PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


1 година гри для 1 людини в клубі віртуальної реальності


300 UAH200 UAH33% OFF

VR-проект - це портал в віртуальну реальність. Vrata - сучасний VR-салон, розташований в самому центрі Одеси. Тільки у нас ви відчуєте, як CYBERMAGIA проникає в вас завдяки передовим технологіям прямо з науково-фантастичних фільмів і книг. Використовуючи найсучасніше і найкраще обладнання віртуальної реальності, доступне сьогодні на ринку, ми доставимо вас туди, де можливо все. Досить мити, щоб опинитися посеред океану, на орбіті Землі або в світі майбутнього. У нашому салоні кожен, незалежно від віку, знайде щось для себе і зазнає незабутні враження. Гостей чекають чотири спеціально підготовлені кімнати віртуальної реальності, оснащені новітніми наборами HTC VIVE і OCULUS RIFT S, PlayStation і Комп’ютерами з найпотужнішим залізом.

1 година гри в VR для 1 людини в клубі віртуальної реальності «Vrata».
• в будні дні до 18:00 - 200 грн
• після 18:00 - 250 грн
• вихідні - 250 грн

Приходьте до нас і перевіряйте поточні акції. Ми також запрошуємо вас на підсторінку з пропозицією, де ви знайдете опис доступних у нас VR-ігор і додатків.

Ми також забезпечуємо демонстрації віртуальної реальності на конференціях, виставках і корпоративних заходах, а також на відкритих і приватних заходах. Ми гарантуємо відмінну розвагу, унікальний досвід і професійне обслуговування.
Відвідайте нас і запитайте про поточні акції. Ми також запрошуємо вас на сторінку пропозицій, де ви дізнаєтеся більше про доступні ігри і додатки VR

    Одеса Minął
Rabaty UA Одеса Zabawa Wstecz


Facebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F