PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


Самба - Латиноамериканські танці. Уроки для початківцівВ даний час бразильський танець Самба є одним з бальних танців і входить в ТОП 5 латиноамериканських танців. Сьогодні цей танець асоціюється з карнавалом в Ріо-де-Жанейро і танцювальними школами. Самба довгий час домінувала на вулицях і карнавалах Ріо, що зробило її, згодом, символом Бразилії.

Щорічний карнавал, який є традицією, проходить в Ріо-де-Жанейро і триває 5 днів та 5 ночей. Під час карнавального параду в Ріо ви зможете насолодитися видовищним шоу і змаганням шкіл і майстрів самби, яке називається Самбодром.

12 кращих шкіл які надають уроки для всіх бажаючих змагаються між собою в спеціальній групі. Виступ кожного з них триває 80 хвилин і оцінюється суддями. Від суддів залежить авторитет і право називатися кращою і найпрестижнішою школою, роблячи їх уроки популярними і затребуваними для початківців танцюристів по всьому світу.

До карнавального параду бразильці готуються цілий рік. Щонайменше 6 місяців напруженої роботи йде на красиві костюми, ефектні прикраси і чуттєвий танець.

Самба багата своєю історією, традиціями, фарбами та чуттєвістю. Це особливості, які відрізняють костюми танцюристів. Традиційно переважає бахрома. Це й не дивно, адже танцюрист повинен привертати увагу і бути помітним. Пір’я, камені і блискітки також є характерними елементами.

Одяг повинен підкреслювати сексуальну привабливість і переваги танцюючих жінок. Полум’яні бразильські звуки, яскраві образи і енергійні танцюристи, які сексуально рухаються - це подобається всім.

Самба є квінтесенцією радості та життя! У першому ж уроці ви дізнаєтеся більше про витоки, а також про історію та розвиток танцю в самому серці Південної Америки.

Один з архетипів нової бразильської самби - це самба в Рода, родом з Реконкаво Байано, області навколо затоки Всіх Святих в Баїі. Цей стиль є сумішшю музики, танцю, поезії та історії і є вираженням культури і втрат народу. Як випливає з назви, Самба де Рода танцюється по півколу або в колі.

Два або більше танцюриста, танцюють посередині кола. По боках стікаються роззяви створюючи коло і за допомогою свисту і коментарів підтримують танцюристів. Пара в середині кола змінюється іншою, і коло знову замикається. Пари зазвичай танцюють кілька хвилин, потім знову стають частиною кола.

Музичні супровід - це не тільки барабани, бубни та інші бразильські інструменти, ентузіасти також плескають у долоні або столові прилади. Тарілки і стакани так само перетворюються в ситуативні музичні інструменти.

У Бразилії дуже часто використовують різні аксесуари у вигляді горщиків або інструментів, за допомогою яких вони відбивають правильний ритм.

Історія самби походить від «хороводу», розпочатого африканськими племенами Банту. Його відкриття сходить до 16 століття коли він приїхав в Америку з рабами. Дослідники припускають, що назва походить від африканського слова «Сембена», яке означає «strong> танець . Прообраз сучасної самби відрізняється різкими рухами тіла і приголомшуючими ударами барабанів.

В Європі самба з’явилася в 1914 році, а в 1940-х роках самба придбала світову популярність як бальний танець. Відродження самби в Європі відбулося після Другої світової війни. Європейський варіант самби сьогодні вже не має багато спільного з бразильської танцювальної формою.

Практично у всьому світі танцюють самбу однаково. Єдиний виняток - Бразилія. Танець заснований на традиціях племенами Банту стала головною танцювальною технікою тільки в Бразилії, і за довгі роки істотно не змінився. Типовими є чіткі і швидкі рухи стегон, а також руху тазу вперед і назад в поєднанні зі згинанням і розтяжкою колін і кісточок, контролюючих природні рухи.

Сучасна бразильська самба - це танець, який представляє собою поєднання народної і соціальної форми. Пізніше на її розвиток значний вплив мала джазова музика. Самба - національний танець Бразилії . Через вкрай чуттєвого характеру і близькості партнерів сучасну бразильську самбу часто називають «танцем закоханих».

Типовий темп самби становить близько 54-56 ударів в хв. У самби два ритму накладаються один на одного: синкопований ритм (восьма нота, шістнадцята нота і четвертна нота), позначений як «один-е-два», і ритм, що складається з чотирьох восьмих нот, які відрізняються як «одн-і-два -і ».

