PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


Сучасний танець - Хореографія модерн / контемпСучасний танець - видовищний та енергійний танцювальний стиль. Це поєднання різних технік для забезпечення всебічного розвитку дитини. Ідеальний вибір для дівчат та жінок, які починають вчитися танцям. Танцювальна пригода для досвідчених танцюристів, які вже мають досвід в інших видах танцю.

«Сучасний танець формується не на основі якоїсь однієї техніки чи естетичної форми, а на основі різноманітності. Він прагне переступити межі між мистецтвами і неодноразово порушує існуючі форми. Сучасний танець в цьому сенсі має відкриту структуру, яка навмисно відрізняється від фіксованих, лінійних конструкцій класичної та сучасної хореографії. "- Йоганнес Оденталь (Johannes Odental).

Танець заснований на ідеї балету, але позбавлений жорстких правил. Приділяючи більше уваги вираженню емоцій танцюриста техніка сучасного танцю охоплює основи сучасного танцю та балетного стилю. Ця сучасна танцювальна практика характеризується насамперед усвідомленням тіла, гнучкістю рухів, напругою та розслабленням тіла, контролем дихання, розвитком вертикального усвідомлення та рівноваги тіла, контролем рухів, а також контактом між танцюристами та імпровізацією .

Більша частина сучасного танцю заснована на балетній техніці, але йому не вистачає жорстких правил. Отже, техніка пліє (гран-пліє, піке, фуетте), яка є частиною класичного балету. Сучасна хореографія суттєво відрізняється від балету. У сучасному танці техніка та прийоми менш важливі, ніж почуття та емоції танцюриста. Сучасний танець - це суміш багатьох стилів, від балету, з якого він значною мірою походить, до абсолютної імпровізації. Це також може включати бальні танці, джаз, акробатику, йогу, пілатес та багато інших танцювальних дисциплін. На відміну від ясності класичного балету, сучасний танець містить дуже різні форми рухів і є синтезом різноманітних танцювальних хореографій. Танець часто має індивідуальний, динамічний ефект. Цілеспрямоване спостереження та сприйняття власного дихання, ваги та енергетичного потоку полегшує та надає сенсу кожному руху.

Сучасний танець - це полотно для створення танцювального мистецтва. Кожен рух використовує вагу тіла, гравітацію, дихання, допомагає усвідомити власне тіло та точно виразити емоції. Сучасний танець базується на театральності, яка відповідає за правильну моторику тіла, але відхиляється від жорстких критеріїв і правил. Завдяки великій свободі рухів, цей танець дозволяє передати велику палітру емоцій, що сприяє задоволенню внутрішньої потреби у самовираженні, а також розвиває творчі здібності розуму. Цей стиль танцю сильно варіюється в залежності від часу, місця та особи, яка його виконує, яка визначає конкретну техніку чи естетику індивідуально.

Розвиток сучасного танцю стрімко тече. Він зазнає постійних змін, які також є свідомими. Таким чином, у сучасному танці різні стилі танцю часто поєднуються між собою. Він пов’язаний із соціальними та політичними подіями і завжди відображає цінності та ідеології певного часу та місця. Межі між сучасним танцем та іншими видами мистецтва стираються. Сучасний танець, перформанс, суміш театру та музики. У зв’язку з цим сучасний танець завжди різноманітний та індивідуальний. Наприклад, підхід може починатися з тіла, музики та ідеї чи концепції. Поліпшення фізичної працездатності пов’язане з естетичними чи філософськими закономірностями. Однак точні танцювальні техніки, методи та концепції завжди відрізняються від танцюриста до танцюриста, від вчителя до вчителя, від хореографа до хореографа.

Танцювальний стиль «Контемп» - це вистава, в якій за контурами танцю та рухів ми знаходимо сюжет і пізнаємо себе. В основі сучасного танцю - знайомство зі світом емоцій та їх проявом у рухах людського тіла за допомогою різних методів та прийомів. Це, мабуть, найвільніший вид танцю, немає обмежень щодо положення тіла. Тут танцюрист має справжню свободу у творчості, використовується все, що доступне для його фізичного тіла. Це стосується як манери руху, так і музичного супроводу. Мета танцю - створити коротку сценічну форму.

Хореографію сучасного танцю важко звести до техніки чи назви. Це живий процес, який набуває різних здібностей від тіла до тіла і використовує багато рухів. Використовуючи тіло як інструмент, який вимагає наполегливості, дисципліни та готовності до змін. Рух - це зміна простору. Рух надає форму цьому процесу. Сучасне танцювальне навчання забезпечує міцну технічну основу у зв’язку з бажанням рухатись та артистично висловлюватися через власне тіло.

Якщо ви відчуваєте бажання дати волю емоціям, а класичного стилю вам недостатньо, вам просто потрібні сучасні уроки танцю. Ця танцювальна техніка поєднує в собі такі жанри, як брейк-данс, хіп-хоп, поппінг, джаз та класичний танець. Окрім вивчення характерних для цих стилів кроків та форм, важлива здатність передавати почуття та ваша унікальна особистість. Вивчення сучасного танцю буде як роботою з підготовки цікавої хореографії, так і подорож у себе, щоб відкрити всі закутки своєї душі. У кожному проробленому русі є емоції, які збуджують душі, тому сучасний танець сподобається людям, які люблять перформанс та мають художній хист. За допомогою класів сучасних танців ви висловите все, що у вас є!

Школи танців пропонують цікаві та професійні уроки сучасного танцю для дітей та дівчат під керівництвом кваліфікованих інструкторів, які, крім своїх знань, просто люблять танець і не уявляють свого життя без нього. На уроці ви дізнаєтеся основні етапи стандартних стилів та балету, що є основою всіх інших технік. Крім того, ви дізнаєтесь про поняття джазу, фанку та хіп-хопу. Системи будуть збагачені акробатикою. Кожному уроку сучасного танцю передує ретельна розминка м’язів, а потім вивчення окремих елементів. Як тільки ви почнете практикувати, інструктор познайомить вас з хореографією, яка буде вдосконалена на наступних уроках. Вивчення сучасного танцю в танцювальній студії - найкращий вибір - переконайтесь самі та втілюйте свої мрії!

Курс для початківців - це вступ до сучасного танцю для нових танцюристів, які хотіли б спробувати його. У танцювальній школі ви вивчите основи та різні танцювальні техніки. Ви дізнаєтесь про силу, координацію та анатомію танцю. Уроки танцю для початківців пропонують вправи для розвитку сили, гнучкості та усвідомлення тіла. Вивчення сучасного танцю доступне навіть для дітей.

Основна увага в класі - на розширення знань про танці у веселій та невимушеній формі. Заняття для початківців зазвичай складаються з коротких послідовностей та вправ, які допомагають учням пересуватися по підлозі, рухати тяжкості, крутити, стрибати, котитися та падати. Перш за все, ви навчитесь усвідомленню рухів та подолаєте свої фізичні бар’єри. Під час сеансу досліджується роль центру ваги, дихання та взаємозв’язку між рухом, ритмом та простором. Ви поступово відкриєте усвідомлення тіла. Ви дізнаєтесь, як розповідати красиві історії за допомогою рухів.

Заняття, як правило, складається з вправ, що виконуються переважно в центрі кімнати, в різних положеннях, включаючи стояння, сидячи та лежачи. Хореографія закінчує урок. Поєднуючи кроки у довші просторові послідовності, складність та динаміка руху поступово збільшуються. Вправи обираються вільно, тому їх використовують для розвитку гнучкості, плавності рухів, безперервності та роботи з диханням. У класі ви зіткнетеся з проблемою взаємодії з гравітацією, призупиненням руху, тобто балансування між станом рівноваги та падіння, динамікою. Зосередьтеся на рухах, спричинених імпульсами із середньої та периферійної частин тіла та взаємодії з підлогою, яка насправді є ворогом, оскільки ніхто не любить падати на неї. З часом ви навчитеся її приручати і співпрацювати.

Переваги участі в базовому курсі:

 • більше усвідомлення власного тіла

 • краща координація рухів

 • вміння використовувати простір

 • стимулювання уяви

 • поліпшення кровообігу

 • спалювання жиру

 • розтягнення хребта

 • вивільнення ендорфінуСучасний танець змушує працювати все тіло та розум. Він висловлює емоції та думки. Заняття призначені для всіх, хто хоче розвивати свої фізичні здібності, стимулювати уяву, а також для всіх, хто хоче пізнати себе ближче.

Клас сучасного танцю відкритий для початківців та людей із досвідом танцю.Головна увага присвячена поєднанню основних сучасних та сучасних танцювальних технік, щоб дати студенту можливість рухатися у просторі. Курс починається з послідовності вправ на підлозі, переходячи до енергійних, плавних вправ з використанням базової координації, яка включає роботу з вагою та гравітацією, рівновагу та дисбаланс, стрибки в зворотному напрямку, падіння та хитання. Під час занять відпрацьовуються методики з падінням, рухами і зупинками спричиненими імпульсами із середньої та периферійної частин тіла, зміною напрямку та динаміки, використанням простору, розумінням партнера, поєднанням елементів йоги, пілатесу, балету , акробатика та стрибки. На уроках сучасного танцю виявляється, що наше тіло може робити більше, ніж ми думаємо. Поряд із підвищенням ефективності вашого тіла також покращуються координація, плавність і м’якість рухів.

Важливим елементом занять є також прояв свідомої художньої виразності танцюристів з урахуванням їх індивідуальних особливостей. Сучасна танцювальна техніка пропонує безліч можливостей для художнього вираження та передачі своїх внутрішніх емоцій глядачеві, тому її найчастіше вибирають при створенні театральних вистав.

Що дадуть вам уроки хореографії?

Використовуючи різні техніки, ви будете прагнути вдосконалити моторику тіла та координацію, а також свідомо використовувати: енергію тіла, динаміку руху, центр ваги та правильне дихання. Окрім хореографії, продовжуються вправи на зміцнення тіла, координацію рухів, розтяжку і точність.

Сучасна хореографія - це діяльність, яка складається з кількох частин:

 • вправа на підлозі

 • вправи посеред кімнати

 • просторові вправи

 • танцювальні комбінації

 • імпровізація

 • розтягуванняУроки сучасного танцю призначені для всіх, хто хоче розвинути свої фізичні можливості, розслабитися, а також для всіх, хто хоче пізнати себе та відчути радість природного руху.

Класи танців відкриті у кожному великому місті. Ви можете приєднатися в будь-який час.

Rabaty PL Blog Szkolenia i Kursy WsteczFacebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F