PriceBye
liked
liked
♡

Add New

for Free


Шугарінг для жінок і чоловіків в салоні краси «Wizard»


350 UAH175 UAH°  –50%

Шугарінг - це цукрова депіляція, дуже популярна процедура з видалення волосся на тілі, якою користуються багато жінок і чоловіків по всьому світу.

Суть її полягає в тому, що на ділянку тіла наноситься круто зварений цукровий сироп, який проникає у волосяний фолікул, обволікає волосся, застигає з ним і видаляється разом з коренем. Цукрова паста не прилипає до шкіри, а тільки прилипає до волосся, що зменшує біль (не дратує епідерміс). Холодна паста також виключає опіки або роздратування шкіри.

Сироп виготовляється з води і цукру. Залишки пасти змивають теплою водою, не втираючи шкіру. Цей метод депіляції також не вимагає використання хімічних речовин, необхідних для очищення шкіри, наприклад, синтетичного воску для депіляції. Його натуральний, гіпоалергенний склад не містить хімічних ароматизаторів, хімічних добавок, консервантів і шкідливих речовин.

Роздратування після епіляції цукрових пастою мінімально, зазвичай зникає в той же день, саме тому шугарінг відмінно підходить для володарів чутливої, схильної до алергій шкіри.

При регулярному застосуванні шугаринга волосся на тілі стають м’якшими, тонкими, а їх зростання значно сповільнюється. Процедура надає шкірі м’якість і еластичність, як після пілінгу. При цьому живі клітини шкіри не травмуються, а віддаляються тільки омертвілі, ороговілі частинки.


За допомогою цієї шугарінг епіляції ви швидко помітите, як повільно відростає слабке і світле волосся. Регулярно видаляючи волосся, можна повністю позбутися від волосся на деяких ділянках тіла. Першу епіляцію краще проводити в салоні краси «Wizard». Для непідготовлених людей епіляція цукрової пастою в домашніх умовах може доставляти незручності в основному через неправильний розрахунок пропорцій і невміле нанесення пасти на шкіру.

    Київ Expired
Home UA Київ Beauty & Spa BackFacebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Blog
PriceBye © 2020
pricebye.com
Rights reserved
F
F