PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


Топ 12 ідей як знайти більше клієнтів для нового бізнесуДе знайти клієнтів для нового бізнесу? Коли запускаєте бізнес ви 24 години на добу думаєте про те, де знайти перших клієнтів, як вийти на самоокупність і почати отримувати прибуток. Ми підготували 12 ідей як швидко залучити клієнтів. Але пам’ятайте, що перед тим, як разпочати, варто протестувати вибрані іспособи. Потрібно зрозуміти ефективність ціх ідей для вашого бізнесу, правильно оцінити можливості і вибрати ті канали, які відмінно підходять саме для вашої аудиторії.

1. Зверніться до знайомихНайпростіший і очевидний спосіб знайти клієнтів для нового бізнесу - розповісти про нього знайомим, колегам, друзям, родичам. Можна згадати про відкриття нової справи в розмові, розіслати всім повідомлення в месенджері або просто написати пост в Facebook, Іnstagram або іншої соціальної мережі. Звичайно, це не принесе багато продажів. Але можливо, комусь з вашого оточення потрібні продукти, які ви пропонуєте, і вийде оформити 2-3 замовлення. А це - додаткова користь. Можете протестувати і отримати конструктивний зворотний зв’язок. Ваші знайомі лояльніше будь-яких покупців, тому зможуть вказати на недоліки, а ви їх швидко виправите.

Термін запуску: прямо зараз.
Бюджет: безкоштовно.

3. Запустіть таргетовану рекламу в соцмережахОрієнтування - платні рекламні оголошення, але їх показують в соціальних мережах, не по прямим запитам користувачів, а певної цільової аудиторії. Цільову аудиторію «збирають» з груп конкурентів або налаштовують самостійно, наприклад, за посадами або поведінкових факторів. Трафік з таргетированной реклами можна направляти теж на сайт або всередині соціальної мережі в групу, співтовариство, на сторінку компанії. Якщо збираєтеся створити групу в соціальній мережі, оформіть її правильно. Відразу покажіть, чим займаєтеся, вселите довіру відвідувачам, дайте гарантії, винесіть інструкцію з оформлення замовлення на чільне місце. Щоб простимулювати зростання продажів, залучити більше передплатників в групу, запустіть конкурс. Він особливо ефективний для B2C-бізнесів.

Бюджет: від 1 000 гр в місяць, якщо робити самостійно.

4. Займіться безкоштовним самопіаромPR, або самопіар - згадка вашого бізнесу в ЗМІ або на відомих майданчиках зі сформованою аудиторією. Наприклад, ві можете опублікувати свої статті на шанованих порталах про бізнес, технології та стартапи. Ці статті отримають тисячі переглядів і сотні коментарів. Вони привевуть вам кілька клієнтів вже в перші два тижні після публікації.

Піар не гарантує перших клієнтів: його головна мета - щоб про вас дізналося якомога більше людей. Якщо вам є, що розповісти - сміливо йдіть в ЗМІ або на популярні майданчики. Якщо матеріал «вистрілить», отримаєте не тільки перших покупців, а й зможете підвищити лояльність до бренду, впізнаваність. Ми вже писали про те, що запропонувати ЗМІ і куди йти для піару, в окремій статті.

Термін запуску: від 3 днів.
Бюджет: безкоштовно.

5. Почніть працювати над контент-маркетингомКонтент-маркетинг - публікація матеріалів на PriceBye або в своєму блозі і на сторонніх майданчиках. Контент-маркетинг не можна назвати швидким інструментом для пошуку перших клієнтів: він працює на довгострокову перспективу. Але при правильному підході розміщення статей може принести перших покупців відразу. Наприклад, якщо опублікувати пропозицію зі знижкою, дуже корисну для цільової аудиторії, люди будуть ділитися нею в соцмережах, радити знайомим. Також на такі матеріали можна направити трафік контекстної і таргетированної реклами без необхідності створюваті свій особистий сайт. Люди, які будуть шукати інформацію, перейдуть за посиланням в оголошенні і, можливо, зроблять замовлення. Величезний плюс публікацій також полягає в їх індексації пошуковими системами. Якщо оптимізувати матеріали під певні пошукові запити (SEO), одна стаття може приносити вам клієнтів протягом декількох років, просто тому що показується в органічній видачі Google. Чим більше показів в місяць, тим цікавіше тема користувачам.

Термін запуску: 1 день.
Бюджет: безкоштовно, якщо писати самостійно. Від 1 000 гр за статтю, якщо звертатися до копірайтерів.

6. Спробуйте YouTubeYouTube і відео в цілому - мейнстрім для покоління Z. Саме йому ви скоро будете пропонувати свої продукти. Хто це такі і в чому їх особливість, розповідали докладно в окремій статті. YouTube сьогодні - далеко не останнє місце, де знайти клієнтів для нового бізнесу. Ресурс налічує понад 1,3 млрд користувачів. Кожен день там переглядають більше 5 млрд роликів, і все більше брендів приходять за рекламою туди. На відеохостингу можна швидко знайти клієнтів для нового бізнесу трьома способами: запустити стандартну рекламу - її будуть показувати перед іншими відеороликами, вартість такого впровадження майже така ж, як у контексту, тізерів і інших форматів; замовити рекламу у блогера - вартість інтеграції може досягати мільйонів, але така реклама отримує велике охоплення і практично завжди приносить клієнтів; зняти ролики самостійно, оптимізувати їх під ключові слова і викласти на свій канал - це довше, ніж запустити рекламу, але в майбутньому ви зможете постійно генерувати трафік. YouTube приносить непогані результати.

