PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo


Топ 7 перевірених способів як залучити клієнтівУ вас мало клієнтів? Низькі продажі? А що ви робите для того, щоб їх залучити? Якщо ви вирішили стати підприємцем, то повинні розуміти, що від кількості клієнтів у вашій справі залежить кількість прибутку. Але люди не стануть купувати товари та послуги низької якості. Тому, перш ніж замислюватися над залученням потенційних покупців, подбайте про якість вашої пропозиції і поліпшенні системи обслуговування. Ви напевно чули про формулу:

немає клієнтів = немає продажів = немає бізнесу = немає системи залучення клієнтів = немає клієнтів. Це замкнуте коло.

Але давайте розберемося, чому може трапитися так, що клієнтів мало або немає взагалі:

  • Пропозиція не актуальна або низької якості.

  • Немає розуміння: як залучати, утримувати клієнтів і як з ними працювати.

  • Неправильна цільова аудиторія.

  • Підприємець не розуміє, для кого його товар / послуга, і не знає бажань і потреб своїх клієнтів.

  • Немає контролю.

  • Власник не збирає дані про своїх рекламних кампаніях, маркетингових ходах, ефективності тих чи інших інструментів.

  • Пропозиція нічим не відрізняється від дій конкурентів.


Багато починаючих підприємців взагалі не ставлять собі питання «Де взяти клієнтів?». Але в цьому їх велика проблема. Адже придумати, чим займатися, досить просто. Але спочатку варто розібратися, чи потрібно це людям. А як можна розвивати свій бізнес, якщо немає стабільного високого «потоку» покупців? Для того щоб його знайти, вам варто подбати про маркетинг. Всі підприємці по відношенню до маркетингу діляться на 2 категорії: Вважають, що їм зовсім не потрібен маркетинг. Вони переконані, що відмінно впораються без нього, і не розуміють, навіщо витрачати на це гроші. Інші розуміють важливість маркетингу і намагаються вивчати його особливості. Вони пробують різні можливості, відчувають на своєму бізнесі, і це дає їм хороший потік клієнтів. Часто нові підприємці думають: «Я створю свою справу, свою пропозицію і клієнти знайдуться самі». Але проходить час, а покупців все немає. У чому ж справа? Для того щоб швидко залучити нових клієнтів, спробуйте використовувати ці кілька перевірених стратегій.

Підвищіть довіру до вашої пропозиції!

Багатьом зробити цей крок заважає невпевненість: «А раптом це нікому не потрібно? А що якщо у конкурентів продукт / послуга краще? Яке місце я буду займати на ринку?». Правда в тому, що завжди будуть люди, які роблять щось краще або гірше вас. Тому вірте в свою ідею і не бійтеся сміливо заявити про неї.
• Думайте стратегічно. Після того, як ви почали бізнес, вам відразу потрібні будуть клієнти. Тому подбайте про це заздалегідь. Поговоріть з друзями, знайомими - може, вони знають, кому буде корисно вашу пропозицію.
• Примусьте ваші соцмережі працювати на вас. Багато клієнтів знаходять те, що їм потрібно, просто гортаючи стрічку новин в соцмережах. Подбайте про те, щоб ваш профіль допомагав вам просувати ваше діло, виглядав привабливо і викликав довіру.
• Не бійтеся «холодних дзвінків». Деякі хочуть отримувати лояльних клієнтів відразу ж. Але це не завжди можливо. Найчастіше спершу потрібно попрацювати, перш ніж про вас заговорять і дізнаються. Багато соромляться пробувати «холодні дзвінки». Але якщо все зробити правильно, це може стати відмінним каналом залучення нових клієнтів.

Ці техніки допоможуть вам на самому початку шляху. Але що робити, якщо ви вже якийсь час працюєте на ринку? Якщо у вас є своя аудиторія, але її мало? Вам хочеться розвивати справу далі і отримувати більше прибутку. Тоді ці 7 способів залучення клієнтів саме для вас:

1. Контекстна реклама. Це такий вид реклами, який показує оголошення відповідно до контексту. Ось наочний її приклад: Користувач буде бачити вас відразу ж на перших сторінках пошуку. Те, де знаходиться ваша реклама, не залежить від того, на якому місці у видачі ви перебуваєте. Дуже поширений інструмент такої реклами - Google Adwords, але не з дешевих.

