PriceBye
liked
liked
♡
+ Add New Ad
for Free
Get service, then Pay

Czarne Matowe PaznokcieMatowe czarne paznokcie są dziś jednym z najbardziej odpowiednich rodzajów zdobienia paznokci. Pomimo tego, że neutralna czerń na paznokciach nie ma emocjonalnego zabarwienia, może wyglądać inaczej z różnymi zdobieniami lub dodając kontrastowy kolor. Jakie są cechy i opcje nowoczesnego wzornictwa matowego czarnego paznokcia, dowiemy się dalej.

W świecie paznokci nie ma przystanków. Wśród nowoczesnych wzorów wyróżnia się czarny matowy design paznokci. I choć wygląda dość oryginalnie, nie każda dziewczyna może sobie na to pozwolić. Ale jeśli mówimy o praktyczności, to właśnie ten kolor ukryje niektóre niedoskonałości płytki paznokcia, a także nada dłoniom wyjątkową wyrazistość.

OsobliwościMatowa czerń to szczególny ton palety kolorów. Matowa faktura lakieru wygląda powściągliwie i szlachetnie, nadaje szczególny status i arystokrację. W tym roku wśród innych odmian lakierów hybrydowych najistotniejsze są wykończenia matowe. Są wyjątkowe, ponieważ nadają się do paznokci o różnych długościach i kształtach. Każda nowoczesna fashionistka może ozdobić paznokcie matowym wykończeniem, wybierając jedną ze znanych technik manicure.

Czarny matowy lakier jest również dobry, ponieważ mogą go stosować kobiety w różnym wieku. Ponadto czarne paznokcie nie są dziś uważane za coś nadzwyczajnego: mogą je nosić nie tylko fani subkultury gotyckiej. Świetnie komponuje się z kobiecą stylizacją o różnych stylizacjach.

Czarne matowe paznokcie - trendy


Aksamitny lakier podbija młode kobiety mody swoją wyjątkowością. Ten wzór dodaje wyjątkowej delikatności i elegancji paznokciom, które wyglądają jak tkanina.

1. Przedstawiony wybór zdjęć pokazuje, że czarny lakier jest doskonałą bazą do eksperymentowania z różnymi dekorami.
2. Profesjonaliści w dziedzinie stylu preferują manicure na krótkie paznokcie lub z wolną krawędzią 3-4 mm.
3. Najpopularniejszym obecnie kształtem jest kwadrat z zaokrąglonymi krawędziami lub owalny.
4. Monochromatyczna powłoka z matowym lakierem hybrydowym (szelak), choć nie wygląda tak wyraziście jak jasna, jest popularna wśród gwiazd filmowych i scenicznych.

Czarny lakier świetnie prezentuje się na krótkich paznokciach, jak i na średnio długich paznokciach. Często można znaleźć taki wzór na długich formach, ale to jest sprawa każdego. Matowy czarny manicure ma wiele własnych cech. Na przykład lakier może mieć inną fakturę, której nie można łączyć z planowaną dekoracją paznokci akcentujących. Może być satynowa, welurowa, aksamitna lub z efektem zamszu. Każdy rodzaj lakieru ma swoje właściwości, a nawet wygląda inaczej.

Sposoby na uzyskanie matowego efektu:
1. Za pomocą specjalnego lakieru żelowego;
2. Ze względu na matową warstwę nawierzchniową, która jest jednocześnie tworzona do utrwalania;
3. Dzięki specjalnemu żelowi, który nie wymaga nakładania warstwy wykończeniowej;
4. Za pomocą proszku akrylowego.

Czarny pigment może wydzielać odcienie niebieskiego, szarego, czekoladowego lub fioletowego. Należy wybrać opcję najbardziej odpowiednią pod względem temperatury dla ubrań lub akcesoriów dostępnych w szafie (torebki, buty, biżuteria). Różni się matowym lakierem i gęstością, dzięki czemu może zdzierać lub nie zachodzić na płytkę paznokcia nawet po trzech warstwach nałożonych cienkimi warstwami na paznokcie.

