PriceBye
liked
liked
♡
+ Add New Ad
for Free
Get service, then Pay

Odśnieżanie Dachów, Cennik Usług na Odśnieżanie DachuZamawiając u nas usługi odśnieżania dachów otrzymujesz:
• Przystępne ceny;
• Czyste pokrycie dachowe;
• Bezpieczne wykonywanie pracy;
• Jakość i wydajność.

Nasi partnerzy profesjonalnie zajmują się odśnieżaniem dachów metodą alpinizmu przemysłowego. Jeśli masz taką potrzebę, skontaktuj się z naszymi partnerami, rozwiążą problem wysokiej jakości i ze zniżką.
Kiedy trzeba usunąć śnieg i lód z dachów?

Czyszczenie dachu ze śniegu i lodu jest niezwykle pożądane zimą, ponieważ o tej porze roku wiąże się ze zwiększonym niebezpieczeństwem ze względu na trudne warunki pogodowe spowodowane niskimi temperaturami i padającym śniegiem, co niesie ze sobą wiele zagrożeń dla innych i stawia specjalne wymagania do pielęgnacji budynków. Usuwanie śniegu, lodu i sopli jest konieczne wszędzie tam, gdzie ich obecność może stanowić zagrożenie dla pieszych, samochodów oraz samego domu.

W większości przypadków wymaga to profesjonalnego podejścia do pracy z udziałem wspinaczy przemysłowych, ponieważ procedura ta odbywa się na znacznej wysokości, często na śliskich powierzchniach i wymaga niezawodnego ubezpieczenia osoby, aby uniknąć awarii. Specjalna firma specjalizuje się w czyszczeniu dachów ze śniegu. Jesteśmy gotowi na najlepsze oferty na rynku i wiemy, jak wykonać tę pracę sprawnie, bez zagrożenia dla innych i bez uszkodzenia pokrycia dachowego.

Ostateczny koszt odśnieżania dachu zależy od nakładu pracy, stopnia skomplikowania dachu, grubości warstwy śniegu, ilości lodu, pory dnia znajdującej się na dole obiektów, a także ewentualną potrzebę rozwiązania problemu odśnieżania.
Dlaczego trzeba czyścić dachy ze śniegu i sopli

Oczyszczenie dachu ze śniegu i lodu jest obowiązkowe i jest konieczne zarówno w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób i przedmiotów znajdujących się pod połacią dachu, jak i zapobieżenia ewentualnym uszkodzeniom samego dachu w wyniku nagromadzenia dużych mas śniegu i ewentualnego wycieku powłoki, na której znajdują się przeszkody z zamarzniętego lodu, tworzy nagromadzenie wody, która nie ma dokąd się udać.

Terminowe usuwanie śniegu z dachu jest konieczne przede wszystkim, aby zapobiec pojawianiu się lodu i sopli, które stanowią zagrożenie dla pieszych, znajdującej się poniżej infrastruktury i samochodów, a także mogą powodować przecieki. Jeśli śnieg nie zostanie oczyszczony z dachu, to w wyniku odwilży i późniejszego przemarzania mogą tworzyć się dość masywne kawałki lodu, które upuszczone mogą zranić ludzi, uszkodzić samochody, klimatyzatory, zniszczyć zadaszenia i dachy poniżej , a czasami lód może przybrać bardzo imponującą wagę.

Odśnieżanie dachów ze śniegu i lodu uchroni Cię przed odpowiedzialnościąNależy pamiętać, że właściciel budynku jest odpowiedzialny za stan dachu i jest zobowiązany do usuwania lodu i sopli na czas, aby zapobiec wypadkom.
Odśnieżanie dachów powinno być wykonywane przez specjalistów posiadających odpowiednią wiedzę, dokumenty i sprzęt.
Podczas czyszczenia dachu konieczne jest odgrodzenie terenu, uwolnienie go od samochodów i umieszczenie poniżej osoby, która będzie obserwowała, aby w miejscu pracy nie było osób postronnych, po czym wspinacze mogą wyczyścić dach i usunąć dach sople lodu.

Ta procedura może być wykonana częściowo, gdy tylko skrajne półtora metra zostanie oczyszczone, lub całkowicie, z zrzutem całego śniegu z dachu.
Pamiętaj, że świeży śnieg jest znacznie łatwiejszy do odklejenia niż śnieg roztopiony i zamarznięty. Tańsza i bezpieczniejsza jest ta praca na wczesnym etapie, a czysta powierzchnia nie będzie podatna na tworzenie się sopli.

