PriceBye
liked
liked
♡
+ Dodaj Nowe
za Darmo
liked Musisz się Zalogować   Zaloguj się
Cena
Nie wybrano pliku

Nieaktywny Aktywny

Gotowy żeby zacząć?


Zaloguj się i postępuj zgodnie z poniższymi zaleceniami, aby umieścić swoją reklamę za darmo
Krok 1 Krok 2
Wypełnij odpowiednie pola formularza Kliknij przycisk „Zapisz”, aby zapisać reklamę
Wypełnij pola formularza Kliknij przycisk Zapisz
Krok 3 Krok 4
Znajdź i kliknij na nowy wpis z listy zapamiętanych ofert poniżej Wybierz opcję czasu trwania w Panelu Sterowania reklam
Znajdź i kliknij nową reklamę Wybierz opcję czasu trwania
Krok 5 Krok 6
Naciśnij przycisk „START”, aby reklama była aktywna Kliknij „Wstecz”, aby zakończyć i wrócić do listy reklam
Naciśnij przycisk START Kliknij Wstecz, aby zakończyć i wrócić

Zapoznaj się z tymi prostymi wskazówkami, które pomogą Ci stworzyć pierwszą reklamę


• Krok 1. Zostaniesz poproszony o wypełnienie następujących pól

Kraj: odczas wprowadzania lokalizację, pojawi się lista, gdzie można wybrać odpowiedni kraj.

Miasto:
podczas wprowadzania lokalizacji zobaczysz listę, na której możesz wybrać odpowiednie miasto. Użyj nazwy miasta w swoim ojczystym języku lub międzynarodowej nazwy miasta w języku angielskim, jeśli Twoje usługi są skierowane do osób odwiedzających miasto.

Kategoria:
wybierz odpowiednią kategorię z listy rozwijanej. Możesz wybrać tylko jedną z 20 różnych kategorii, klikając odpowiednie pole, które najlepiej odpowiada Twojej usłudze lub branży.

Ceny:
wpisz cenę regularną i cenę specjalną. Cena specjalna musi być niższa niż cena regularna. Gdy kupujący są zainteresowani Twoją usługą, ale wątpią w celowość zakupu, zrób zniżkę. Aby zdobyć nowych klientów, musisz dokonać rabatów. Wszyscy kochają zniżki! Twoi klienci nie są wyjątkiem.


Wybierz sposób, w jaki klienci mają się z Tobą skontaktować:

Numer telefonu:
wprowadź tylko jeden numer telefonu w formacie międzynarodowym, jeśli chcesz skontaktować się bezpośrednio z potencjalnymi nabywcami, omówić szczegóły lub umówić się na spotkanie.

E-mail:
wprowadź tylko jeden adres e-mail, aby otrzymywać aplikacje. Do tych celów należy używać specjalnej skrzynki pocztowej, aby odpowiadać na czas na prośby użytkowników i prowadzić korespondencję.

Link (URL):
wypełnij pole, jeśli chcesz przekierować potencjalnego nabywcę na swoją oficjalną stronę w sieciach społecznościowych lub na stronie internetowej.

Mapa Google (kod):
wprowadź Google Geocode, aby użytkownicy mogli zrozumieć, gdzie jesteś. Jak uzyskać Geokod: na stronie Map Google wybierz swoje biuro, a następnie kliknij Menu, Udostępnij lub umieść mapę, Umieszczanie mapy, Kopiuj HTML (Menu, Share or embed map, Embed a map, Copy HTML); skopiowany Geokod HTML należy wkleić w to pole.


* Pominięcie wszystkich tych pól oznacza, że ​​Twój kontakt zostanie automatycznie uzupełniony danymi podanymi podczas rejestracji.


Przed opublikowaniem publikacji upewnij się, że użytkownicy mogą się z Tobą skontaktować, znaleźć dodatkowe informacje o Tobie i kontynuować eksplorację Twojej firmy. W całym procesie wymagane są otwarte kanały komunikacji. Dzięki temu możesz szybko skontaktować się z Tobą, jeśli nasi użytkownicy mają pytania związane z Twoją publikacją.

Połącz się z kupującymi! Bądź otwarty i szczery! Doceń swoją reputację!

Oceniamy wszystkie sygnały klientów i pozytywne recenzje dotyczące Twojej marki i poziomu usług, doceniamy duże zainteresowanie potencjalnych klientów i potwierdzenie udanych transakcji z przyciągniętymi kandydatami. Dzięki pozytywnym sygnałom od klientów Twoja marka będzie rosła, a jej wartość wzrośnie, co pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji i zdobyć jeszcze więcej klientów.


Obraz:
Przycisk „Wybierz obraz” pomoże Ci przesłać odpowiedni obraz do Twojej propozycji. Grafiki odwiedzających tworzą pierwsze wrażenie Twojej reklamy. Dodanie grafiki do reklamy sprawi, że Twój post pojawi się na liście, gdzie zobaczy go więcej osób. Wystarczy kliknąć i wybrać żądany obraz w zalecanych proporcjach 16:9. Dozwolone formaty obrazów: .jpg .jpeg .png .gif. Maksymalny rozmiar pliku obrazu to 1,1 MB.

