PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo

Promuj Swoje Usługi w Zamian za Rabaty

Супер-інтенсив з вивчення Польської мови онлайн

1180 UAH1099 UAH6% OFF

Проходження групового інтенсивного онлайн-курсу з вивчення польської мови від «Sherwood Language Academy». З самого початку існування академії ми докладали всіх зусиль, щоб задовольнити всі мовні потреби наших учнів.

Ви отримуєте доступ до супер-інтенсивного групового курсу для початківців з викладачем «Sherwood Language Academy». Ознайомтеся з нашим інтенсивним курсом мови який розрахований на 12 занять і дасть міцну і надійну основу для подальшого вивчення і практики польської мови. Виберіть курс для себе і навчіться польськії мові в комфортній обстановці! Курс складається з практичних занять на 90%.

Ви дбаєте про швидкий прогрес в найкоротші терміни? Наш інтенсивний курс польської мови спеціально для вас! Ми робимо наголос на практичному знанні мови і комунікативних навичках. Формат "супер інтенсив" має на увазі вивчення найважливішого матеріалу на першому, початковому рівні А1. При бажанні ви можете доповнити курс денними індивідуальними заняттями, програму яких викладач адаптує саме до ваших потреб.

    Дніпро Minął
Rabaty UA Дніпро Szkolenia i Kursy Wstecz


Zostaw Komentarz:
6% OFF • Супер-інтенсив з вивчення Польської мови онлайн


Facebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F