PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


Топ 10 фактів про Повітряну Йогу які потрібно знатиПовітряна йога або йога з використанням гамака - це поєднання йоги та інших технік: гімнастики, танців, фітнесу та акробатики. Гамак - це велика синтетична і міцна смуга матеріалу, підвішена до стелі. Він може забезпечувати підтримку окремих частин тіла під час тренування, частково обмежувати контакт із землею або повністю піднімати тіло над землею. Все це створює дивовижні можливості попрацювати над усвідомленням свого тіла, зміцнюючи, розслабляючи і розтягуючи його. Завдяки здатності протистояти тілу з силами гравітації в незвичайних положеннях і площинах, це дозволяє нам відкривати нові можливості наших м’язів і суглобів таких техніках як Aerostretching.

Aerostretching - це розтяжка в гамаках. Аеростретчінг «вийшов» з аеро-йоги. Сьогодні це два абсолютно різних напрямки повітряної йоги. Аеростретчінг спрямований на розтягнення всіх м’язів і зміцнення зв’язок і суглобів.
Вправи аеростретчінга виконуються в статиці або динаміці. Переважають елементи повітряної акробатики: перевороти, перекиди в гамаку.

Повітряна йога - що це?

Повітряна йога - це поєднання класичної йоги, пілатесу, повітряних танців, акробатики і реабілітації. Класична повітряна йога - це відмінна можливість укріпити основні м’язи і розслабити хребет завдяки легкому переходу в перевернуті положення. Крім того, він дає незвичайні відчуття для наших органів почуттів. Стан «Хлопець» в повітрі, не відчуваючи контакту з землею, допомагає заспокоїти абстрактні думки і поглибити стан розслаблення - для всіх рівнів.

Вид йоги, в якому практик приймає різні пози, дуже часто над землею. Велика сила повітряної йоги - в її мальовничості - людина, яка тренується, ширяє в повітрі у величній позі, і в можливості справжнього відриву від землі. Практики повітряної йоги стверджують, що ця техніка вправ дозволяє розслабитися, заспокоїтися і відволіктися від повсякденних справ і проблем.

Повітряна йога поєднує в собі елементи класичної йоги з акробатикою, елементами танцю та фітнесу. Це вид йоги, який можна рекомендувати практично всім, особливо просунутим людям.

На что похожи упражнения воздушной йоги?

Воздушная йога — один из самых живописных и необычных видов йоги. Во время тренировки:

 • Некоторые положения принимаются касанием земли конечностями, а гамак используется только как аксессуар, а некоторые упражнения выполняются в полном подвешивании над полом.

 • Во время упражнений выполняются классические асаны и упражнения на растяжку.

 • На занятиях воздушной йогой вы можете постепенно освоить новые подвешенные позы, а также лучше наблюдать за своим телом и его возможностями.


Воздушная йога — что нам дает воздушная тренировка?

Воздушная йога — это воздушная гимнастика, выполняемая на подвесных поясах. Формирует ли тело борьба с гравитацией лучше, чем тренировки в тренажерном зале?

Воздушная йога — стоит ли попробовать?

Йога с каждым годом становится все более популярной, и ее разновидности вызывают большой интерес. Один из самых интересных видов йоги - это воздушная йога. Что это? Стоит попробовать свои силы?

Занятия воздушной йогой — чрезвычайно интересная задача. Сам факт выполнения многих упражнений в воздухе делает его довольно необычным, интересным и сложным.
Воздушная йога отлично влияет на концентрацию внимания, координацию движений и чувство равновесия. Тренируются мышцы всего тела, силуэт становится стройнее и сильнее. Это отличная тренировка для позвоночника. Несмотря на эти преимущества, все же стоит учесть все достоинства и недостатки этого вида упражнений, в чем вам поможет таблица ниже.

Переваги та недоліки повітряної йоги.

ПЕРЕВАГИ

 • Дуже мальовничий, цікавий і незвичайний вид йоги.

 • Розвиває баланс, концентрацію і гнучкість.

 • Дозволяє відірватися від землі і надає розслабляючу дію.

 • Якщо немає проблем з рівновагою, це вправи можна виконувати легко і з задоволенням.

