PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


Топ 5 методів видалення волосся з тіла тимчасово або назавждиСкільки жінок, стільки і думок про те, як видалити небажане волосся з тіла назавжди. Щоб розвіяти всі сумніви і вибрати об’єктивно найбільш ефективний і дешевий метод депіляції , ми склали невеликий список. Результати виявилися дуже цікавими.

Види депіляції - який метод найефективніший для видалення волосся?У вас є улюблений метод епіляції? Що зробило цей вибір, вартість, ефективність або, може бути, комфорт під час процедури? Ви коли-небудь замислювалися, як це співвідноситься з іншими методами видалення волосся з тіла ? Вам не потрібно вести власний список і підраховувати статистику очок. Ми зробили це за вас!

Представляємо список найпопулярніших методів видалення волоссяМи врахували як домашні процедури, так і процедури професійної косметичної епіляції. Представляємо вам основні види видалення волосся на тілі , які взяли участь в рейтингу:

• гоління бритвою,
• креми для депіляції,
• воскова депіляція
• лазерне видалення волосся,
• фотоепіляція апаратом IPL.

У нашому рейтингу ми врахували найважливіші критерії з точки зору потреб і очікувань клієнтів.

Критерії, які враховуються при рейтингу:

• ефективність,
• побічні ефекти,
• відчуття під час процедури,
• витрата
• тривалість процедури.

Дослідження стосується депіляції волосся ікри - однієї з найбільш часто видаляються частин тіла і в той же час найтривалішою. Ми оцінили методи видалення волосся і депіляції за шкалою від 1 до 5. Наведені значення є усередненими через великої кількості даних.

Гоління бритвоюГоловна перевага видалення волосся бритвою - легкість доступу. Лікування можна проводити вдома при відносно невеликих витратах. Однак якщо порахувати, скільки ми витрачаємо все своє життя на бритви і піну для гоління, від цієї кількості може піти обертом! Вирішальним недоліком гоління є дуже низька ефективність і необхідність постійного повторення, що забирає у нас багато часу.

1. ефективність видалення волосся - дуже низька, потрібно повторювати кожні 2-3 дні або навіть кожен день - 1 бал.
2. побічні ефекти - часті роздратування, врослі волосся і фолікуліт, шкіра навіть відразу після лікування не гладко - 2 бали
3. відчуття під час процедури - процедура щодо комфортна, можливий ризик защемлення і необхідність фізичних вправ в душі - 5 балів.
4. вартість - дешеві одноразові бритви, наприклад з гігієнічних міркувань, потрібно часто міняти, до того ж вони швидко тупіють ... припустимо, однією бритви вистачить на тиждень + піна для гоління - 3 бали
5. тривалість процедури - гоління телят зазвичай займає близько 5-10 хвилин (91 година 15 хвилин за 5 років) - 5 балів.

Креми для депіляціїКреми для депіляції волосся - винахід щодо старе, але все ще не дуже популярне. Чому? Кремова епіляція для більшості людей не дає задовільних результатів, і в той же час досить обтяжлива. Витрати - безсумнівний плюс.

1. ефективність - якщо волосся реагують на крем, ефективність порівнянна з воском, на жаль, у більшості людей волосся дуже густі, щоб використовувати цей метод - тому ми ставимо 1 бал,
2. побічні ефекти - можливість подразнення шкіри, врослого волосся і фолікуліту - 2 бали,
3. відчуття під час процедури - крім неприємного запаху, процедура комфортна - 5 балів,
4. вартість - одна туба коштує досить дешево, це залежить від ємності і циклічності, припустимо, ми при видаленні волосся ноги двічі кожні 2 тижні. Вартість - 5 балів,
5. тривалість процедури - близько 15 хвилин (32 години 30 хвилин за 5 років) - 4 бали.

Воскова депіляціяВидалення волосся на тілі воском на сьогоднішній день є найпопулярнішим серед «тимчасово» ефективних методів боротьби з небажаним волоссям. Хоча він вимагає регулярних відвідувань косметолога, він дозволяє забути про волосся приблизно на 2-3 тижні. Головний недолік воскової епіляції - це величезна вартість і біль, пов’язані з видаленням волосся. Ще одна проблема - така депіляція волосся не рекомендується людям з чутливою шкірою і капілярами.

1. ефективність - дуже висока, якщо волосся довге, курс лікування повторюємо кожні 2-3 тижні - просто повторюємо ... тому ставимо 3 бали,
2. побічні ефекти - як у перерахованих вище способах видалення волосся на тілі , нагрівання шкіри і її розтягування при знятті воску може призвести до пошкодження судин, шкіра болить і горить кілька годин - 1 бал,
3. відчуття під час процедури - біль, біль і ще біль - 1 бал,
4. вартість - 1 бал,
5. тривалість процедури - близько 30 хвилин. (По 5-річної шкалою одно 52 години) - 3 бали.

Лазерне видалення волоссяЕпіляція за допомогою лазера - один з двох дійсно ефективних методів видалення волосся назавжди . Ефект хоч і відмінний, але доставляє масу незручностей, в тому числі ризик роздратування, тривалий час лікування і, перш за все, величезні витрати, що роблять цей метод практично недоступним для більшості жінок.

1. ефективність - дуже висока, потрібно 4-7 процедур + 2 підтримують - в залежності від використовуваного лазера - 5 балів,
2. побічні ефекти - часто виникають подразнення, опіки, знебарвлення і навіть рубці, людям, схильним до розриву капілярів, не слід використовувати цей метод - 2 бали,
3. відчуття під час процедури - лікування часто хворобливе - 3 бали,
4. вартість - залежно від кількості процедур вартість лікування отримує максимум - 2 бали,
5. тривалість процедури - знімаємо кожен волосся окремо, тому час близько 1 години (за п’ятирічною шкалою це всього 8 годин 30 хвилин) - 2 бали.