Реклама через відомих осіб і блогерів коштує дорого, але дає величезний охоплення - ви можете отримати навіть більше перших клієнтів, ніж розраховували. Наприклад, якщо домовитися про рекламу з цим блогером, її побачать більше 1 млн осіб. Де знайти клієнтів для нового бізнесу — блогери. Про ефективність реклами у блогерів говорять багато. Наприклад, дослідження Mediascope показує, що реклама в соціальних мережах в 23% випадків призводить до цільового дії. Але щоб ваша перша рекламна кампанія була успішною і допомогла знайти клієнтів, правильно вибирайте самого блогера. Дивіться, які результати принести його попередні публікації, обговоріть формат, попросіть скріншоти статистики.

Термін запуску: від 1 дня.
Бюджет: безкоштовно, якщо робити ролики самостійно. Від 1000 гр за рекламу.

7. Ідіть на готові майданчики для продажуПорівняно «безболісний» і швидкий спосіб знайти клієнтів новим бізнесом, якщо ви продаєте якісь товари - піти на готові майданчики для продажу зі своєю сформованою аудиторією. Врахуовуйте: у кожної площадки свої вимоги до магазинів і різні алгоритми підключення - спочатку почитайте інструкції. Це працює так: люди шукають якийсь товар, заходять на торговельні майданчики і бачать вашу пропозицію. Потім переходять на сайт і оформляють замовлення або купують прямо на платформі, якщо вона це дозволяє. Наприклад, так виглядають пропозиції від маркетплейсів. Якщо створите вигідні для клієнтів умови, покупці будуть звертатися до вас. Де знайти клієнтів для нового бізнесу - готові майданчики.

Термін запуску: від 1 дня.
Бюджет: залежить від умов майданчика.

8. Використовуйте сайти оголошеньЩе один швидкий спосіб знайти клієнтів - сайти оголошень. Просто розмістіть оголошення про продаж товарів або послуг в вашому місті чи у всіх великих містах, якщо можете відправити продукт по всій Україні. Розміщення оголошень платне в деяких категоріях. Зверніть увагу: на деяких майданчиках клієнти можуть створювати замовлення, а ви - відгукуватися на них. Найчастіше такі майданчики можна зустріти в Діджитал-сфері. Наприклад, якщо у вас веб-студія, можна піти на біржі копірайтингу або фрілансу. На OLX часто продають одяг, дитячі товари, побутову техніку, електроніку. Деякі навіть створюють повноцінні магазини або публікують оголошення від імені компанії, а не від приватної особи.

Термін запуску: від 1 дня.
Бюджет: безкоштовно.

10. Не відмовляйтеся від зовнішньої рекламиЯкщо у вас оффлайн-бізнес і ви щойно відкрилися, використовуйте зовнішню рекламу: наприклад, створіть вивіску або плакат. Людина, яка буде шукати послуги або товари, зверне увагу на неї, а хтось зайде з цікавості і теж що-небудь купить. Головне, щоб з реклами відразу було зрозуміло, що ви пропонуєте. Зовнішня реклама ефективна - згідно з дослідженням, вона приносить 6 на кожен вкладений долар. Але будьте обережні - в деяких містах вступили обмеження, які забороняють рекламу певного формату. Вивчіть законодавство, перш ніж використовувати її.

Термін запуску: від 2-3 днів.
Бюджет: від 1 000 гр, в залежності від компанії, яка буде виготовляти зовнішню рекламу.

11. Запустіть крос-маркетингДомовтеся про спільну PR-активності з іншою компанією. Важливо вибрати не конкурента, а бізнес, цільова аудиторія якого схожа на вашу. Наприклад, якщо ви займаєтеся створенням графіки для малого бізнесу, подружитеся з онлайн-сервісами для підприємців. В рамках співпраці можна: зняти спільний рекламний ролик; розповісти про партнерство, обмшнятись передплатникам email-розсилки і зробити знижку на продукти один одного; розмістити банер або спецпропозицію на сторінці партнера у соціальніх мережах.

Термін запуску: від 1 дня.
Бюджет: безкоштовно.

12. Зробіть партнерську програмуЯкщо залишилося багато роботи і не можете витрачати час на залучення перших клієнтів, перекладіть відповідальність на інших. Запустіть свою партнерську програму. Її суть проста: люди будуть залучати вам покупців за певну винагороду - наприклад, за 10% від суми кожного замовлення. Щоб партнерська програма почала працювати і принесла перших клієнтів, про неї теж потрібно правильно розповісти. Наприклад, можна додати її в CPA-мережу або інші подібні сервіси. Ваша пропозиція потрапить в каталог, і вебмастера зможуть підключитися до програми і почати працювати.

Термін запуску: від 7 днів.
Бюджет: безкоштовно, але треба буде віддавати певний відсоток від кожного замовлення партнерам.

Rabaty PL Blog Inne WsteczFacebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F