Odśnieżanie na czas pozwoli zachować konstrukcję Twojego dachuNawet jeśli nachylenie dachu znajduje się nad pustym miejscem, a spadające sople nie stanowią zagrożenia, czyszczenie jest nadal konieczne. Jeśli ilość opadów jest duża, a pokrywa śnieżna nabiera znacznej masy, Twój dach jest mocno obciążony, co może prowadzić do uszkodzeń.
Jeśli masz płaski dach, jest to warsztat lub magazyn zajmujący dużą powierzchnię, to duże nagromadzenie śniegu może prowadzić do deformacji, a nawet zawalenia się dachu.

Odśnieżanie dachów pozwoli zaoszczędzić

Kolejnym argumentem przemawiającym za odśnieżaniem dachów jest zachowanie integralności kanalizacji deszczowej, które bardzo często urywają się, gdy masy śniegu spadają z dachów spadzistych jak lawina.
Ochraniacze na śnieg rozwiązują ten problem, ale nie zawsze radzą sobie z tym zadaniem, a przy bardzo dużych ilościach śniegu mogą się również odkształcić.
Należy pamiętać, że przy bardzo obfitych opadach śniegu wysokość opadów może przekroczyć 40 centymetrów, co w całkowitej objętości całej powierzchni jest ogromną masą.

W takim przypadku oczyszczenie dachu jest znacznie łatwiejsze, ponieważ koszt oczyszczenia dachu ze śniegu będzie tańszy niż późniejsza naprawa kanalizacji burzowej i obiektów, które mogą ucierpieć w wyniku zapadania się warstwy śniegu.

Czyszczenie dachu ze śniegu prywatnego domuZasada czyszczenia dachu jest prosta: masy śniegu i lodu przemieszczają się z dachu na ziemię. Ten prosty krok można wykonać na wiele sposobów. Ich wybór zależy od warunków, w jakich wykonywane są prace: rodzaju pokrycia dachowego, temperatury i wilgotności. Dostępne narzędzia i możliwości fizyczne wykonawców również wpływają na wybór metody.

Bez względu na dach (płaski, dwuspadowy, czterospadowy, złożony), na jego powierzchni gromadzą się masy śniegu i lodu, które wywierają dodatkowy, niepożądany nacisk. Wpływa to negatywnie na stan systemu dachowego i krokwiowego. W najgorszym przypadku dach może się zawalić pod tak imponującym ciężarem.

Dlatego ważne jest, aby regularnie usuwać śnieg i lód z dachu, nie dopuszczając do ich gromadzenia się. Z każdym opadem śniegu ciężar ładunku wzrasta, opóźnienie w sprzątaniu może prowadzić do nieodwracalnych konsekwencji.
Podstawowe metody usuwania śniegu i lodu z dachu
Poniższe metody pozwalają oczyścić dach ze śniegu i lodu oraz zachować integralność pokrycia dachowego:
• fizyczne usunięcie;
• zniszczenie;
• sposób podgrzewania;
• wibracje.

Metody te są ujawnione szczegółowo poniżej.

Fizyczne usunięcie
Najprostsza metoda, która polega na działaniu fizycznym w celu usunięcia mas śniegu i lodu. Za pomocą narzędzia są spychane z dachu. Praca ta nie wymaga użycia wyrafinowanego sprzętu, wymaga jednak siły fizycznej, koordynacji ruchów i równowagi.
Metoda ta jest skuteczna w usuwaniu mas śniegu i lodu, które zaczęły się topić. Stosuje się go podczas odwilży i nie działa podczas ostrego mrozu, kiedy lód mocno przymarza do dachu. Jeśli w tym czasie użyjesz dużej siły fizycznej, aby usunąć lód, istnieje ryzyko uszkodzenia pokrycia dachowego lub narzędzia.

Zniszczenie mechaniczne
Metoda polega na cięciu stwardniałego śniegu i mas lodu, których grubość warstwy przekracza 20 cm, do pracy wykorzystywane są piły benzynowe i elektryczne. Piłowanie jest metodą energochłonną i trudną do wykonania, dlatego rzadko stosuje się ją, gdy inne metody nie przyniosły skutku, a dywan ze śniegu i lodu należy pilnie usunąć.
Cięcie lodu wykonuje się tylko wtedy, gdy ciężar lodu stanowi zagrożenie dla systemu krokwi i pokrycia dachowego. Praca odbywa się za pomocą piły benzynowej lub elektrycznej.