2. SMM. У XXI столітті соціальні мережі розширюють свої діапазони все більше і більше. Щоденна кількість реєстрацій на всіляких сайтах просто приголомшує. Тому просувати пропозицію на цих платформах - гарне рішення. Ви можете робити це за допомогою платної реклами, корисних постів, цікавих фотографій та конкурсів. Можете продавати ваш товар / послуги прямо у соцмережах, збираючи армію лояльних фанатів вашого бізнесу.

3. Email-розсилка. Електронна пошта є практично у кожного користувача інтернету. Тому і email-розсилка може бути ефективним каналом залучення клієнтів. З її допомогою ви зможете сповіщати покупців про нововведення і різних акціях. Чи зможете відправляти їм корисність і пропонувати платні продукти. Добре побудований email-маркетинг робить продажу все більше, а клієнтів - все лояльніше.

4. Вірусний маркетинг. Такий вид реклами працює за вас. Потрібно лише створення оригінальної картинки, відео, аудіозаписи тощо. У свою чергу, людина, зацікавившись, буде ділитися цим зі своїми друзями, а вони - зі своїми ... і так по ланцюжку. Цей вид маркетингу відмінно працює в соціальних мережах. Так, вдало створений контент дозволить ознайомити з вашою пропозицією тих людей, які до цього нічого про вас не чули. Іноді люди навіть не здогадуються, що матеріал носить рекламний характер, і переходять на ваш сайт / в блог / групу.

5. Дошки оголошень. Це така невелика дошка для повідомленнь в інтернеті, яка розміщує оголошання з метою пошуку клієнтів для своїх партнерів. Наприклад, якщо хочете дати рекламу своєї нової послуги або пропонуєте знижку, розмістіть рекламу на дошку оголошень, або, скажімо, на інформаційних порталах чи спеціалізованих форумах. Наприклад, повідомлення, яке йде разом з пропозицією з заманює картинкою. Таке оголошення зможе привернути увагу багатьох користувачів. Спрацьовує просте почуття інтересу, і людина переходить по рекламному посиланню. Це досить ефективний вид реклами і дешевий, а інколи і безкоштовній.

6. Таргетована реклама. Цей вид реклами яка призначена тим, кого вона може зацікавити. Такі оголошення гарні через те, що призводять якісну аудиторію - ту, яка, швидше за все, купить вашу специфічну пропозицію. Наприклад, ви шукайте сопілочки австралійських тубільців. Зайшли на сайт, де знайшли саме те, що хотіли. Закрили і далі пішли досліджувати простори інтернету. І тут ви бачите, що ваші сопілочки з австралії вас переслідують. Заманюють повернутися на сайт. Нагадують, що ви забули зробити покупку. Це і є таргетована реклама.

7. Зовнішня реклама. Така реклама коштує дорого. Вона охоплює велику кількість людей, її складно пропустити, не помітити або не звернути на неї уваги. Подивіться, як можна залучити клієнтів парою фраз і цікавою картинкою.

Висновок

Це лише невеликий список можливих способів залучення клієнтів в ваш бізнес може бути ефективним. Але навіть у такому віпадку застосування декількох інструментів допоможе отримати перших постійних і лояльних покупців. Для кожного бізнесу може працювати щось краще, щось гірше. Спробуйте кілька інструментів, щоб зрозуміти, що підходить саме вам! І не забудьте про наш безкоштовний онлайн знижковий сервіс. Ми пропонуєм більше корисних можливостей для притягнення нової аудиторії до ваших проєктів. Також читайте інші наші статті про те як як знайти клієнтів ш про роботу з ними.

Rabaty PL Blog Inne WsteczFacebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F