 • Цікаве зміна для людей, які практикують інші види йоги або фітнесу.


НЕДОЛІКИ

 • Не кожен клуб йоги пропонує заняття повітряної йогою.

 • Це складніше класичної йоги.

 • Потенційно це кілька небезпечніше інших форм йоги.


Повітряна йога - цікава пропозиція для людей, які хочуть спробувати щось незвичайне. Складність залежить від людини, яка проводить заняття, тому варто вибрати солідний клуб і досвідченого інструктора. Практикувати і вдома на початковому етапі не рекомендується.

Де займатися повітряної йогою?

Неправильно виконуючи вправи, ви ризикуєте отримати тільки болючі травми. Тому перед тим, як приступити до повноцінних тренувань, добре спочатку піти у фітнес-клуб на заняття і подивитися, як виглядають заняття повітряної йогою. Потім, з часом, ви зможете самі почати займатися повітряної йогою. Ми закликаємо вас - спробуйте, це дуже весело!

Топ 10 фактів про Повітряної Йоги, що Вам потрібно знати:

1. Гамак дає можливість силової роботи і дає можливість тренуватися з вагою власного тіла, метою тренування яких є зміцнення м’язів.

2. Якщо ви займаєтеся іншими видами спорту і у вас немає ніяких ефектів, повітряна йога може допомогти, показуючи асиметрію вашого тіла і задаючи напрямки для подальшої роботи.

3. Повітряна йога - це вид йоги, який дозволяє максимально розтягнути м’язи в порівнянні з іншими формами йоги. Цей вид вправ допомагає реабілітації, і дає вам можливість продовжувати працювати зі своїм тілом.

4. Гамак, підвішений до стелі, полегшує виконання переворотів, що корисно для новачків. У цьому виді вправ працює все тіло, але м’язи, які виконують велику роботу, - це, в основному, живіт і руки, тому це спосіб їх зміцнити.

5. Повітряна йога - це вправа, яка дозволяє розслабитися, розслабити тіло і зняти стрес.

6. Повітряна йога рекомендується людям, що мають проблеми зі спиною, оскільки знімає їх при вправах на перев’язі. При танці в повітрі хребет розслаблюється і подовжується, що зміцнює його структуру.

7. Повітряна йога - це поєднання гімнастики, релаксації і веселощів.

8. Повітряна йога - це спосіб подолати власні обмеження. Багато людей побоюються виконувати перевернуту позицію.

9.Воздушная йога - це також спосіб для просунутих практиків класичної йоги подолати свої обмеження і швидше перейти до наступних асан. Цей метод працює дуже добре.

10. Повітряна йога може допомогти зміцнити впевненість в людях і в світі. Людина в гамаку повинен навчитися довіряти матеріалу, з яким він працює. Це виражається у відносинах з людьми. Повітряна йога позитивно впливає на наш розум, знімаючи з нього стрес.

Вправи повітряної йоги

Вправи в цій дисципліні дуже видовищні, що може здатися складним. Фактично, для цього потрібно лише трохи досвіду і підготовки. Початківці учасники занять повітряної йогою починають з нескладних вправ, при яких весь час знаходяться в контакті з підлогою. Циркуляція і вигини тулуба призначені не тільки для розігріву м’язів, але і для приборкання тіла. Для деяких тренуються з повним навантаженням ваги гамак може бути перешкодою, тому Асани, що виконуються повністю в підвішеному стані або з акробатичними елементами, вводяться тільки з плином часу. Повітряна Йога не має заздалегідь визначеного порядку виконання положень - це залежить від інструктора, в якій мірі його програма буде заснована на класичних асан йоги, а в якій - на акробатики. Це дуже важливо для людей, які починають свою пригоду з повітряної йоги, тому що завдяки такій поведінці тренера вони можуть відчувати себе безпечно і комфортно під час занять.

Повітряна йога або класична йога?

Так само, як і класична йога, практика з використанням гамака може принести нашому організму ряд переваг. Однак це заняття не для всіх. Серед протипоказань - перш за все хвороби серця, які не особливо підходять для вправ, що виконуються в перевернутому положенні. Інші стану, при яких не рекомендується займатися повітряної йогою, включають остеопороз, дископатії і синдром зап’ястного каналу, а також глаукому і запалення придаткових пазух носа. Менструюють також повинні утримуватися від тренувань.

