PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


Розробка індивідуальної програми харчування


600 UAH149 UAH75% OFF

Фітнес-клуб «Lady Gym» пропонує розробку індивідуальної програми харчування.

Однією з основних цілей нутриціонної підтримки є виправлення помилок в харчуванні, які включають як порушення в щоденному розподілі їжі, так і неправильне постачання живильними речовинами всього організму. Індивідуальний розрахунок необхідний для досягнення поставленої мети - схуднення. Багато людей не можуть їсти кілька разів протягом дня, часто виникають проблеми з енергією, білком, вітамінами і мінералами. Ретельний аналіз дієти і правильний розрахунок норми макронутриентов дозволяє виділити найбільш тривожні помилки харчування і дозволяє розробити індивідуальну програму, тісно пов’язану з потребами організму.

Створення ефективної програми харчування вимагає детальної оцінки дієти як якісно, ​​так і кількісно. Споживання різних препаратів, особливо енергетичних і поживних, без базового аналізу поточного раціону може принести більше втрат, ніж користі.

Визначення підходящої програми харчування - непросте завдання, що вимагає індивідуального підходу і дуже докладного аналізу з урахуванням ряду різних факторів, таких як: набір м’язової маси або підтримання фізичної форми, рівень і тип фізичної активності, пріоритети тренувань, поточний раціон і склад раціону, будова тіла, смакові переваги і ступінь мотивації.

    Київ Minął
Rabaty UA Київ Zdrowie i Kondycja Wstecz


Facebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F