Wszystkie te technologie nadają paznokciom ciekawy design. Jako dekorację wykorzystaj dowolne dodatkowe elementy według własnego wyboru i nastroju. Mogą to być naklejki, rysunki, kamyki, brokaty i wiele więcej. Bardzo pomocne są szablony do stemplowania. Zwłaszcza jeśli nie ma możliwości ani chęci rysowania.

Jakie kolory powinienem łączyć?Aby kolor ciemnego manicure nie postarzał kobiety, musisz szczególnie ostrożnie dobierać kontrastujące kolory. Na przykład srebrny i biały kontrast są świetnymi towarzyszami czerni. Oprócz tego, że zmieniają postrzeganie czerni, czyniąc ją lżejszą wizualnie, dzięki nim wygląda lepiej i bardziej harmonijnie łączy się z większością elementów damskiej garderoby.

Złoto jest już inaczej postrzegane. To koniecznie luksusowy wygląd. Czerwonego kontrastu nie można nazwać dobrym uzupełnieniem czarnego manicure. Dziś paleta kolorów jest znacznie szersza, dlatego zamiast zestawień z czerwienią lepiej zastosować duet z Marsalą, dopełniając czarne akcenty techniką welonu.

Czerń wygląda szlachetnie i statusowo, wraz z fioletowymi, ciemnoniebieskimi i szmaragdowymi tonami. Ze względu na matową fakturę powłoki połączenie wygląda miękko, takie schematy kolorów pozwalają dopracować wieczorowy wygląd. Jeśli chcesz użyć czarnego manicure do codziennych stylizacji, możesz połączyć pigment główny z beżowymi, cielistymi tonami.

Na specjalne okazje można ją uzupełnić delikatnymi kontrastami z efektem wszechstronności odcieni, wcierając specjalny drobnoziarnisty puder (wcieranie) o różnych efektach w czarną podstawę niektórych paznokci. Tak więc czarny odcień akcentujących paznokci może nabrać koloru pod lustrem lub muszlą chrząszcza majowego. Dozwolone są wielokolorowe kolory na czarnym tonie, ale tylko dozowane i poprzez dalsze zdobienie matowej powierzchni.

Połączenie lakieru matowego z połyskiemMatowy lakier w połączeniu z połyskiem to kolejny rodzaj projektu, który nie wymaga niczego dodatkowego. Z pomocą tych materiałów pojawiło się wiele pięknych pomysłów.

W przedstawionej powyżej pracy zastosowano matowy top, nałożony na czarny lakier hybrydowy. Powłokę wykonano w jednej warstwie. Ten top nie ma lepkiej warstwy. Wzór został wykonany z błyszczącym wykończeniem.
Ten sam efekt w prosty sposób można uzyskać delikatnie szlifując łożysko paznokcia, po nałożeniu i wysuszeniu błyszczącego topu w lampie UV. Ale ta opcja jest częściej używana jako hack na życie.

Opcje projektowaniaDziś czarny lakier o matowej fakturze można stosować w różnych technikach, co pozwala urozmaicić projekt paznokci, otwierając wiele możliwości dekoracji. Krótko opiszmy niuanse każdego z nich.

Klasyczny design czarnych paznokci o matowej konsystencji lakieru żelowego prezentuje się niesamowicie imponująco. Często same powłoki są tak piękne, że zastosowanie dalszego dekoru staje się niewłaściwe. Jeśli ozdobisz taką powłokę, to tylko kontrastem z monochromatycznym akcentem, który dyskretnie podkreśli status użytego produktu lakierniczego. Na przykład możesz posypać jeden z paznokci proszkiem akrylowym, który jest obecnie uważany za jeden z modnych sposobów na dekorację wzoru.

Matowy francuski paznokcieCzarny francuski manicure to ciekawy temat, ponieważ w tym przypadku możesz stworzyć projekt paznokci z uśmiechem na różne sposoby. Na przykład można zastosować technikę odwróconej kurtki bez brudzenia płytki paznokcia i tylko oznaczyć uśmiech na czarno. Jest modny, poza tym ten wzór wygląda łatwo, pomimo czarnego koloru głównego pigmentu. Kurtka wygląda pięknie ze srebrnym uśmiechem, a dziś może być nie tylko łukowata, ale także asymetryczna, a nawet ukośna.