Lód należy ciąć, jeśli jego grubość przekracza 35 cm, prace należy rozpocząć od górnego grzbietu, tnąc równolegle do linii gzymsu. Odległość między cięciem a krawędzią dachu powinna wynosić 5-10 cm.Odległość tę można zwiększyć, jeśli nie jest możliwe cięcie wzdłuż linii równoległej do zbocza. Szron jest cięty najpierw z jednej strony, potem z drugiej.
Powyżej cięcia lód jest cięty na kawałki o wielkości 30-70 cm, podczas gdy brzeszczot znajduje się na linii równoległej do dachu. Ostateczne nacięcie oddziela kawałki od masy.
Powstałe fragmenty lodu są zrzucane. Prace prowadzone są z miejsca na miejsce. Jeśli piła jest równoległa do dachu, odległość od niej do lodu wynosi od 2 do 5 cm Dokładna liczba zależy od modelu piły. Należy go przechylić tak, aby jego przednia część znalazła się na poziomie już wykonanego cięcia.

Wibracja
Ta metoda jest skuteczna w usuwaniu mas śnieżnych w każdych warunkach pogodowych, ale na lodzie działa tylko w dodatnich temperaturach. Zaletą tej metody jest to, że w celu jej wykonania nie trzeba wychodzić na powierzchnię dachu. Wszystkie prace wykonujemy ze strychu. Istnieje jednak wada: metoda nie zawsze jest odpowiednia. Ponieważ wibracje mają silny wpływ na system krokwi, konieczne jest, aby był w doskonałym stanie, bez uszkodzeń i gnicia.

Sposób podgrzewania
Jest to raczej metoda zapobiegawcza, gdyż zapobiega gromadzeniu się mas śniegu na dachu i ich przekształceniu w lód. Samo ogrzewanie jest nieskuteczne w usuwaniu istniejącego lodu. Zaleca się łączenie go z wibracją. Wtedy dach uwalnia się nawet od gęstych mas lodu. Połączenie ciepła i wibracji to najdelikatniejsza metoda czyszczenia, która nie niszczy pokrycia dachowego.
Do ogrzewania zużywana jest duża ilość energii elektrycznej. Do ogrzania śniegu i lodu z góry potrzebny jest mocny palnik gazowy.

Czyszczenie dachów płaskich
Dachy płaskie są powszechnie spotykane w budynkach przemysłowych i mieszkalnych, w tym w budynkach mieszkalnych. Łatwo je wyczyścić zwykłą łopatą z plastikowym lub drewnianym wiaderkiem. Pracę ułatwia odśnieżarka, uzupełniona metalowym ślimakiem.
Sprzątanie zaczyna się na krawędzi dachu i porusza się po obwodzie, pas po pasie. Śnieg jest wyrzucany poza dach: ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, aby nikt nie stał przy dachu. Gdy z dolnej krawędzi dachu zostaną już usunięte 2-3 pasy, nie trzeba od razu zrzucać kolejnych. Najpierw musisz przesunąć masy śniegu do krawędzi. Nie należy również próbować siekać lub siekać lodu w temperaturach poniżej zera.
Ważne jest, aby grubość pasków była jednolita. Odśnieżanie zbyt dużej ilości śniegu może uszkodzić pokrycie dachowe i system krokwi. Nawet podczas odwilży nie należy z wielkim wysiłkiem ściągać lodu z dachu. Zaleca się pozostawienie go do naturalnego stopienia. Czyszczenie dachu sprowadza się tutaj do odśnieżania w celu zmniejszenia obciążenia.

Metody czyszczenia dachów dzielą nie tylko używane narzędzia i wykonywane czynności. Ważny czynnik: gdzie jest wykonawca pracy.
• stoi na ziemi;
• trzyma się na schodach;
• na podnośniku samobieżnym;
• na strychu;
• na powierzchni dachu.

Czyszczenie dachu z ziemi
W niektórych przypadkach chodzenie po dachu jest niebezpieczne. Tak więc jego integralność jest uszkodzona, wilgoć przenika przez pęknięcia. Miękkie gonty bitumiczne twardnieją w ujemnych temperaturach, stając się szczególnie kruche. Dlatego podczas czyszczenia ze śniegu zaleca się, aby nie znajdować się na dachu, ale na schodach lub na ziemi.