Є кілька видів самби:

 • самба Байа - в повільному темпі, близько 30 тактів в хвилину,

 • хоро самба - має помірний темп, приблизно 42 такти на хвилину,

 • samba de morro - швидка самба, грається з темпом близько 54 тактів в хвилину.Під час танцювальних турнірів передбачається, що темп самби становить 54-56 тактів в хвилину. Розрізняють ритм тіла і ступні.
Сюди входять ритми ніг танцюриста. Умова сприйняття часу 2/4 з трьома ступенями, перший крок складається з першої з двох чвертей чверті 3/4 однієї, другий крок - другий 1/4, а третій крок - всієї частки другої чверті. Цей основний ритм, який в основному використовується з нерухомими фігурами, перетворюється в один до двох з англійської мірою рахунку.

Як і в інших латиноамериканських танцях, основні фігури можна танцювати замкнутими (права рука партнера утримується лівою рукою партнера приблизно на рівні очей, ліва рука партнера вільно лежить на правому плечі партнера, права рука партнера на лівому плечі партнера) або тримається відкритлю (права рука партнера утримується лівою рукою партнера на рівні стегон, права рука партнера і права рука партнера природно відведені в сторону на рівні плечей).

Рух самби нагадує рух партнерів поглинених пристрастю. Партнери повинні знаходитися на невеликій відстані один від одного. У базовій позиції партнер повинен обійняти партнера. Також є відкрите положення, в якому ви тримаєте партнера тільки однією рукою. Танцюристи повинні рухатися підстрибуючи (так зване «підстрибуючий рух»). Цього руху можна досягти, згинаючи і розгинаючи коліна. Щоб збільшити динаміку танцю, тіло тримається на передній частині ступень.

Базовий крок починається з того, що права нога вперед (партнер) і ліва нога назад (партнер). Потім партнер ставить ліву ногу на праву, а партнерша ставить праву ногу на ліву. Потім чоловік правою ногою і жінка лівою ногою роблять крок на місці. Пізніше партнер ставить свою ліву ногу назад, а партнерша виставляє свою праву ногу вперед, потім партнер ставить свою праву ногу вліво, її партнерша ставить ліву ногу вправо, і, нарешті, чоловік з лівою ногою робить крок на місці, а жінка з правого робить те ж саме. Важливо не забувати виконувати стегнами рух самби з кожним рухом, супроводжуване легким і м’яким згинанням коліна (вищезгадане «підстрибування»).

Щоб збільшити динаміку і прогресію танцю, тіло утримують над передньою частиною стоп. Характерний хвилеподібний рух в значній мірі пов’язан з роботою діафрагми, яка штовхає стегна вперед, а потім повертає їх назад.

Самба танець має прогресивний характер - танцююча пара швидко переміщається по танцзалу. Кроки самби енергійні, сповнені чуттєвості, в них проявляється свобода і радість життя.

Самба відома як танець закоханих. Тут багато інтимних рухів, що виражають почуття. Рух самби дійсно нагадує рух партнерів охоплених пристрастю. У багатьох фігурах партнери по черзі обходять один одного, як би намагаючись перехитрити один одного і обігнати на шляху до фінішу. Танці самби можуть бути схожі на біг по гарячому вугіллю, на яких потрібно стояти якомога коротше, щоб не обпектися. Однак на деяких фігурах, наприклад, в Бота-Фогос, ступні рухаються згрібаючи знайдені на підлозі скарби.

Хоча Самба проста для освоєння початківцями, оволодіти технікою простіше якщо ви вже знайомі з такими видами танців як:

 • Віденський вальс

 • Аргентинське танго

 • Румба

 • Джаз

 • Рок-н-рол

 • Ча-ча-ча

 • Хіп-хоп

 • Брейк данс

 • Contemporary (сучасний танець)

 • Pole dance (танець на пілоні)

 • Фламенко

 • Танець животаБразильська самба , поряд з румбою, джайвом і пасодобль, відноситься до групи латиноамериканських танців. Самба як бальний танець має усталену форму і кроки. Вона дуже популярний як в танцювальних школах, так і на різних танцювальних класах. У Бразилії самба - це національний танець. У характерною аранжуванні під час карнавалу в Ріо-де-Жанейро танцюють сотні танцюристів.

У турнірах першої танцюють самбу, а в турнірах професійних пар - другий танець. В даний час турнірна самба танцюється в колі.

Rabaty PL Blog Szkolenia i Kursy WsteczFacebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F