Odwrotną kurtkę w kolorze czarnym można nazwać jedną z najlepszych dotychczasowych opcji projektowych. Spopularyzuje go modna technika podkreślania obszaru naskórka, która dziś daje nie tylko piękny manicure, ale także design paznokci, biorąc pod uwagę trendy w modzie. Modne jest nie tylko obrysowanie dolnej części płytki paznokcia, ale również wyznaczenie jej błyszczącym dekorem, a także specjalną folią do manicure.

Dzięki lakonicznej i powściągliwej ciemnej kolorystyce matowy french manicure wygląda stylowo i elegancko.

Prosta opcja wygląda spektakularnie, gdzie matowa powierzchnia łączy się z błyszczącą linią.

Dwa paznokcie (na środkowym i serdecznym palcu) można ozdobić w następujący sposób: na beżową lub różową aksamitną bazę nakłada się czarną kreskę (może mieć różną grubość.

Możesz urozmaicić kurtkę dowolnymi kolorami. Ta specjalna konstrukcja jest łatwa do wdrożenia. Do jej stworzenia wystarczy czarny lakier hybrydowy, aksamitny top i top coat z efektem połysku.

Matowy manicure księżycowyKsiężycowy wzór nie ustępuje popularności kurtce, która, jeśli zostanie starannie wykonana, nada paznokciom rozkoszną delikatność i pokusę. W połączeniu z czernią prezentuje się bez zarzutu. Jeśli chcesz, możesz dodać cienki błyszczący pasek wzdłuż konturu otworu, dzięki czemu efekt końcowy będzie bardziej efektywny.

Dzisiejsze projekty otworów można wykonywać zarówno tradycyjnymi, jak i geometrycznymi sposobami. Na przykład na czarnym matowym tle pięknie prezentuje się nie tylko niepomalowana płytka paznokcia, ale także wzór, w którym jest ona wykonana ze srebrnego lub brązowego brokatu. Otwory można zaakcentować w formie trójkątów, uzupełnić łukami wtórnymi. Na świąteczne okazje te akcenty można oznaczyć małymi kryształkami.

Matowa ozdoba z kwiatami (wzór kwiatowy)Kwiaty na nagietkach to jeden z najczęstszych wzorów. To sposób na przekazanie nastroju. Specjaliści od pielęgnacji paznokci tworzą ten rysunek za pomocą farb i żeli lub za pomocą naklejek. Takie malowanie na paznokciach jest bardzo popularne. Takie paznokcie wyglądają idealnie, ponieważ matowa czerń nadaje wzorowi wyjątkowego tła. Cyrkonie pomogą dodać magii Twoim kwiatom, liściom, gałązkom. W rezultacie otrzymujesz elegancki, drogi i prosty design.

Czarne matowe paznokcie w różnych długościach


Czarne matowe manicure na krótkie paznokcieMatowe czarne paznokcie są preferowane w przypadku krótkich paznokci. Pożądane jest również, aby miały kształt kwadratu. Dzięki temu projektowi paznokcie wyglądają bardzo uroczo. Uwaga: Zadbane dłonie są odzwierciedleniem troski i miłości własnej. A projekt paznokci może przekazać Twój nastrój i osobowość. Zdecydowanie, jeśli dziewczyna wybierze czerń na krótkie paznokcie, jest gotowa się pokazać, zwrócić na siebie uwagę.

We współczesnym świecie coraz bardziej dziwi nas, gdy spotykamy ludzi z naturalnymi paznokciami, a stosowanie zwykłych lakierów dekoracyjnych staje się prawdziwą rzadkością. Rzeczywiście, dziś w tej branży istnieje ogromna liczba opcji i materiałów.

Długie matowe czarne paznokcieIstnieje wiele kreatywnych pomysłów, które możesz wykorzystać na długich paznokciach. Kwiaty, kurtka serwisowa, cyrkonie, geometria, modna aksamitny manicure z przetarciami jako akcentem świetnie sprawdzą się w różnych kształtach łożyska paznokcia. Musisz tylko obudzić swoją wyobraźnię.