Oczyszczenie dachu z powierzchni ziemi jest możliwe, jeśli odległość do jego dolnej krawędzi nie przekracza 3 metrów. Praca odbywa się za pomocą skrobaka z długą rączką. Narzędzie można kupić w sklepie lub wykonać samodzielnie z dostępnych narzędzi. Jako uchwyt możesz użyć plastikowej rury wodnej o wymaganej średnicy.
Wygodne jest zdejmowanie uchwytu skrobaka: ułatwia to przechowywanie urządzenia.

Mechanizm teleskopowy umożliwia regulację długości rączki.

Czyszczenie dachu z ziemi zaczyna się od sopli: należy je ostrożnie strącić za pomocą skrobaka. Przyłożenie zbyt dużej siły lub nieprawidłowe obliczenie kąta skrobaka może spowodować uszkodzenie ściany lub dachu. Dobrze jest uderzyć w sople na wysokości 10-15 cm poniżej krawędzi dachu. Poziom wysiłku zależy od temperatury powietrza. Podczas odwilży, gdy sople rozmrożą się i nie trzymają mocno, trzeba je kilkakrotnie uderzyć z niewielką siłą. Jeśli temperatura jest poniżej zera, wystarczy nieco skrócić sople. Nie powinieneś próbować odrywać ich od masy lodu: trzymają się zbyt mocno.

Kiedy sople się skończą, czas zacząć odśnieżać. Zgarniacz należy umieścić w odległości 30-50 cm od dolnej krawędzi dachu i delikatnie pociągnąć do siebie. Ważne jest, aby przestrzegać zasad bezpieczeństwa, nie stać zbyt blisko, aby śnieg nie spadł na głowę.
Jeśli śnieg jest ubity i nie poddaje się fizycznym uderzeniom, warto zmniejszyć odległość od zgarniacza do dolnej krawędzi dachu do 10-20 cm.

Ważne jest, aby dokładnie monitorować płynność ruchu skrobaka. Jeśli czujesz, że uderzył w przeszkodę, nie powinieneś zwiększać siły. Wręcz przeciwnie, musisz ominąć tę przeszkodę, podnosząc zgarniacz i opuszczając go niżej. Być może przeszkodą jest nagromadzenie lodu, które jest mocno przymocowane do dachu, lub niewidoczny z powodu nagromadzonej masy śniegu element zatrzymujący śnieg. Jeśli spróbujesz usunąć tę przeszkodę przy użyciu maksymalnej siły fizycznej, dach zostanie uszkodzony.

Skrobak jest wykonywany po obwodzie dachu. Po oczyszczeniu dolnej warstwy skrobak unosi się wyżej i praca jest kontynuowana. Tak więc praca jest wykonywana coraz wyżej, o ile pozwala na to długość rączki. Wskazane jest, aby dostać się na sam grzbiet, aby nie pozostała na wierzchu warstwa śniegu.
Optymalnie jest, jeśli pracę wykonuje kilka osób jednocześnie. Skoordynowane działania znacznie redukują czas i wysiłek.

Czyszczenie dachu ze schodów
Ta metoda nadaje się do czyszczenia dachu parterowego domu, jeśli jego dolna krawędź znajduje się na wysokości 3-4 metrów. Do pracy potrzebne są następujące urządzenia:
• skrobak o szerokości 40-60 cm z uchwytem o długości 2-3 m;
• drewniany klocek (w tej roli można wykorzystać nogę ze stołka lub krzesła);
• drabina dostępu lub drabina schodkowa;
• pas bezpieczeństwa.

Należy pamiętać o środkach ostrożności, pozyskać pomoc asystenta, który zapobiegnie upadkowi schodów. Jego kąt nachylenia względem podłoża nie powinien przekraczać 60 stopni. Nie należy również zaniedbywać pasa bezpieczeństwa.
Praca odbywa się w następujący sposób:

1. Czyszczenie krawędzi dachu z sopli. Powala się je drewnianym klockiem w odległości 5-10 cm od dachu. Musisz działać ostrożnie, aby nie uszkodzić dachu i ścian, a także nie kierować sopli w swoją stronę. Przykładanie siły jest tutaj takie samo, jak przy pracy skrobakiem: podczas odwilży trzeba kilkakrotnie pukać w sople z niewielkim wysiłkiem, a przy mrozie nieznacznie skrócić ich długość.

