PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


Очищення обличчя у косметолога — Ручне Чищення в Одесі


250 UAH200 UAH20% OFF

Ручна чистка обличчя — це процедура, яка починається зі зняття макіяжу і пілінгу для видалення відмерлих клітин шкіри. Під час процедури на шкіру наноситься препарат з пом’якшувальним ефектом. Згодом, лікар-косметолог переходить к ручному «видавлюванню» вмісту в порах. На жаль, на деяких ділянках, ця процедура приносить деякий дискомфорт. Так видаляються бактерії та забруднення з обличчя, зменшується ризик запалення та екземи.
Якщо ви хочете очистити своє обличчя, замовляйте послуги професійного майстра, який забезпечить тривалий ефект і допоможе захистити шкіру обличчя від шкідливих факторів.

Регулярне чищення обличчя у косметолога дає помітні та стійкі результати. Шкіра починає виглядати здоровішою і молодшою. Завдяки тому, що епідерміс ретельно відшаровується і видаляється, це дозволяє позбутися не тільки від мертвих клітин на поверхні, а де і від токсинів та забруднень, що знаходяться набагато глибше.

Очищення обличчя — це процедура, яка дає багато помітних переваг для шкіри, але не слід проводити такий вид догляду дуже часто. Нам потрібно витратити час на наш епідерміс для відновлення.

Очищення обличчя у косметолога - протипоказання
Іноді певні шкірні захворювання та захворювання виключають нас з очищення обличчя. Пам’ятайте, що не слід проводити таке лікування, якщо у вас:
• розацеа
• запалення шкіри, спричинене бактеріями
• схильність до утворення келоїдів
• свіжі рани та рубці
• вірусний дерматит, такий як бородавки або герпес

Після очищення обличчя у косметолога рекомендується не піддаватися інтенсивному сонячному світлу протягом приблизно 4 тижнів і використовувати креми з високими фільтрами. Також не слід використовувати косметичні препарати, які можуть дратувати епідерміс, уникати низьких і високих температур. Рекомендовано використовувати натуральний екстракт ромашки для догляду за шкірою. Пам’ятайте, що також добре утриматися від нанесення макіяжу протягом декількох днів після процедури.
Якщо ви боретеся з куперозною шкірою або розацеа, ручне чищення обличчя може бути занадто інвазивним. Тоді краще зосередитись на більш щадних методах відлущування та видалення домішок, таких як кавітаційний пілінг. Це процедура, яка використовує явище кавітації, дуже м’яке розкриття пор та видалення мертвої шкіри.

Ручне Очищення обличчя у косметолога — Ціна

Кінцева вартість процедури, може бути різною. Це залежить, в першу чергу, від стану шкіри та способу лікування. Приклади цін на цей вид допомоги допоможуть вам зорієнтуватись і обрати саме те лікування що вам потрібно.

Отримайте консультацію та Замовляйте процедуру!

    Київ Minął
Rabaty UA Київ Uroda i SPA Wstecz


Facebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F