* To pole jest wymagane. Musisz być właścicielem praw autorskich do tego obrazu, plik musi znajdować się na Twoim komputerze.

YouTube Video (kod):
wypełnij to pole, aby dodać prezentację wideo usługi do swojej publikacji. Aby uzyskać kod, naciśnij jeden po drugim przyciski: Udostępnij, Umieść, Kopiuj (Share, Embed, Copy). Wklej skopiowany kod w to pole.

Nagłówek:
Wybierz atrakcyjny nagłówek reklamy. Ważne jest, aby stworzyć atrakcyjny nagłówek nie dłuższy niż 60 znaków. Pisząc ten nagłówek, pomyśl o swoich usługach. Jakie słowa przyciągną ludzi? Najlepszym sposobem na to jest wybranie odpowiedniego tonu: poważnego, zabawnego, dociekliwego lub kreatywnego. Musisz wybrać dwa lub trzy słowa kluczowe odpowiednie dla Twojej kampanii reklamowej. Będą stanowić podstawę. Głównym celem jest wymyślenie tytułu, którego nie można zapomnieć!

Opis:
Teraz, gdy masz już nagłówek, czas napisać opis swojej wyjątkowej propozycji sprzedaży. Napisz szczegółowy opis swojej propozycji, aby przyciągnąć większą uwagę i zainteresowanie konsumentów, wskaż warunki lub wymagania dotyczące udziału w programie. Użyj co najmniej 500 słów. Korzystaj tylko z informacji, które są ważne i przydatne dla klienta. Nie próbuj sprzedawać wszystkich swoich usług w jednej reklamie. Skoncentruj swoje wysiłki na marketingu każdej indywidualnej oferty. Bądź konkretny i precyzyjny, aby zdobyć zainteresowanie i zaufanie użytkownika. Prosimy o regularne aktualizowanie ofert i warunków. Eksperymentuj, ulepszaj i promuj swoje publikacje, aby zwiększyć sprzedaż.


[!] Wszystkie Twoje materiały muszą być w 100% niepowtarzalne. Sprawdź swoje teksty i obrazy pod kątem niepowtarzalności przed publikacją! Nieunikalny obraz lub opis nie może przejść naszej weryfikacji. Dlatego Twoja reklama zostanie wstrzymana do czasu wprowadzenia odpowiednich zmian.• Krok 2: Kliknij przycisk „Zapisz”, aby zapisać reklamę.

• Krok 3: Znajdź nową reklamę na liście zapisanych reklam i kliknij ją, aby przejść do jej ustawień.

• Krok 4. Ustaw okres, w którym Twoja reklama będzie dostępna dla odwiedzających 1,7,15,30,60 lub 90 dni. Po tym okresie Twoja reklama zostanie automatycznie wstrzymana. W każdej chwili możesz wznowić rotację reklamy. Kliknij „Edytuj”, jeśli chcesz poprawić lub ulepszyć swoją propozycję. Kliknij „Usuń”, jeśli chcesz usunąć swoją ofertę.

• Krok 5: Kliknij przycisk „Start”, aby nowa reklama była aktywna.

• Krok 6: Naciśnij przycisk „Wstecz”, aby wrócić do listy zapisanych reklam lub utworzyć nową.

[!] Uważnie przyjrzyj wszystkie szczegóły i błędy przed umieszczeniem reklamy.
[!] Przed wprowadzeniem usługi na rynek ze swojego warsztatu skonsultuj się z menedżerami ds. marketingu, aby ulepszyć swoją ofertę i zmaksymalizować wpływ reklamy. Następnie upewnij się, że prawidłowo korzystasz z ich rad. Jeśli Twoje techniki marketingowe nie pasują do aktualnych zainteresowań Twojej grupy docelowej lub wymagań klientów, ich umieszczenie może być stratą czasu i wysiłku. Poznaj swojego klienta i stwórz dla niego wyjątkową, korzystną ofertę, której po prostu nie może odmówić i da Ci pierwszeństwo.

[!] Następujące kategorie nie są obsługiwane: Zabiegi upiększające z modyfikacjami ciała (w tym: lipoplastyka, napinanie skóry, odchudzanie, depilacja, lasery, tatuaże, modyfikacje ciała), polityka i religia, czarna magia, astrologia i spirytyzm, randki, wzmianki o seksie i seksualność, zdrowie seksualne i reprodukcyjne, kontrola urodzeń, szybkie wzbogacenie się, pożyczki i kredyty konsumenckie, gry kasynowe online, hazard i zakłady, gry wideo, narzędzia i programy do pobrania, broń, narkotyki, suplementy diety, alkohol.
2021-10-01


Facebook Twitter Instagram
Informacje o nas Skontaktuj się z nami Wsparcie
Poufność Umowa Blog
PriceBye © 2021
pricebye.com
Rights reserved

EN ES RU PL UA

F
F