2. Czyszczenie dachu ze śniegu za pomocą skrobaka. Po zakończeniu pracy z soplami musisz uwolnić ręce z paska: rzucić go na ziemię lub przekazać asystentowi. Przenosi również skrobak z długą rączką. Konieczna jest praca ze skrobakiem na tej samej zasadzie, co przy czyszczeniu dachu z ziemi. Jest tu jednak pewna trudność: użycie siły i ruch skrobaka wpływają na stabilność drabiny. Jeśli będziesz pracował zbyt ciężko, może się poruszyć. Ważne jest, aby pomocnicy trzymali go na miejscu. Zgarniacz należy umieścić na ośnieżonym dachu z boku w odległości 15 cm od krawędzi. Śnieg zeskrobuje się pasami o szerokości 10 cm i długości 2 m. Gdy jeden pas jest gotowy, zgarniacz podnosi się i czyści następny pas. Gdy dach zostanie oczyszczony, musisz zejść po schodach, przesunąć go na bok, ponownie wejść na górę i kontynuować pracę.
Kiedy wykonawca jest na schodach, a nie na ziemi, ma więcej wizji i większy zasięg. To jest zaleta metody. Nie powinieneś sam wykonywać pracy: potrzebujesz osoby, która utrzyma drabinę w stanie statycznym.

Czyszczenie dachu windą samojezdną
Ta metoda jest stosowana w przedsiębiorstwach, które mają samobieżne podnośniki na ciężarówkach. Ich nośność wynosi 200-300 kg, a wysokość na jaką mogą podnieść to 20-30 m.
Do pracy potrzebne są następujące narzędzia:
• pas bezpieczeństwa;
• skrobak z długim uchwytem;
• drewniany klocek.
Mechanizm i kolejność czynności przypomina czyszczenie dachu z ziemi i drabiny. Różnica polega na tym, że wykonawca znajduje się na platformie windy, która podnosi go wystarczająco wysoko. Nie należy polegać na zabezpieczeniu poręczy platformy, ważne jest, aby przypiąć się szelkami zabezpieczającymi przed upadkiem.
Najpierw sople są strącane drążkiem, a następnie przesuwają masy śniegu i lodu na ziemię. Upewnij się, że śnieg nie spada na platformę. Aby to zrobić, musisz wyczyścić dach, nie stojąc bezpośrednio przed nim, ale będąc nieco z boku. Dzięki temu dach zachowa swoją integralność, a kołyska nie będzie się kołysać pod wpływem intensywnych ruchów.

Odśnieżanie stojąc na dachu
Niektóre rodzaje pokryć dachowych mogą wytrzymać chodzenie po ich powierzchni. Ale i tutaj trzeba być ostrożnym i bezpiecznym. Jeśli dach ma nawet niewielki spadek, ważne jest, aby po nich chodzić po drabinach plastikowych lub drewnianych, a nie po śniegu i lodzie. Śnieg trzeba wyczyścić łopatą, której wiadro jest wykonane z tworzywa sztucznego lub drewna. Odpowiednia jest również plastikowa skrobak z małym uchwytem (do 2 m). Lepiej nie używać drewnianego skrobaka ze względu na jego dużą masę.
Praca zaczyna się od usunięcia sopli. Wykonawca schodzi po drabinie na dolną krawędź dachu i zrzuca sople łopatą. Musisz zachowywać się tak:
1. Opuść wiadro z łopatą do środka sopli.
2. Trzymając lewą ręką uchwyt łopaty, prawą ręką przesuń łopatę, aby rozbujać się w prawo.
3. Wykonaj płynny zamach, przesuwając łopatę w lewo. Ważne jest, aby regulować wysiłki, działać z umiarem. Podczas odwilży wskazane jest usunięcie wszystkich sopli z dachu, kilkakrotnie je lekko uderzając.

Po zakończeniu pracy z soplami performer przystępuje do odśnieżania. Tak to działa:

1. Obraca łopatę tak, aby łyżka była skierowana w stronę dachu.
2. Opuszcza łyżkę na śniegu w odległości 20-40 cm od dolnej krawędzi.
3. Spycha masy śniegu w dół.

Gdy cała powierzchnia jest pokryta, drabina przesuwa się na bok i praca jest kontynuowana.
Nie należy usuwać całego śniegu, aby widoczny był „goły” dach. Więc możesz go uszkodzić. Dopuszczalne jest pozostawienie warstwy śniegu o wysokości 5-10 cm, jeśli praca odbywa się podczas odwilży, można spróbować usunąć nie tylko śnieg, ale także lód. Aby to zrobić, musisz zadać lód kilka lekkich ciosów od góry do dołu, próbując go przesunąć z jego miejsca. Jeśli lód nie ustępuje, nie musisz wkładać więcej wysiłku.

