PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


6 простих кроків до французького манікюру які можна зробити вдомаЯкими б не були тренди дизайну для нігтів та якими б не були найпопулярніші кольори цього сезону та інші фактори, нанесення французького манікюру залишатиметься відмінним та дуже елегантним вибором.

Якщо ви вже робили французький манікюр в салонах, або якщо ви застосовуєте його вперше, чи ви шукаєте ідеальний спосіб зробити це! Тоді ви в потрібному місці. Ось кроки для нанесення французького манікюру для нігтів які вам допоможуть зробити його вдома.

1. Очистить нігті

Важливо, щоб нігті були чистими, щоб на них не було слідів від попереднього лаку або жодного забарвлення, тому спочатку обов’язково очистить їх, використовуючи ацетон, щоб позбутися залишків лаку. Якщо є пігментація, покладіть на них трохи зубної пасти і протріть їх невеликою кількістю води. Потім видаліть пасту.

2. Видалення мертвої шкіри

Щоб отримати ідеальний остаточний вигляд, подібний до того, який ви отримуєте після сеансу догляду за нігтями та манікюру в салоні, обов’язково зробіть цей крок. Сенс видалення мертвої шкіри полягає в тому, щоб лак мав тісний контакт з нігтем, тому вам слід замочити руки в мисці з теплою водою на кілька хвилин, а потім обережно і точно видаліть мертву шкіру з кінчика нігтя, не завдаючи поранень.

3. Зробіть правильний контур

Не тільки для нанесення лаку у французькому стилі, але підпилювання нігтів та їх охайність та пропорційність - важливий крок у всіх манікюрах, навіть якщо лаки не наносяться, Вибирайте форму, яка відповідає вашим нігтям і відповідає французьким або польським стилям, і взагалі мигдальні та прямі нігті з вигином - найкращі варіанти.

4. Нанесіть базовий шар

Хоча нанесення основи важливо, багато людей пропускають цей крок, але чи знаєте ви, що гарантує базове покриття? Це гарантує захист нігтів від висихання, пожовтіння та пігментації завдяки поліруванню, а також підтримує манікюр як можна довше і надає їм набагато кращий зовнішній вигляд, тому вибирайте хороший світлий тип і нанесіть трохи і почекайте кілька хвилин.

5. Французький манікюр

Ми дійшли до найважливішого кроку - нанесення французького лаку для нігтів, і для цього ви можете покластися на один із наступних 4 простих і швидких методів:

Перший метод - французький манікюр тонким пензлем
Тонка щітка є однією з основних для догляду за нігтями, особливо для створення точних малюнків і фігур на нігті. Залежно від цього, легко намалювати тонку лінію білим лаком для нігтів і переконатися, що лінія настільки точна наскільки це можливо на додаток до однакової товщини на всіх ваших нігтях.
Покластись на тонкий пензель може бути дуже легко і дати дуже тонкі лінії, але що ви думаєте про швидкий спосіб? Це безпосередньо залежить від звичайної щітки для лаку, але для цього потрібен певний досвід від вас, адже все, що потрібно - це пронести пензлик прямо і гладко над кінчиком нігтя і повторити команду таким же чином на всіх ваших нігтях.

Другий спосіб - французький манікюр з ацетоном
Тут головна роль надається ацетону, який ви нанесете на бавовняну чистячу вушну паличку, а потім ви наносите його на ніготь, щоб внести необхідні корекції і видалити неправильні лінії та надмірну кількість лаку.

Третій метод - французький манікюр наклейками для нігтів
Підготуйте наклейки для нігтів, Вигнутими шматочками вони вже давно використовуються для точного нанесення манікюру і в основному призначені для французького манікюру. Розмістіть їх біля верхнього краю нігтя з відповідним місцем, а потім намажте білий лак і почекайте поки він застигне, згодом зніміть наклейки.

Четвертий спосіб - французька манікюрна стрічка
Якщо у вас немає клеїв для нігтів, не хвилюйтеся, ви можете нанести французький лак, покладаючись на звичайну стрічку. Встановіть шматочки стрічки біля краю нігтів, залишаючи відповідний простір, а потім розподілити білий лак для нігтів і почекайте, поки він висохне. Потім обережно зніміть стрічку.

6. Прозорий верхній шар

Нарешті, щоб отримати остаточний вигляд французького манікюру, вам доведеться почекати, поки білий лак повністю застигне, потім нанести прозорий верхній шар на всю площу нігтя і почекати, поки він також застигне, і це забезпечить отримання блискучого, елегантного і м’якого французького манікюру.

Французький манікюр означає не лише м’якість і простоту з точки зору форми, але етапи його нанесення також спочатку можуть здатися складними. Все, що вам потрібно зробити, це обов’язково дотримуватися кроків і застосувати методи, які вам здається найпростішими.

Rabaty PL Blog Uroda i SPA WsteczFacebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F