Повітряна йога поєднує в собі традиційні пози йоги, гімнастику і елементи танцю на пілоні. У цих сферах потрібно все найкраще для жіночої фігури - це відмінне тренування загального розвитку. Завдяки тому, що його тренують в повітрі, він спонукає м’язи працювати більше. Виявляється, боротьба з власною вагою приносить більше результатів в тренажерному залі! Заняття відмінно стимулюють кровообіг, що позитивно впливає на зменшення целюліту. З іншого боку, положення, в якому голова опущена, найкраще стимулює щитовидну залозу. Це гарна новина для тих з нас, хто бореться з недостатньою активністю залози. Ці вправи регулюють роботу гормонів і є прекрасним масажем внутрішніх органів.

Екіпірування для повітряної йоги - що вибрати?

Незалежно від того, практикуємо ми під час занять в клубі або вдома, вам слід як слід підготуватися до занять повітряної йогою. Відправною точкою стане правильний наряд. З метою захисту від саден кращим вибором будуть лосини з довгими штанинами і футболки, які не відкривають плечі. В одязі не повинно бути елементів, які можуть зачепитися за матеріал шарфа, наприклад, гудзиків або блискавок. Обов’язково повністю відмовитися від прикрас і взуття. Люди, які відчувають дискомфорт при ходьбі босоніж, можуть займатися в шкарпетках.

Для кого ця дисципліна найбільше підходить? Це відмінний додатковий вид спорту для бігунів і людей, які проводять свої дні за столом!

Повітряна йога - як підготуватися до першого заняття?

Ви відчуваєте, що не дуже добре розтягуєтеся? Не хвилюйтеся, повітряна йога для всіх. Для новачків найбільша проблема - навчитися працювати з матеріалом. Такі знання купуються поступово, після звикання до висоти. Балансувати на мотузці, жердини або гамаку нескладно - просто розслабтеся і подолавши занепокоєння. Вже після декількох занять ви відчуєте себе невимушено, завдяки чому почнете більш впевнено входити на позиції.

Повітряна йога - це постійна боротьба з гравітацією. Кожна поза зміцнює м’язовий корсет, навколишній хребет, що позитивно впливає на нашу поставу. Посилений торс допомагає зберігати рівновагу, а підняття важких предметів на руках ідеально формує м’язи спини і черевного преса. Заняття завжди різні, починаються з розминки. Швидке кардіо і короткі розтяжки готують тіло до напружених вправ. Ви завжди мріяли зробити шпагат або фліп в гамаку? З повітряної йогою ви опануєте цим мистецтвом! Нарешті ви відчуєте себе летять, ви забудете про накладені на себе обмеження.

Що потрібно для повітряної йоги?

Гамак для повітряної йоги - це спеціалізоване високоміцне рішення. На цьому елементі економити не варто, адже він відповідає за безпеку і комфорт, якого навчають. Якщо ми вирішимо відвідувати організовані заняття по повітряної йоги, у нас майже напевно будуть безпечні і міцні гамаки для вправ. Однак якщо ви хочете тренуватися вдома, вам варто озброїтися якісним гамаком для повітряної йоги, який:

 • Довжина тканини повинна становити від 10 до 14 метрів, щоб гамак мав довжину від 5 до 7 метрів в підвішеному стані.

 • Рекомендована ширина гамака від 1,7 до 2 метрів.

 • Гамак для повітряної йоги повинен бути обладнаний якісною підвісною системою (включаючи альпіністські карабіни).

 • Тканина, з якої вона пошита, повинна бути дуже міцною.


Збірка гамака для повітряної йоги вимагає використання масивних стельових елементів, здатних легко витримати вагу тренується (з урахуванням сильних ударів при русі і зміні положення). Якщо ми не впевнені, чи підходить наш стелю для цього виду діяльності, варто проконсультуватися з архітектором або будівельником.

Rabaty PL Blog Zdrowie i Kondycja WsteczFacebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F