PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo

Promuj Swoje Usługi w Zamian za Rabaty

Lekcje programowania dla dzieci ze szkół podstawowych

80 PLN60 PLN25% OFF

Dzień dobry! Ja, Agnieszka Soćko, prowadzę lekcje informatyki i programowania oraz robotyki dla uczniów gimnazjum. Wprowadzenie programowania do kursu szkoły podstawowej jest zgodne z duchem czasu. Aby zwiększyć poziom motywacji do poznawania cyfrowego świata zbudowałem program szkoleniowy, który zmusza ucznia do samodzielnego myślenia i uczy tworzenia własnych projektów.
Co oferuję moim uczniom?
Programowanie: Uczę najpopularniejszych języków programowania, których studenci informatyki uczą się od wieku przedszkolnego:

  • C

  • Jawa

  • Phyton

  • Lua

  • JavaScript


Mam też różne gry planszowe, które łączą koordynację ruchową, logikę i programowanie komputerowe. W tym procesie studenci rozwijają logiczne myślenie, kreatywność, umiejętności praktyczne i umiejętność pracy w zespole. System szkoleniowy obejmuje języki skryptowe i wizualne.
A dla dzieci w wieku przedszkolnym istnieje system do nauki programowania bez komputera. Dziecko potrzebuje jedynie długopisu, ołówka i zdolnego nauczyciela, który w zabawny sposób wyjaśni działanie oprogramowania i podstawy algorytmizacji.

Pokażę mu również, jak poprawnie i bezpiecznie korzystać z Internetu. Pokażę mu, jak działa YouTube i jego algorytmy. Jeśli Twoje dziecko chce założyć własny kanał, pomogę zrealizować jego pomysł!

Cena:
Zajęcia online: 60 minut - 60zł.
Lekcja przyjazdu 60 minut - 70 zł.

    Kraków Call
Rabaty PL Kraków Szkolenia i Kursy Wstecz


Zostaw Komentarz:
25% OFF • Lekcje programowania dla dzieci ze szkół podstawowychFacebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F