Czyszczenie dachu z poddasza
Jest to bezpieczna i skuteczna metoda, ale ma zastosowanie tylko wtedy, gdy system krokwi jest w dobrym stanie. Jeśli na podporach pojawią się pęknięcia lub zgnilizny, należy powstrzymać się od stosowania tej metody, ponieważ pogorszy to tylko stan krokwi.
Sprzątanie ze strychu wiąże się z użyciem 2-3 silników elektrycznych. Ich moc powinna wynosić 50-100 watów, a prędkość obrotowa wału powinna wynosić 2 tysiące obrotów na minutę. Do pracy potrzebny jest również krążek hokejowy lub klocek z drewna lub metalu
Łącząc pręt (podkładkę) lub silnik elektryczny, uzyskuje się wibrator. Podkładka jest nasunięta na wał i zamocowana z przesunięciem do lewej lub prawej krawędzi, a nie ściśle pośrodku. Jeśli pręt jest wykonany z metalu, można go szczelnie przyspawać do wału. Jeśli używana jest podkładka lub klocek z drewna, należy dla nich przygotować adapter.
Powstałe narzędzie należy przymocować do dowolnego elementu krokwi, a drut z niego należy opuścić do domu. Jeden wibrator obejmuje 100-150 mkw. przestrzeń dachowa. Efekt staje się zauważalny nie od razu, ale dopiero po 20-60 minutach. Ważne jest, aby wcześniej ostrzec wszystkich w domu o zbliżającej się lawinie. Masy śniegu znikają w ciągu 2-4 godzin, a lód - w ciągu 5-8 godzin.

Czyszczenie wibracyjne dachu jest skuteczne w okresach odwilży. Ogrzewanie dachu potęguje efekt: masy śnieżne można ogrzewać od góry palnikiem gazowym. Ważne jest, aby położyć drabiny przed wejściem na dach.

Częste błędy i ich niepożądane konsekwencje

Niewłaściwe odśnieżanie uszkodzi pokrycie dachu. Pojawiają się pęknięcia, przez które przenika wilgoć. Jeśli chodzisz po gontach i czyścisz je z nadmierną siłą, rozwarstwią się. Pokład po uszkodzeniu łopatą lub skrobakiem straci ochronną warstwę cynku i zacznie rdzewieć.

Oto główne błędy, których należy unikać.
• Wykonawcy chodzą po dachu, nie korzystają z drabin. Jest to niebezpieczne nie tylko dla pokrycia dachowego, ale także dla ludzi, ponieważ istnieje duże ryzyko poślizgnięcia się i upadku z dużej wysokości.
• Podczas używania łopaty i skrobaka przykładana jest zbyt duża siła.
• Sople są cięte zbyt wysoko, tuż pod dachem.
• Sople są strącane ciosem skierowanym w stronę domu, a nie poza dom. Istnieje ryzyko nieobliczenia sił i uderzenia w ścianę, powodując jej uszkodzenie.

Wniosek
Właściciele domów na wsi wykonują tę pracę samodzielnie lub zatrudniają podwykonawców. Ważne jest usuwanie mas śniegu i lodu zgodnie z technologią i środkami bezpieczeństwa. Błędy mogą uszkodzić pokrycie dachowe i system krokwi.

Na wybór metody wpływają dane fizyczne, dostępne narzędzia, rodzaj pokrycia dachowego, warunki pogodowe. Praca jest wykonywana szybciej, jeśli zaangażowanych jest kilka osób.

Możliwości współpracy w zakresie czyszczenia dachów ze śniegu i lodu

Sprzątanie dachu może odbywać się zarówno jednorazowo, jak i na bieżąco, gdy zawieramy umowę i sami monitorujemy i konserwujemy Twój obiekt, regularnie odśnieżamy i usuwamy sople z lodem.
Zamawiając u nas tę usługę masz pewność, że prace zostaną wykonane na czas i bez nieprzewidzianych zdarzeń.
Wszyscy nasi partnerzy to profesjonalni wspinacze, posiadają wszelkie uprawnienia, niezbędny sprzęt i wymagane doświadczenie, pracują punktualnie, dokładnie, nie pozostawiając uszkodzonych dachów.
Dlatego jeśli potrzebujesz wykonać prace związane z odśnieżaniem lub czyszczeniem dachów z lodu - wybierz najlepszą ofertę ze zniżką, jesteśmy gotowi zaproponować Ci najlepsze usługi na rynku za rozsądną cenę.
Home PL Blog Home & Garden Back
+
Add New Ad
for Free

Facebook Twitter Instagram
About Us Contact us Support
Privacy Agreement Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved