PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


Як залучити клієнтів: 20 зухвалих способів як шукати клієнтівЯк залучити клієнтів в стартап? Припустимо, ви заснували нову компанію і думаєте як залучити клієнтів щоб вийти на самоокупність? Можна застосувати лінійну стратегію - зачепити клієнта, сколотити портфоліо, пробувати різні стратегії і повільно, але вірно, приростати на 20% в рік. Але, якщо що ваша амбіція вибухове зростання? Чи можна схитрувати і піти короткою стежиною?

Ми знайшли 20 надихаючих прикладів стартапів, які домоглися успіху в такій справі як залучення клієнтів. Сподіваємося, ці історії підстебнуть вашу креативність в розвитку власної справи. Підприємці часто експериментують зі способами отримання нових клієнтів і поліпшенням генерації лідів. Іноді виходить цікаво :)

Ми ж просто хочемо, щоб нашим продуктом користувалося якомога більше людей! Якщо ви володієте бізнесом, то, ймовірно, теж постійно шукаєте способи залучити нових клієнтів щоб вивести компанію на новий рівень. Оцініть ці ідеї, можливо вони вас надихнуть.

1. Імітуй інших, поки не вийде нормально.Транспортна компанія Lyft розуміла, що для залучення нових клієнтів онлайн їм потрібно досягти гармонії між кількістю водіїв (пропозиція) і пасажирів (попит). Занадто мало водіїв і занадто багато пасажирів в очікуванні - це прямий шлях до подразнення останніх. Занадто багато водіїв і недостатня кількість пасажирів - і ви отримуєте незадоволених водіїв. Так що Lyft штучно створила імітацію великої кількості водіїв. Вони найняли в штат незалежних водіїв для роботи в самий навантажений час. Пасажири були задоволені, що стільки машин на годину пік були досупні на перший поклик, тому попит на послуги компанії різко зріс. Тільки коли Lyft відчули впевненість вони вирішили відмовитись від послуг цих водіїв.

2. Чесність править бал - не бійтеся ділитися.За перші 9 місяців роботи до Buffer, інструменту з управління соціальними медіа, приєдналися 30 000 користувачів. Рецепт їх успіху в поєднанні надання користувачам прав публікуватися в блозі, і, що більш важливо, безстрашне рішення дати возможноть ділитися вичерпною інформацією про компанії. Прозорість - одна з цінностей Buffer, і в 2013 році вони не зрадили своєму принципу, опублікувавши пост з іменами і зарплатами всіх своїх співробітників. Сміливий крок не тільки привернув до них увагу медіа і збільшив приплив трафіку на їх сайт. Удвічі зросла і кількість резюме, надісланих до компанії.

3. Успіх в деталях.Приклад Uber надихає практично всіх. Тільки подумайте - вони пропонували подачу фургонів з морозивом, на день святого Валентина та доставляли постійним клієнтам троянди. Замість того щоб витрачати мільйони на рекламу, намагаючись залучити нових клієнтів, вони сфокусувалися на приємних дрібницяж, які викликали хвилю позитивних відгуків і згадок в пресі, підвищуючи приплив трафіку в їх додаток і допомагаючи їм обзаводитися постійними клієнтами.

4. Не бійтеся оновлень.Звичайно, ви вже знаєте, що повинні запускати кампанії в соціальних мережах, але також ви повинні бути в курсі передових течій і не боятися оновлювати свій продукт. Так, наприклад, відео-гра I Am Playеr після оновлення та покращення була вбудована в інтерфейс соціальної мережі Facebook. Зрозуміло, 4 мільйони нових користувачів всього за 6 місяців - відмінний результат, але він був би неможливий, якби компанія боялася оновлень і не використовувала для залучення користувачів нестандартні для невеликих компаній маркетингові канали.

5. Коаліції з успішними гравцями.Instagram з його stories вирішив бути милим і співпрацювати з уже існуючими сервісами - наприклад, Twitter і Facebook. Саме так компанія швидко знайшла популярність і розповсюдилася на платформах з величезною базою користувачів. Це допомогло їй вже з перших днів домогтися разючих висот.

6. Ага! Секунду.Twitter теж з самого початку засвоїв один важливий урок: щоб користувач прижився на їхній платформі, на нього в перший же день повинні були підписатися 5-10 акаунтів. Компанія сфокусувала свої зусилля на переконанні людей у ​​вигідності взаємних підписок ... інше тепер історія.

7. Зустрічайтеся зі своїми потенційними клієнтами особисто.Коли Tinder тільки починав залучати людей до використання свого застосування, розробники влаштовували ексклюзивні вечірки в коледжах США, але тільки за однієї умови - всі відвідувачі повинні були встановити собі додаток Tinder. Такий хід дозволив додатком відразу ж після запуску похвалитися солідним числом користувачів. А далі в хід пішло сарафанне радіо, і потік нових клієнтів зростає з кожним днем.

8. Стимулюйте пропозицію.Ідея проста: щоб щось отримати, потрібно щось дати. На перших порах Dropbox стимулював клієнтів підписуватися на них в Twitter і Facebook - за кожну підписку користувач отримував додаткові 125 мегабайт в хмарному сховищі.

9. Обзаведіться впливовими користувачами.Саме таку стратегію використовував LinkedIn, який перейнявся отриманням клієнтів з великими зв’язками. Вони ж, у свою чергу, залучили на ресурс нових користувачів і зробили його виключно популярним.

10. З нуля починати не потрібно.Візьміть за приклад онлайн-магазин Nasty Gal, який спочатку зародився з аккаунта його засновника - Софії Аморузо - на eBay, де вона продавала вінтажну одяг. Починаючи з малого, вона привела вже існуючих клієнтів на нову платформу, де змогла сфокусуватися на інших деталях ведення бізнесу. Зараз у дівчини вже більше 550 000 клієнтів.

11. Сколотіть базу передплатників.На самому початку діяльності Facebook купив кілька провайдерів в країнах, що розвиваються. І хоча бізнес-експерти були збентежені таким рішенням, по закінченні якогось часу стало ясно, що Facebook просто хотів отримати базу їх поштових адрес.

12. Впроваджувати.Одного разу гігант в сфері пошуку тимчасового житла Airbnb зрозумів, що нових клієнтів можна шукати серед тих, хто розміщує оголошення про здачу нерухомості на інших сайтах - наприклад, на ресурсі Craigslist. Представники Airbnb зв’язувалися з людьми, що розмістили оголошення на Craigslist, і просили їх замість цього опублікувати інформацію на Airbnb. Нахабно, але спрацювало.

13. Заборонений плід завжди солодкий.Про компанію Clinkle, що займається мобільними платежами, заговорили, коли її 22-річний засновник з Стендфорда Лукас Дуплан отримав неймовірні 25 млн $ від одного з найпопулярніших інвесторів із Силіконової долини. Сервіс обмежив кількість людей, яким був доступний повний функціонал платформи, поставивши нових користувачів в лист очікування. Клієнтам говорили, як багато людей стоїть в черзі перед ними, але давали шанс просунутися вперед, виконуючи на платформі прості завдання.

14. Запустіть програму рефералів.Для будь-якого стартапу важливо, щоб люди радили його друзям і близьким, - так компанія отримає нових клієнтів і почне активно розвиватися. Дуже шкода, що реферальная програма PayPal наказала довго жити, адже вони виплачували 10 $ і новому клієнтові, і людині, яка його привів. Саме так компанія і обзавелася десятками мільйонів користувачів.

15. Переходьте в офлайн.Fixed, додаток, яке дозволяє боротися з паркувальними штрафами, найняло команду «Штрафних героїв», які шукали на вулицях Сан-Франциско машини з приклеєними до них листками з повідомленням про штраф за парковку. Поруч з таким листком співробітники кріпили візитку Fixed. Кількість розданих таким чином візиток досягало 4000 в день! До речі, під час запуску в новому місті ця компанія також практикує “листи очікування”.

16. Захоплення платформ.Швидке зростання YouTube можна пояснити і «захопленням платформи» MySpace, у якій на той момент було 25 мільйонів користувачів. Компанія дозволила користувачам MySpace безкоштовно розміщувати відео з YouTube на своїх сторінках. Витрати на хостинг окупилися бонусами у вигляді зростання популярності бренду і кількості прямих користувачів.

17. Заради безкоштовної футболки людина готова на що завгодно.За підписку на їх ресурси хлопці їх New Relic, Trak.io і Invision роздавали безкоштовні футболки. Invision, наприклад, пропонувала підписатися на розсилку і отримати безкоштовну футболку на виході з сайту - така техніка змушувала людей залишатися, реєструватися і значно підвищила конверсію.

18. Випадковий акт доброти.Обзавестися списком контактів - одна справа, а спроба його використовувати для генерації лідів і залучення нових клієнтів - зовсім інше. Зрештою, навіть пропозиції 25% знижки не завжди працюють. Але що якщо просто разом з розсилкою роздавати щось безкоштовне? Так, Squarespace вибірково пропонували передплатникам безкоштовне продовження пробного періоду, а HostelWorld поповнював рахунки користувачів.

19. Запустіте сарафанне радіо.Як ми вже згадували, Uber став таким популярним саме завдяки сарафанне радіо. У компанії народну славу і рекомендації зробили частиною стратегії. Статистика свідчить, що на кожні сім поїздок доводиться по одному новому користувачеві - і все завдяки силі рекомендацій.

20. Підігрійте конкуренцію, щоб створити спільноту.На самому початку розробники YouTube вирішили використовувати конкуренцію в якості основного механізму створення спільноти. Вони почали з малого, щодня протягом двох місяців роздаючи випадковим користувачам по одному iPod Nano. Збільшити шанси на перемогу могла активність користувачів - наприклад, завантаження нових відео та запрошення нових користувачів. Після проведення серії конкурсів YouTube почав залучати партнерів, які забезпечували користувачів більш істотними призами.

Rabaty PL Blog Inne WsteczFacebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F