клінік «Viva». Пропозиція актуальна тільки для нових клієнтів. Ультразвукове дослідження (також відоме як УЗД) можна повторювати багат

УЗД-діагностика всього організму

1400 UAH379 UAH°  –72%
Київ • Знижка -50% • Навчання вокалу і грі на фортепіано в професійної музичної академії «Art Mus». Навчання грі на фортепіано для початківців - з чого почати? З чого почати навчання грі на піаніно?

Уроки вокалу і гри на фортепіано в музичній академії

950 UAH469 UAH°  –50%


Facebook Twitter Instagram
Інформація Зв`яжіться з нами Підтримка
Конфіденційність Угода Блог
PriceBye © 2020
pricebye.com
Rights reserved
F
F