PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


Топ 7 видів акцій і знижок, методи їх розрахункуЗазвичай калькулятор розраховує наступні види знижок: відсоткова знижка (% дешевше), процентна знижка на другий товар (другий товар дешевше на%), процентна знижка на третій товар (третій товар дешевше на%), фіксована сума знижки (цінова знижка), два з ціною одного (2 на 1), три за ціною двох (3 на 2), подвійна відсоткова знижка (подвійна знижка). Нижче представлена ​​інформація про те, як розраховуються різні види знижок.

Відсоткова знижка (% дешевше).
Напевно, найпоширеніша форма знижок.
Відсоткова знижка - це один із способів розрахунку знижки, що надається продукту або послуги, і вказується в розрахунку на сотню відсотків. Наприклад, відсоток знижки 20% буде означати, що товар, який спочатку коштував 100 доларів, тепер буде коштувати 80 доларів. Так ви завжди зможете визначити, скільки вам потрібно заплатити після знижки і скільки ви заощадите. Продавці завжди пропонують певну знижку на товари, виражену у відсотках. Формула для розрахунку, скільки це буде коштувати для дисконтированного продукту виглядає наступним чином: Ціна * (1 - (Знижка / 100)).

Знижка на другий товар (другий товар дешевше на%).
Знижка на другий товар покликана спонукати покупців купувати більше товарів і послуг. Більш дорогий товар оплачується за звичайною ціною, а на другий (більш дешевий) товар призначається знижка. Наприклад, якщо ви купуєте дві пари взуття в рамках однієї акції, в якій другий товар дешевше на 30%, то, якщо одна пара коштує 100 доларів, а інша 120 доларів, ви заплатите в цілому 190 доларів. Фактично ми будемо платити за обидві покупки сумарно на 13,64% менше.

Знижка на третій товар (третій товар дешевше на%).
Аналогічна знижку на другий товар. Для його використання вам необхідно купити три товара, і знижка буде розрахована на найдешевший з них.

Цінова знижка (цінова знижка).
Такий тип знижки полягає в зниженні ціни окремих товарів або послуг на певну (фіксований) значення. Ми можемо зустріти акцію, в якій на товари з даного відділу або категорії діє постійна знижка в ціні. Наприклад, якщо товар коштує грошей 249,99 доларів в рекламній акції написана 20 доларів знижка, ми заплатимо за нього 249,99 - 20 = 129,99 доларів, що означає знижку 8%.

Два за ціною одного (два за ціною одного).
Такий розрахунок знижки означає, що ви платите за один продукт і отримуєте інший безкоштовно. Наприклад, якщо ви купите два шампуня 15 доларів, ви заплатите 15 замість них 30 доларів. Значить, знижка буде 50%.

Три на двох (3 на 2).
Аналогічно, в цьому випадку ми повинні заплатити за два продукти з трьох. Якщо ми купимо по три пляшки шампуню по 10 доларів кожна, ми заплатимо 20 доларів замість 30 доларів. В цьому випадку остаточна знижка становитиме 33,33%.

Подвійна знижка - в інтернет-магазинах можна знайти товари і послуги зі знижкою, наприклад, 30%. Якщо у нас є код знижки, який знижує ціну продукту, наприклад, на 20%, ми можемо використовувати його і купити продукт ще дешевше. Застосування подвійної знижки означає, що ми будемо платити за товар або послугу не на 50% дешевше, а на 44,00%.

Про калькуляторі знижок і акцій.
Щоб скористатися одному з численних калькуляторів знижок і акцій, необхідно спочатку вибрати тип знижки. Потім ввести необхідні дані, наприклад, ціну та розмір знижки. Для різних типів знижок необхідно заповнити різні поля. Наприклад, для відсоткової знижки (% дешевше) введіть ціну і значення знижки (у відсотках), а для знижки «3 за 2» введіть ціни трьох продуктів. Після введення всіх даних ви отримаєте результат, що буде включати в себе суму, яку ви повинні вказати після застосування знижки, скільки грошей заощадить ваш клієнт і скільки насправді знижка (у відсотках).
Таким чином, ви будете точно знати, наскільки привабливою є ваша акція. Це допоможе вам вирішити, чи варто просувати далі вашу пропозицію.

резюме
Ми сподіваємося, що ця стаття про розрахунок знижок і рекламних акцій допоможе вам прийняти правильне рішення про стратегію бачення ваших проектів. Зверніть увагу, що не всі рекламні акції такі хороші, як ми про них думаємо на етапі планування.

Rabaty PL Blog Inne WsteczFacebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F