Видалення волосся IPLIPL-епіляція - це альтернатива епіляції лазером. Набагато дешевше, швидше і безпечніше. Єдина незручність - необхідність проводити більше процедур, ніж за допомогою лазера.

1. ефективність - для отримання стійкого ефекту зменшення волосся на тілі зазвичай потрібно 7-10 процедур + щорічне підтримуючу терапію (для спрощення розрахунків припустимо, що 8,5 процедур) - 4 бали,
2. побічні ефекти - при дотриманні рекомендацій метод не викликає проблем - 5 балів,
3. відчуття під час процедури - процедура безболісна - 5 балів,
4. вартість - 3 бали,
5. тривалість процедури - близько 30 хвилин (6 годин 15 хвилин за 5 років) - 3 бали.

Сьогодні існує безліч методів видалення волосся. Кожен з них строго залежить від того місця на тілі, з якого потрібно видалити волосся. На жаль, найефективніші викликають біль і дискомфорт. В результаті багато людей розчаровуються і погано сприймають певні типи видалення волосся. Заради власного комфорту і для того, щоб позбавити себе від непотрібної болю, велика частина суспільства прагне до найпростішим рішенням, доступним на ринку. Вони допоможуть позбутися небажаного волосся на тілі простим, а головне безпечним і безболісним способом.

Гладке і ніжне тіло назавжди - лазерна епіляціяВидалення волосся на тілі лазером - найефективніший, а й найдорожчий, також приносить багато дискомфорту. Що робити, якщо традиційної техніки видалення волосся за допомогою бритвеного леза недостатньо, а висока ціна в поєднанні з болем, що виникає в результаті випалювання волосків не дозволяє вибирати цю форму видалення волосся з тіла?

Для таких людей найкращою альтернативою може стати хімічна епіляція кремом. Хімічна епіляція проводиться з використанням спеціально розроблених кремів. Вміщені в них інгредієнти і хімічні речовини розчиняють волосся. Зазвичай це відбувається поза шкірою. Цей спосіб набагато безпечніше. З іншого боку, креми з хімічними сполуками в своєму складі, які проникають глибоко в шкіру і ушкоджують цибулини волосся, затримуючи їх ріст, зустрічаються дуже рідко. Крім хімікатів, призначених для пошкодження небажаного волосся, креми для депіляції містять інгредієнти, які допомагають запобігти роздратування шкіри.

Що вибрати для тимчасового видалення волосся на тілі? Крем або віск?І віск, і крем є одними з найбільш популярних методів видалення небажаного волосся. Хоча воскова епіляція дає набагато кращий і триваліший ефект, ніж кремова епіляція, це метод, яким люди, які хочуть видалити непотрібні волосся, використовують набагато менше.

Чому це депіляція кремом користується великим визнанням і використовується найчастіше? В основному це пов’язано з двома причинами:

• Депіляція воском викликає біль і дискомфорт
• Воскова епіляція частіше викликає роздратування і почервоніння шкіри.

Вищезазначені причини призводять до думки що використання воскової епіляції недоречно, особливо коли мова йде про видаленні волосся з найбільш чутливих ділянок тіла , таких як: особа, пахви і інтимні місця. Ще один аспект, який однозначно свідчить на користь вибору кремовою епіляції - набагато менша кількість протипоказань при використанні цього методу. Дуже велика група людей позбавляється від депіляції восковими пластирами. Неприпустимо використовувати цей метод при: вагітності, варикозному розширенні вен, гнійні запалення шкіри, запаленні вен нижніх кінцівок, а також відразу після прийняття сонячних ванн!

Як і в разі будь-якого лікування, під час якого використовуються хімічні речовини, протипоказанням до застосування хімічної депіляції може бути алергія на будь-який з інгредієнтів косметичних засобів, призначених для депіляції. Хоча такі ситуації виникають рідко і в цілому не становлять загрози, перед депіляцією варто зробити тест на алергію. Виконується легко і швидко, а крім того дозволяє уникнути потенційних неприємностей, які можуть виникнути через алергію. Хімічну епіляцію також не можна проводити при наявності свіжих ранок на шкірі .. Однак крем-депіляція - найкраще рішення для тих, хто ставить безболісне видалення волосся вище стійкості отриманого ефекту.

Епіляція воском і її перевагиЩе один спосіб позбутися від небажаного волосся на обличчі і тілі - косметичні пластирі, просочені теплим воском. Принцип їх роботи гранично швидкий і простий. Досить наклеїти гарячий пластир на депіліруемий частина тіла, а потім одним енергійним рухом насолоджуватися гладкою шкірою близько 4 тижнів. Метод воскової депіляції видаляє волосся разом з цибулинами, а це значить, що під час його використання ви можете відчути легкий біль і дискомфорт. Регулярне використання воскових пластирів робить відростають волосся тонше, слабше і набагато рідше. Пластир з холодним воском призначені для людей із сухою, чутливою або капілярної шкірою.

Варто звернути особливу увагу на те, що використовувані косметичні засоби не містять штучних барвників. Це знизить ризик роздратування. Кращими засобами для депіляції воском є ​​пластирі, сучасна формула яких додатково збагачена такими доглядають речовинами, як вітамін Е і масла.

Протипоказання до епіляції воскомОдним з основних протипоказань до видалення небажаного волосся за допомогою воску є розширені капіляри. Ще одна причина, що виключає можливість воскової епіляції - варикозне розширення вен і флебіт. Також цей метод депіляції не підійде людям, які борються з фолікулітом і гнійним запаленням шкіри.

Rabaty PL Blog Uroda i SPA WsteczFacebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F