Czarne matowe paznokcie z różnymi wzoramiBrokat i cyrkonie
Są bardzo popularne wśród materiałów dekoracyjnych. Interesujące jest urzeczywistnianie różnych kreatywnych pomysłów za pomocą dżetów.
Folia (ze złotem, srebrem, wielokolorowa)
W kolorze pozwala tworzyć projekty, które nie wymagają zakupu wielu osobnych materiałów. Oszczędza to czas na ukończenie pracy.
Z beżem (morela, brzoskwinia)
Beżowy odcień doda miękkości i delikatności ciemnemu aksamitnemu tłu. Dodatkowo możesz ozdobić paznokcie rysunkami, cyrkoniami, iskierkami. Ażurowe i wzorzyste wzory nadal wyglądają atrakcyjnie i można z nich bezpiecznie korzystać.
Różowy
Połączenie z czarno-różowym lakierem prezentuje się bardzo kobieco i romantycznie. Możesz użyć zarówno błyszczącego, jak i matowego różowego lakieru, uzupełnić obraz iskierkami, dekorować odcieniem „różowego złota”.
Czerwony (bordowy)
Jaskrawo nasycony czerwony lakier wygląda niesamowicie wyraziście na matowym czarnym tle, nawet jeśli występuje w niewielkich ilościach.
Z brązowym
Delikatny i neutralny matowy manicure można uzyskać za pomocą brązowego lakieru. Zrób prosty rysunek, dodaj cyrkonie i gotowe!

Popularna jest matowa czerń: z fioletem, miętą, błękitem, szarością.Opcje projektowe mogą obejmować:
Gradient
Lakier jasny (neonowy, żółty)
Linie
Literowanie
Wzór w kratkę
Kosmiczny rysunek
Wzór geometryczny
Wzór marmuru

Piękne wzory na matowych czarnych paznokciachMożesz urozmaicić projekt paznokci za pomocą różnych wzorów, wzorów, płynnych przejść od koloru do koloru.

Jeśli mistrz zdobienia paznokci ma umiejętności malowania, może stworzyć niepowtarzalny wzór na lakonicznej matowej czarnej podstawie. Niektórym wystarczy do tego cienki pędzelek, żel modelujący i wyobraźnia. Ktoś tworzy wzory za pomocą specjalnych pisaków z pigmentami akrylowymi. Czarny kolor jest wyjątkowy, ponieważ nawet zwykłe paski czy groszek mogą wyglądać na nim stylowo i efektownie. Na przykład kropki mogą oznaczać dziurę lub łuk.

Jeśli ręka mistrza nie drży, a linie okazują się pewne, taki projekt może konkurować z stemplowaniem. Jednocześnie często wystarczy srebrzysty pyłek lub para dżetów o najmniejszym rozmiarze, aby podkreślić wzór. Efektowne wzory (na przykład złote usta, korony, gwiazdki) pięknie prezentują się na matowej czarnej podstawie. Na takim tle nie mniej wyrazisty jest nadruk sezonowy (płatki śniegu, pióra, liście, uszy, kwiaty).

Jedną z najlepszych opcji wzoru na matowej czarnej podstawie jest monogram. Różnorodne koronkowe wzory, sprytne sploty będą wyglądać znakomicie w technice „welonu”, a także w zimowym ośnieżonym fasonie. Oprócz koronek i różnych siatek modne są etniczne wzory, nadruki złotych lub białych łapaczy snów, dmuchawców, stylizowanych zwierzątek. Temat geometrii zajmuje szczególne miejsce w projektowaniu, dziś takie rysunki są uważane za modne.

Dostępność i różnorodność wyborówProcedura pielęgnacji paznokci jest obecnie bardzo powszechna. Wiele dziewczyn nie musi iść do mistrza. Dostępność i wybór materiałów, łatwość użytkowania, pozwala ozdobić paznokcie fashionistki iw domu. Tak więc np. obraz można łatwo zastąpić odpowiednią naklejką, po której w kilka sekund na Twoich paznokciach pojawi się wspaniały wzór.

Rysunki na matowych czarnych paznokciach to amatorskie wzornictwo paznokci: wielu tego nie robi, obawiając się, że wynik będzie wyglądał wulgarnie. „Bezpieczny” w tym sensie manicure – o niezwykłej fakturze.
Home PL Blog Beauty & Spa Back
+
Add New Ad
for Free

Facebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved